Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Zepter ügynöki munka fórum

Zepter ügynöki munka (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
76. Zizisicc (válaszként erre: 75. - Böbe071)
2011. aug. 23. 11:10

Elolvastam. És igen, sajnos ez megy. :o((


Mi megváltoztattuk a telefonszámot és titkosíttattuk ..... talán így nem találják meg Őt újra ...... :o/

2011. aug. 23. 09:58
Bele ne vágjon senki!!!! Én rá fáztam egy év... keres rá a neten zepter secret!!!!! Olvassátok el
2011. aug. 23. 09:57
lacky1313 - és hányan vannak így vele. Többek között én is így jártam. Ráadásul mikor konkrétan rákérdeztem a dolgokra, akkor is a szemembe nézve hazudtak. Ááá, nem ügynöki munka, ááá nem kell emberekre rábeszélni semmit, ááá, vállakozói- nem kötelező. Említettem a munkaügyi központban és ők is mondták, hogy több emberkétől hallották hogy megtévesztő a hirdetés, sőt az "állásinterjú" is, ők is felháborítónak tartják, de mást nem tudnak tenni. Van egy-két palimadár aki a "sok" pénz reményében képes átvágni 80 éves nénikéket,hitelt vetet fel velük és még el is meséli."400 ezer forintos levegőszűrő rendszerre, mert az olyan jó lesz a néninek, legalább van aki vigyáz rá."Undorító! Amúgy 1-2 év alatt mindenki kilép, azért hirdetik magukat mindenhol. Forognak az emberek, nekik ez jó, mert a 100 jelentkezőből mindig van 10 ember, akit bepaliznak - majd ő paliz át később másokat- persze a főnökök lefelezik a hasznot. Kicsit piramis játék íze van. Akinek van esze az a Zepter tábla felfedezése után az meneküljön!!!
2011. aug. 10. 12:22

Hali!Felháborító amit ez a cég megenged magának.Jobb kultúrákban már rég megbüntették volna Őket.Hamis illetve ál hirdetésekkel,kecsegtető ajánlatokkal és sok sok hazugsággal kilincselnek!Lehetne ezt jól csinálni de ahhoz gerinc kellene!A hirdetések szövegei is megtévesztőek és hazugak,mert a valóságot nem takarják.Pár példa:Adminisztratív irodai munkára(nem ügynöki)havi 80e fizetéssel.

-Keresek telefonos,marketinges munkára nem ügynöki munkátársakat kereset havi 80-100e ft között.

-Adminisztrátorokat keresünk irodai munkára.Fix+jutalék

és még sorolhatnám a sok hazugságot!

Tényleg ki vizsgálja azt hogy a hirdetés szövege megfelel-e a valóságnak,mert ha ezt valaki megtenné azt hiszem eme hires cég a bugyogóját büntetésre költené!!!!!!!!!!!!!!!!Egy becsapott majdnem zepteres akit ingyen dolgoztattak volna ha nem lenne gogyoja!!!!!!!!!!

2011. jún. 6. 17:52

Zepter munka!


Azt hiszem a zepter az a cég mely a legszélsőségesebb véleményeket kapja!!S talán nem véletlenül!!Az emberek véleményét az határozza meg kivel is találkoznak a ,,zepter,, képviseletében.Sajnos egy jó marketinget egy jó márkanevet is tönkre lehet tenni ha hozzá nem értő emberek ülnek ,,vezetői,,székbe!Amikor konkrétumok helyett ,félrebeszélnek,,s amikor bocsánat de bárkit/büdöset,fogatlan,beszélni nem tud/felvesznek !!Profi segitség és képzés nélkül engedik az új munkatársakat ,,kezeléseket,,csinálni !!Kellő szakértelem nélkük:s igy fordulhat elő ,hogy az ügyfél fájdalomra panaszkodva nem megy többet sőt a bioptron lámpáról is rossz véleménye lesz!!!!Hát kedves Zepter a fényed megkopott!!

2011. máj. 19. 10:00

EGy volt Zepteres dolgozótól:


Sziasztok!

Nekem nagyon friss élményeim vannak!

Nem szokványos irodai munkára jelentkeztem ......a több lépcsős tulajdonképpen teljesen értelmetlen, de mindenképpen komolynak feltüntetett felvételi után ekezdhettem dolgozni!

A cégről annyit, hogy olyan szinten "tanítja ki" az emberből az egyéniségét, hogy minden szavát meg kell tanulnia a cég által jónak látott szövegkönyvből.....telefonbeszélgetés, személyes konzultáció, kezelés........mindegy, a lényeg, hogy mindent szó szerint úgy mondjunk el ahogy a "nagykönyvben"

meg van írva

Semmilyen alapbér nincs, csakis a jutalék, ami azért durva mert be kell járni egy irodába, telefonálni kell, és a kezdeti időkben ügyfélhez meg csak le sem ülheszt hanem a szponzorodnak kell embereket becsalnod különböző hazugságokkal az irodába!

Hazugságok:

tel.besz: Üdvözlöm! Bizonyára emlékszik rá hogy nemrégiben kitöltött egy egészségfelmérő kérdőívet! Ezt a kérdőívet cégünk szponzorálta, ezért ajándékkal kedveskedünk a résztvevőknek!

-cégünk szponzorálta: Ez azt jelenti hogy az irodából kisétál a zöldfülü egy nyomtatott kérdőívvel és elkezdi kitöltetni emberekkel ahol a telefonszámot is elkéri. A kérdőíveket visszaviszi és leadja a szponzorának akitől majd pénzért megveheti őket hogy telefonálni tudjon és be tudjon hívni embert akinek majd a jólbetanított szöveg alapján elad valamit!


-Ne tessék megijedni nem egy töb órás előadásra hívjuk! Nem lesz termékbemutató csak egy 20perc amelyben elmondjuk mire tudják felhasználni az ajándékot!

Ez a valóságban azt takarja, hogy bejönnek az emberek behajtják őket egy terembe és fél órán át nem az ajándékról van szó hanem egy új termékről beszél a felkészült üzletkötő.


- Az ajándék egy 13ezer forint értékű egészség megőrzéssel kapcsolatos ajándékcsomag


Ez csupán azért hazugság, mert kezelést kapnak ajándékba, három alkalommal jöhetnek, de amúgy senki nem tud kezelést vásárolni, nem sétálhat be senki az utcáról, hogy szeretne kezelést kapni.

Ez csupán arra szolgál, hogy három alkalom alatt sikerüljön valakire rátukmálni valami nagyobb összegű, terméket!


Köv.tel.beszélgetés!

Egy vásárlói listából hívjuk az embereket.

Jól tudom e hogy önek van bioptron lámpája?

Igen? Na azért hívom mert cégünk most 25éves és ennek alkalmából ingyenes szakszervízt tart a lámpatulajdonosok között! be tudná e hozni lámpáját?

A szkszervíz azt jeleni hogy az üzletkötők beviszik a lámpákat egy helységbe ott bedugják a konektorba majd visszateszik a dobozba és vissza adják! Ha gáz van a lámpával elküldik pestre persze ez már nem ingyene.......

De ez is egy remek alkalom arra hogy becsalogassuk az ügyfelet és addig beszéljünk neki amíg nem veszi meg a termékeinket!


Köv.tel beszélgetés:

Exklúzív értékes Ajándékért jöjjön be, azért kapja mert törzsvásárlónk!

Ez az ajándék a központból Budapestről érkezett önnenk névreszólóan nem lehet másra átruházni!


Ezeket az ájándékokat ott az irodában csomagolják, gyakorlatilag ingyenes prospektust, valami kozmetikum Mintát! és egy műanyag borzasztóan exklúzív citromfacsarót tartalmaz. Mellesleg erről a citromfacsaróról egy tehetséges üzletkötő kpes fél órát áradozni!


Minden ajándékhoz, szervízhez illetve minden betévedő klienshez tartozik egy 60ezer forintos bón. Amit úgyszintén az ő nevére állítottak ki csakis neki a raktárban!

Minden üzletkötőnek egyetlen egy ilyen van amit hurcol magával és mutogat de ki nem adja a kezéből mert természetesen csak egy papírfecni. De erre alapozva olyan pofátlan hazugságot találnak ki, hogy gyakorlatilag ezt a bónt adják el! Hozzátszem a termék eredeti árát emelik meg 60ezerrel amit aztán levonnak mert hát ez csakis az ügyfélnek szóló ajándék!!!!!!és adják el annyiért amennyi amúgy is a termék ára!


Nálam ami kiverte a biztosítékot mégis a következő volt:


Tombolát kellett árulni, egy nyíltnapon, ahol elmondta az igazgató, hogy a befolyt tombolapénz a terembérletre fog menni. Ennek ellenére az üzletkötő (aki amúgy elmesélte, hogy őt az sem érdekel, ha már sír az ügyfél hogy nncs pénze, akkor is üzletet köt vele) azzal a szöveggel árulta a tombolát, hogy a devecseri vörösiszap károsult gyerekek óvodájába gyűjtünk légtisztítóra........


Számomra többek közt az a szomorú, hogy valóban gyógyhatású termékeket, komoly betegségeket kezelni tudó, vagy tünet mentesíteni tudó termékeket, ilyen módszerekkel adnak el! Holott, valószínűleg sokkal pozitívabb és termékorientált módon is lehetne ezeket értékesíteni.


Sajnálom, hogy ennyire be csapják az embereket, és azt is hogy észre sem veszik, hogy nap, mint nap hazugságban élnek!


Én erre képtelen voltam.......

2011. máj. 18. 19:46

ZEPTER munka??

Akinek van lelkiismerete az ne menjen oda dolgozni. Jelentkeztem egy álláshirdetésre, amiben szó sem volt Zepteres ügynöki munkáról.Cégnév nuku. Többrétű irodai adminisztratív munkahely..Erre milyen cég volt: Zepter. A felvételi tájékoztatón (ahol volt még rajtam kívül kb. 8 ember egyszerre!!!) ment az ámítás, kábítás, hogy ez mindenkine jó, mert az embereknek segítenek, ráadásul jól is lehet keresni, és nem nem ügynöki munka, és nem ez nem rádukmálás, nem nem kell ügyfeleket halászni, nem nem kell vállalkozó (csak úgy 3 hónap után- addig szinte nuku fizetés- csak jutalék- jó esetben)...Na ne!!! Először végig hallgattam, második tanfolyásra is elmentem, mert gondoltam, most bármilyen munka jöl jönne- de a vizsgát kihagytam, gondolkoztam, így nem lettem Z-szakember!! :-) Szóval 3-4 nap alatt lett volna belőlem "szakember"...Akinek sok-sok felesleges pénze van, az vásároljon tőlük. Kérdem én? Miért nincs egy Zepter-szakbolt??? Mert a kutya nem menne be. Kamu nyereményekkel (mert nyerni jó..és nem mindenki nyer..stb.) hívnak be emberkéket, kap kb. 5-10 "kezelés" (pár nap alatt kiképzett "szakemberektől"), majd felteszik a kérdést: ugye milyen jó, mit szólna, ha megvehetné? Nincs most pénze?? Nem baj, hitel, csak havi 15 ezer forint 5 évig, az napi x száz forint és egészséges lesz újra és tyuhú..de jó lesz magának, most már van aki vigyáz magára (levegő tisztító, lámpák, masszírozók), mert ugye a nénike egyedül van és közel 80 éves, jó lesz, ha vigyáz magára ez a levegőkeringető-tisztító-ionizáló készülék. És ezt a Zepter egyik vezetője mesélte el!!!

Könyörgöm: van egy csomó szakbolt (Orvostechnikai bolt), ahol sokkal-sokkal olcsóbban lehet jó minőségű egészségjavító, megőrző termékeket venni. Miért nincs Zepter-szakbolt???????????????????

Szegény ügynököcskék (mert azok!!!) meg még talán el is hiszik, hogy jót tesznek. Bár a többségükről kétlem. Persze kell a munka, meg a pénz. Nekem is kellett volna..de én nem veszek részt többnyire idős, kiszolgáltatott emberek eladósításában.

Biztos jók a Zepter termékek, de miért kell 80 éves nénikét eladósítani és elhitetni vele, hogy még 15 évig fog élni, mert majd a levegőcserélő 500ezres kütyű majd megvédi?? Az 40 ezres jutalékért? És a néni? (persze most majd jönnek a Z-s emberkék, hogy nem tartott senki fegyvert a nénike fejéhez, hát persze, hogy nem). Ja és Kedves Halász Zita (Zita 51) - ugyanezt a szöveget nyomta a nagy Zepteres hapek is a "felvételi"tájékoztatón. Munka, vagy munkahely keres?? Hihi.

69. Zita51
2011. máj. 10. 11:26

2002 óta dolgozok a cégnél . Nem mondom voltak jók és rossz napok , de melyik cégnél minden megy simán.

Sokan munkát keresnek, vagy munkahelyet?

Ha munkát keresel jelentkezz nálam. . . segítek .

Halász Zita 06203591651

68. abri (válaszként erre: 43. - Wenta)
2011. ápr. 11. 12:10
Végül elvállaltad a munkát?
67. Gine (válaszként erre: 65. - Limma)
2011. ápr. 7. 10:53

Én nem kötök bele azért olyanba,hogy vki lerövidít vmit,tehát még mindig előnyöd van a kioktatásban,csak ne szerénykedj...én max tanácsot adok,vagy véleményt formálok...;)

Nem én kezdtem azt hiszem,csupán reagáltam...

66. limma (válaszként erre: 64. - Gine)
2011. ápr. 7. 09:49

Egyébként meg benéztem a mellplasztikba...hát...

ha nekem olyan lenne, mint neked anno....én földhöz verném a seggemet örömömben :-)

65. limma (válaszként erre: 64. - Gine)
2011. ápr. 7. 09:06

A kioktatás nem az én profilom, látom, neked sokkal jobban megy .

Nem óhajtok versenyezni véled, elismerem elsőségedet :-)



Tuuudooommm, szánalmas vagyok :-)

64. Gine (válaszként erre: 62. - Limma)
2011. ápr. 6. 18:59

Nem kell,mert ha ezt csinálnám,erre is büszke lennék!:)Mindent lehet jól,és sz.rul is csinálni...ennyi

A tréfástól az elég messze van,hogy beleszólsz abba,hogy ki,hogy ír le egy szót!Sztem menj végig az összes fórumon,és javíts ki mindenkit,bizti örülnek majd neked,...erre van időd,nekem aztán 8 :D

Látom az utolsó pár hsz-ba beleolvastál azért:)Mondjuk azt sem kell degradálni,hogy más milyen fórumokhoz szól hozzá,tudod az is lehet,hogy esetleg ott vannak pont azok az emberkék,akikkel szoktam beszélgetni...kápís?:)Ja,és nyugodtan nézz be a mellplasztikba is,oda is sokat járok:D

Valszeg szeretsz másokat kioktatni,de no problem,te ilyen vagy,viszont én erre nem tartok igényt:)

Köszke a megértést:DPáo!

63. limma (válaszként erre: 62. - Limma)
2011. ápr. 6. 10:05
kötekedni, na :-)
62. limma (válaszként erre: 61. - Gine)
2011. ápr. 6. 10:04

Örülök :-)


Nem kötelekdni szeretek, csak próbáltam "tréfásan" (úgy látszik, rosszul sült el)felhívni a figyelmet szép nyelvünket fölöslegesen elárasztó "i"-zés ellen.

Nem tehetek róla, kiráz tőle a hideg :-)

Ez meg az én véleményem, lehet elfogadni vagy vitázni.

Sajna nincs időm 8000 hozzászólást olvasgatni :-(

VV meg amúgy sem érdekel.


Pápá!

61. Gine (válaszként erre: 60. - Limma)
2011. ápr. 5. 19:04

Úristen!!!!

Látom szeretsz kötekedni,sebaj,"boldogok a tudatlanok":D

Ha a témához nem tudsz érdemben hozzászólni,akkor felesleges megnyílvánulnod!

Ha az lennék sem lenne hozzá közöd,viszont én egy nagyon elégedett vásárló vagyok!:):PHa van időd végigolvasni mind a 8000 hozzászólásomat,akkor kiderül mivel foglalkozom!:D

Pápá!

60. limma (válaszként erre: 59. - Gine)
2011. ápr. 5. 11:09

Ezri bocsi, nemi tudni, hogy Ön Zepti ügyi :-)

Termi minden hipi-szupi :-)


Üdvike

59. Gine (válaszként erre: 55. - Limma)
2011. márc. 31. 10:50
Ami folyamatosan szüttyögi ki a gőzt...ráadás az sem épp olcsó,és az alapanyag meg minősíthetetlen,főleg 60-70 ezer-ftért,amibe egy jobb minőségünek tartott kuktát számolnak.A Zepire legalább örök gari van,az életben többé nem kell megvennem!Lehet egy egyszerű kaját megcsinál mondjuk 15 perc alatt egy kukta,de nem egyenletes a hőelosztása,és egy kocsonyát,vagy hasonló ételt nem csinálsz meg vele 30 perc alatt!Itt minden egyszerre fő meg,semmi nem málik szét,vagy marad kemény,pont a hőeloszlás miatt,és erre egy snassz kukta nem képes!Ennyi!:)
58. Gine (válaszként erre: 54. - Limma)
2011. márc. 31. 10:43

Ebbe kötsz bele??Szánalom,már bocs

Ja és sztem semmi közöd hozzá:D

2011. márc. 30. 14:11

Sziasztok!

Én csak annyit szertnék hozzászólni a témához, hogy kb 22 évvel ezelőtt vettem meg egy nagy edénykészletet, akkori áron kb 140.000.-Ft volt az ára. A férjem szidott, hogy dőlhettem be ilyen ügynöknek, hogy ilyen drágán vettem edényeket.

Azóta is használom, ugyanolyan jó minőségük, mint a kezdetnél és ugyanolyan szép kivül-belül.Tehát

aki árusítani akar bármilyen Zepter terméket az

büszkén megteheti, mert minőségi árut értékesít

amire nem fognak reklamálni a későbbiekben.

56. abri
2011. márc. 30. 10:36
Szerintem egy próbát megér, főleg mivel régóta nem dolgozol. A nullánál talán mégis több.
55. limma (válaszként erre: 46. - Gine)
2011. márc. 30. 09:39
Az egy sima, mezei kuktában is annyi :-)
54. limma (válaszként erre: 34. - Gine)
2011. márc. 30. 09:36
Dolizott = dolgozott? Mindössze egy betű a különbség.........
2011. márc. 30. 09:17

Majd 2 évig voltam Zepteres. Vannak jó és rossz tapasztalataim. A munka úgy kezdődik, hogy vad idegeneket kell behívnod termék bemutatóra. Ez történhet telefonos időpont egyeztetés alapján, vagy pedig szórólapok, kérdőívek kitöltését kell csinálni utcán, aluljárókban, nagyobb bevásárlóközpontokban. Minden napra minimum 5-6 vendéget kell behívnod, mert abból jó esetben megjelenik 1-2.

A bemutatót régi emberek tartják, Neked a feladatod az utána jövő értékesítés. Amiben vagy segítenek, vagy nem. Persze nagyon sok múlik a sponzorod hozzá állásán! Ha történik szerződés kötés ált. a banki ügyintézés is a Te faladatod. Vagyis beszerezni az ügyféltől a papírokat, lemásolni, s telefonon engedélyeztetni a hitelt.

Szervezhetsz házi bemutatókat is, ahová kimész, elmondod a termék tulajdonságait, kezeled az ügyfeled, s jó esetben szerződést íratsz vele alá. Ha szerencsés vagy, 1-2 bemutatóra elmegy veled a felettesed is segíteni/velem sosem jött/. Hetente több miting is van, amin kötelező a részvétel. No és a megvásárolt terméket ált. Neked kell kiszállítanod.

Nekem jobban ment a házi bemutató,de én nem ragaszkodtam ahhoz, hogy barátokat hívjon meg a házigazda, elmentem akár 1 emberhez is. Viszont állandóan úton voltam, délutánonként meg hétvégeken is. Jól is kerestem, de lényegében ezért hagytam abba, mert a családom nem bírta, hogy sose voltam otthon. Mivel eleve vállalkozó voltam, nem volt gond a számlázás sem.

De! Hozzá teszem, ezek kb. 5 évvel ezelőtti tapasztalataim. Lehet,hogy azóta sok minden megváltozott.

Ha bírod ezt a fajta munkát, s elég kitartó vagy, akkor ha másért nem, hát próba kép vállald el. Szerintem 1 hónap alatt kiderül, hogy megfelelő-e számodra .

S még egy megjegyzés: a termékek valóban kiválóak!

52. Gine (válaszként erre: 51. - Pethoevi)
2011. márc. 28. 19:34

Így ám!Én ezeket a dolgokat már nem tudnám nélkülözni,annyira megkönnyítik az életemet,nem cserélném el semmi más edényért,tárolóért...őket.

"Nem mindig az olcsó,az olcsó"sőt...

Nem is mondanám drágának ezeket a dolgokat,hisz' nagyon hasznosak,nekem eddig csak hoztak a konyhára,háztartásba...

51. pethoevi (válaszként erre: 50. - Gine)
2011. márc. 28. 19:22
Valszeg még nem volt bemutatón,nem próbálta és úgy ítélkezik.Ez divat Mo-n...
50. Gine (válaszként erre: 49. - Ecc37797d3)
2011. márc. 28. 13:16

Hát azért egy paprikás krumplit sima edényben,8 perc alatt nem lehjet megcsinálni:)

Ilyen alapanyagot sehol nem kapsz,-max fényes edényt-mert ezt az anyagot csak a Zepter forgalmazhatja,szabadalmaztatott.Azt mondjuk megnézem,hogy egy 3 fogásos ebédet másban,hogy lehet megcsinálni 30 perc alatt,egy energián,vagy túrógombócot,zöldköretet...víz nélkül.Rántotthúst,sülteket olaj,zsíradék nélkül,és tényleg a kocsonya,ami simán több óra,ezzel 30 perc.A krumplistésztát is 6 perc alatt csinálom meg,és egyben,nem külön,külön főzicskézem...rengeteg nagyon jó dolgot tudnék még róla mondani,egyszerűen szuper,rengeteget spórolok így,mind energiával,mind idővel!:)

49. ecc37797d3 (válaszként erre: 46. - Gine)
2011. márc. 28. 13:10
Én csak annyit tudok,hogy sok alapvető terméket tizedannyi áron meg lehet venni a piacon is.Mondjuk egy főzőszettért nem adnék 100-300ezer ft-ot,de még negyvenet se:)Az tény hogy 8perc alatt kész,de pl.a paprikás krumpli egyébként se sok idő:)Ez csak az én véleményem természetesen,mindenki maga dönti el hogy mit vásárol,de az ilyen cégekről nekem nincs jó véleményem.
48. Gine (válaszként erre: 47. - Wenta)
2011. márc. 28. 12:57
Ez így van!Nekem rengeteg dolgom megvan már innen,egy kocsonyát 30 perc alatt megcsinálok,a vákumosban a sajtom 2 hónapig eláll,meg még sorolhatnám...
47. Wenta (válaszként erre: 44. - Ecc37797d3)
2011. márc. 28. 12:55
Miért gondolod , hogy felesleges dolgok, nekem több termékük is van és semmi sem felesleges, múltkor egy ismerősöm mondta /iker gyerekei vannak/ nem lenne főtt kaja az asztalon ha nem Zeptere lenne 30 perc a napi főzés, és van ideje a gyerekekre.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook