Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zsémbes öregek, hogyan szereljük le őket?! fórum

Zsémbes öregek, hogyan szereljük le őket?! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2. 5e67f791bc (válaszként erre: 1. - Strucy)
2007. márc. 23. 15:16
Szerintem ismerkedj meg veluk, azzal az idos hazasparral. En nem vagyok a vita hive, nagyon szeretem az idoseket, tisztelem a korukat, es sosem hivom oket "zsembes oregeknek". En osszebaratkoznek veluka helyedben. csak kedvesen. A mosolygas, mosolygast szul, a harag haragot. :)
2007. márc. 23. 14:47
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de én azt nagyon utálom ha az idős emberek átesnek a ló túlsó oldalára.Sorházban lakom, a legközelebbi buszmegálló fennt van egy kisebb domb tetején. A dombocska völgyébe nemrég tömbházakat építettek.Így a nyitva lévő kis kapun ha átmegyek és felmegyek a kislépcsőn elérem a hamarabbi buszt,illetve reggel 7kor enm kell 2x akkorát kerülnöm.A tömb házakból több családot is ismerek,de tegnap reggel egy bácsi kikelve magából kikiabált, hoyg hogy merek én magánterületre bejárni.Erre becsapta az ajtót válaszolási lehetőséget nem hagyva.Ma reggel is útnak indultam,felpillantottam az ablakra ahol sneki nem nézegetett.Majd a következő két lépés után is felpillantottam,és mrá a felesége állt az ablakban harciasan mutogatva, hoyg ha be merek menni akkor nem áll jót magáért.Természetesen már csak kamasz "szemtelenség" miatt is,illetve remélve, hoyg elérem a buszt,benyitottam,mire a hölgy kinyitotta az ablakot és közölte velem, hogy ne szemtelenkedjek be legyek szíves ide.Kíváncsian vároma további történéseket.A baj az, hoyg lelkiismeretfurdalást okoz,mert megbántok valakit ezzel,pedig semmi rosszat nem csinálok,mégcsak füvet se taposok,nem rendetlenkedek,nem lopok el smemit,csupán 1 perc erejéig igénybe veszem a betont.Nem értem.És mit lehet ilyenkor tenni?persze,kerüljek nagyot,de remélem azért érthető , hoyg eddig sneki sme kifogásolta azt, hogy reggelente egyzser átmegyek két ház között.Sőt!A történelemtanárom felesége kifejezetten ajánlotta akiskaput reggelentére,aki szintén ott lakik...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook