Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szereljük le máltósággal a "másik nőt"? fórum

Hogyan szereljük le máltósággal a "másik nőt"? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. febr. 10. 16:02

Én nem a másik nőt szereltem le hanem az exem dobtam ki.

(Lökte a hülye dumát :"Téged szeretlek az nem jelentett semmit...mi pasik a farkunk után megyünk..."na ja...:D)

2008. okt. 24. 21:02

Azzal a másik nővel ne csinálj semmit. Magaddal, azt igen.

Lépj tovább, ha most megcsal, máskor is fog.

És ha menni akar, menjen. Én átgondoltam, mit tennék hasonló helyzetben.

Aki engem megcsal, az már nem szeret. Ha én szeretem még őt, segítek neki elmenni, mert ha már én nem lehetek boldog, legalább ő legyen.

Fájna, nagyon is, hogy lecserélnek, de második nem szeretnék lenni.:(

És még egy, egy ilyen férfi már nem adhatna nekem többé boldogságot, mert mindig azon törtém az agyam, vajon nincs-e megint valakije.

Na ettől még a magány is jobb.

Én így gondolom. De ez a Te életed és a Te boldogságod. De kihasználni ne hagyd magad semmiképp.

2008. aug. 1. 07:49
Ne csinálj semmit mert akkor a férfit magad ellen hangolod, hagyni kell (sajnos) vagy visszajön vagy sem. De ne sülyedj le addig, hogy elkezdesz vaalmit csinálni a nőnek, mert az nagyon kiforditva mondja meg a férfinek., akkor még meg is utálhat.
2008. jún. 1. 14:32

Lehet hülyén hangzik de én a pasinak azt mondanám, ha nem én kellek hanem a másik menjen hozzá. És otthagynám.

Ha fontos vagy neki ide a bökőt hogy elfelejti a többi nőt és utánad fog koslatni.

Ne hagyd magad. Neked nem ilyen igényed van, te komolyabb vagy.

Szerintem a csajt felestd el, a pasidat fogod magad ellen szítani, sőt ki fog nevetni és tovább folytatja.

37. zkinga
2008. jún. 1. 13:32

Sziasztok!

Hát.Engem is piszkosul megcsaltak 2 évig, aztán a drága szivem rájött, h. őt szereti...tiszta szappanopera. Nade. Aki hasonló cipőben jár, annak ajánlom ezeket: nekem segítettek egy kicsit...nem sokat,de több mint a semmi:

[link]

[link]

aztán meg hajráhajrá ...

36. 09d65bf33d (válaszként erre: 33. - Chante)
2007. aug. 29. 19:05

Ezt azért kiegészíteném annyival, hogy átmenetileg azért bárkivel bánhat szemét módon egy pasi,de aki ezt sokáig eltűri, az ne csodálkozzon.Persze lehetnek befolyásoló tényezők (pl. gyerekek), ami úgy tűnhet fontosabbak, mint a boldog párkapcsolat. De ezt mindenki maga kell hogy eldöntse.

Én sosem tudtam másik nőt leszerelni egyébként, úgy gondoltam, ha menni akar az illető, akkor nem is érdemes a kisujjamat sem mozdítani az ügy érdekében. Még ha majd belepusztultam, akkor sem. Egyszer ugyanis elkövettem egy hibát, amiből sokat tanultam...

35. Icus (válaszként erre: 34. - Rozália)
2007. aug. 24. 07:18
Nem vagy semmi! Ez a megoldás kimondottan tetszett. Hát tudod, még a szerető nyafog a feleségnek, hogy megcsalják? A butaság határtalan!
2007. aug. 24. 05:14

Van erről egy (utólag már édi:D) történetem:

A volt férjem rendszeresen megcsalt, de nem csak engem, a "barátnőit" is. Egy alkalommal az egyikük, amikor tudta, hogy nincs otthon a pasi, feljött elmondani, hogy mennyire sajnál engem. No, azért gondolhatjátok, az agyam ezerrel járt, hogy mit csináljak. Kidobjam? Esetleg jót röhög utána, hogy felhúzott. Gondoltam egyet, leültettem, megittunk ketten egy üveg rumpuncsot és mindenről jó alaposan kifaggattam, a pasival kapcsolatban. Értékes információkhoz jutottam általa. Még panaszkodott is nekem, amikor már az ajtóban állt, hogy milyen szemét a pasi, így átverte őt. Nekem akkorra már totál elegem volt a csajból, így aztán búcsúzóul annyit mondtam neki: - az, hogy a pasi mit hazudik a kurváinak, az engem nem nagyon érdekel. - és becsuktam az ajtót. Hogy utána mit éreztem, azt nem írom le...

33. Chante
2007. aug. 23. 20:58
VAn egy mondás: egy nővel úgy bánnak, ahogy hagyja, hogy bánjanak vele...
32. Icus (válaszként erre: 13. - Alexcheca)
2007. aug. 22. 14:30
Ha, valaki szeret valakit, akkor nem kíván meg mást. Rá sem néz másra. Azért nem tud parancsolni a farkának, mert nem kapja meg nálad amit akar és még keresi az "igazit" Aki vagy el jön vagy nem. De, hogy nem te vagy az biztos. És szerintem ez nem csak nőknél van igy hanem a férfiaknál is.
31. Shally
2007. aug. 21. 20:54
Légy erős, végy egy nagy levegőt, és dobd ki a francba! Te sokkal jobbat érdemelsz ennél!!!! Biztos nem lesz egyszerű, de itt a Hoxán mindig kibeszélheted magadból a fájdalmat, meghallgatunk! Ennél már csak jobb pasi jöhet hidd el!!!
2007. aug. 21. 19:20
Dobd a pasit, de azonnal,....ha valaki csomagolni akar, annak segíteni kell, nem visszatartani....lehet, hogy akkor fáj, bőgd ki magad, de hosszú távon jobban jársz....jön majd egy jobb, hidd el
29. mano1
2007. aug. 21. 14:24
Ne hagyd magad megalázni, nem látod, hogy ez a fiú játszik veled és az érzéseiddel? Lépj túl rajta, bármennyire fáj is, és meglátod találsz majd mást, aki úgy fog szeretni, ahogy megérdemled. De ehhez előbb szakitanod kell a mostani kicsapongóval.
2007. júl. 24. 13:45
Szerelje le a srác, akivel jársz. Miért a te dolgod lenne ez?
2007. júl. 24. 13:37

Szerintem is tedd lapatra.

Sok fajdalmat fog meg okozni neked,s mivel tudja,h te nagyon ragaszkodsz hozza,azt gondolja veled megtehet barmit mert ugyis vele maradsz.A masik dolog meg az,h kutyabol nem lesz szalonna.


Ha ezt a csajt lerazod ugyis lesz mas neki!

2007. júl. 24. 09:46
Semmivel, mert jön a másik. A hapsit küld a francba.
25. cskata
2007. júl. 23. 14:56

Anteának igaza van, felesleges energia és időpocsékolás ez a pasi.. én is emlékszem már jópár korábbi hozzászólásodra és arra, hogy mindig csak a baj van vele..:(


Egyébként nem hiszem, hogy ha beszélnél az adott csajjal, akkor nem történne meg, amit "elterveztek".. ez a női-szolidaritás szöveg (szerintem) nem igen működik! Szerinted biztos, hogy érdekli a csajt a tény, hogy egy kapcsolatba tapos bele..? szerintem nemigazán..

De ha őt még érdekelné is, akkor majd a következő csajt nem fogja.. No meg mindig, mindenkivel nem beszélhetsz, hogy szakadjon le a pasidról..


A párod szövege pedig ("meg h velem nincs semmi baj,és h ő sem igazán tudja miért csinálja"), bocs hogy ezt mondom - de egy bizonyos férfi-kategóriánál TIPIKUS! (bár, lehet, hogy nők is mondanak ilyet..:))

Szerintem ezzel egyszerűen ki akar bújni a felelősség alól, mossa kezeit, ő nem tehet róla, őt csak sodorta az élet.. blablabla.. szegééény, hiszen így már őrá nem is lehet haragudni, ha tényleg megcsal...!:S

Ha boldog Veled és elégedett a kapcsolatotokkal, akkor miért szórakozik más csajokkal..?

Ha meg nem, akkor inkább - őt idézve - menjen a farka után.. (mert ezek szerint a pár-terápia sem vált be, amit egy másik fórumban írtál, ha még mindig itt tartotok..)


Az a baj, hogy (az eddig olvasottak alapján) ez a pasi megaláz Téged - Te pedig asszisztálsz neki hozzá..:((

24. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 22. - Alexcheca)
2007. júl. 15. 16:37
Nincs mit! Szedd magad ossze es ne hagyd, hogy egy ilyen meltatlan alak jatszon a lelkeddel es egeszsegeddel!
2007. júl. 15. 16:36

Ez a srac tudja, hogy jatszhat.

Ha nem dobod ki, mint macskat sz..ni, meg sok fajdalmat, almatlan ejszakat, sirast fog okozni.

2007. júl. 15. 16:34
most mennem kell a géptől.Köszönöm, hogy meghallgattál és hogy próbálsz segíteni
2007. júl. 15. 16:27
én,mert azt mondta, csak akkor jön vissza ha hívom, mert én küldtem el.
2007. júl. 15. 16:24
es ki szaladt a masik utan utana?
2007. júl. 15. 16:18
igen
2007. júl. 15. 16:17
Volt mar olyan, hogy lapatra raktad?
2007. júl. 15. 16:16
Igazad van.És ha egyedül vagyok, én is határozottan látom h nincs értelme, de mikor ott van velem, megkergülök.Már arra is gondoltam, h visszaadom neki és kvittek leszünk, de végig se gondoltam, már tudtam, h nem lennék rá képes...
16. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 15. - Alexcheca)
2007. júl. 15. 16:13
Eltuntetheted, de jonni fog mindig masik. A fiatal eveid pedig tekozlod egy ilyen alakra, akit egyszer ugyis csak banni fogsz.
15. alexcheca (válaszként erre: 14. - 1a50c86bb0)
2007. júl. 15. 16:10
Bár tudnám...Pontosabban tudom, és ezért vagyok dühös magamra,mert azt remélem elég eltüntetni a csajt és jobb lesz minden...
14. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 13. - Alexcheca)
2007. júl. 15. 16:08
Es Te ezek utan mit remelsz?
13. alexcheca (válaszként erre: 12. - 1a50c86bb0)
2007. júl. 15. 16:03
hogy sajnálja, és hogy szeret, de nem tud parancsolni a farkának.és h még nem fordult elő ilyen, meg h velem nincs semmi baj,és h ő sem igazán tudja miért csinálja, és lehet el kéne mennie orvoshoz
12. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 11. - Alexcheca)
2007. júl. 15. 16:01

Nem fogja erteni, ezt miert nem a baratoddal beszeled meg. Masreszt vannak nok, akiknek ez olaj a tuzre,

Ez egy nagyon kaki szitu. :(

Mit mond a baratod az egeszre?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook