Zsírbontás (beszélgetős fórum)


9. Lili85 (válaszként erre: 8. - B235ac96d5)
2011. szept. 6. 13:50
Igen, valóban vannak tartási gondjaim, azt mondta egy ortopédus, hogy semmi hátizmom nincs. De nagy mellem sajnos nincsen.
2011. szept. 5. 14:28
Ha teheted járj el úszni vagy egy olyan kondi terembe, ahol van segítő tréner és célzott irányú edzéssel szerintem sikerülni fog. A hát és törzstartó izmaid kellene erősíteni, mert a tartásoddal is gond lehet. (lehet, hogy nagymellű vagy és emiatt tartási gondokat kompenzál a tested, nem tudom)Én ezt a két dolgot tudom tanácsolni. De ez sem egyik napról a másikra megy. Hiszen az izmok megerősítéséhez idő és kitartás kell.:)
2011. szept. 5. 13:23
Az a baj, hogy amikor kifejezetten vékony voltam, akkor is ott volt a hurka a hátamon, és akkor is ugyanolyan nagy volt.Mondták az ismerőseim is, hogy lehet, hogy ilyen vékony vagyok, és ott van egy hatalmas szalonna mindkét oldalt.
2011. szept. 5. 12:40
Szerintem diétával, és hátizom erősítő gyakorlatokkal többre mennél!:)
5. pearl77 (válaszként erre: 1. - Lili85)
2011. szept. 5. 11:27
Nekem is volt szalonna a hátamon, de egy kis mozgás, egy kis diéta, egy kis stressz...és eltűnt magától.
4. 1397c45af7 (válaszként erre: 1. - Lili85)
2011. szept. 5. 11:08

Talán egy diéta-edzés kombináción érdemes elgondolkodni...


Ja,ott meg kell mozdulni,meg nem lehet annyit enni...

2011. szept. 5. 10:58

Szia!

Szerintem fölösleges pénzkidobás.... A barátnőm kozmetikusként foglalkozik ezekkel a módszerekkel, de nem hosszú távra nyújtanak megoldást. Ideig-óráig látható az eredmény, de utána minden a régi. Ő magán is alkalmazza ezeket a dolgokat, de semmi szembetűnőt nem látni rajta.

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Lili85)
2011. szept. 5. 10:58
Inkább az LPG-t próbáld ki, ha megengedheted magadnak.
2011. szept. 5. 10:55

Sziasztok!


Van esetleg tapasztalata valakinek a zsírbontással kapcsolatban. A hátamon melltartónál lévő zsírpárnákat szeretném eltüntetni. Átlagos testalkatú vagyok, nagyon pici hasam van, de a hátamon lévő zsírpárna egyáltalán nem akar eltünni.

Hallottam már rádiófrekváciás zsírbontásról, ultrahangosról...hatásosak ezek egyáltalán vagy csak pénzkidobás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook