Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Zepter ügynöki munka fórum

Zepter ügynöki munka (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
136. predike
2014. márc. 27. 10:21
Akinek jó a dumája, megnyerő a természete, van kitartása, és nem akar egy nap alatt meggazdagodni, az jól tudja csinálni ezt a munkát. De ha félvállról veszi az illető az egészet, akkor inkább el se kezdje, mert csak csalódás lesz belőle...
135. juddytka (válaszként erre: 133. - Ditta67)
2014. márc. 12. 14:53

Nemrég én is találkoztam az egyik hirdetésükkel, kereskedelmi asszisztens pozícióban. A válaszlevélben a munkatársuk korrektül leírta, hogy miről is lenne szó, cégnév, munka jellege, stb.

Igazából el is gondolkodtam rajta, de sajnos kicsit úgy éreztem, hogy még ha jól is csinálnám leghamarabb csak 3-6 hónap múlva lenne belőle számomra megfelelő jövedelem, így nem vállaltam, mert nekem akkor elég sürgős volt. viszont ha valaki részmunkaidőben dolgozik, és van mellette egy kis ideje, annak megérheti egy ilyen jellegű munka.

134. Gaben63 (válaszként erre: 133. - Ditta67)
2014. febr. 10. 08:03
Hát én most gúglizgattam párat, és kb 2-3 éves posztokat találtam csak amik ilyen nyomulós, lehúzós tartalmúak voltak. Reméljük ez így is marad :D
133. Ditta67 (válaszként erre: 132. - Gaben63)
2014. febr. 8. 23:28

Én naponta látom mit csinálnak!

Szemben van az irodájuk! :(

132. Gaben63 (válaszként erre: 130. - Ditta67)
2014. febr. 7. 11:54
Lehet, hogy voltak túlzások abban, ahogy a Zepter értékesített, és nyilván tanultak is belőle. Már nem hallok olyanokról, mint korábban...
131. andrea_l (válaszként erre: 130. - Ditta67)
2014. febr. 5. 13:59
Hát úgy tűnik valami tényleg változott, mert irodai asszisztensnek vették fel, ahol nem kell értékesítenie és hideghívásokat intéznie. Mondjuk cserébe egész nap egy asztalnál/gép előtt ül, és excelezik, plusz papírokat iktat. Ma van a 3. munkanapja és eddig nem nagyon panaszkodik. Lehet, hogy végre szerencséje lesz? :)
130. Ditta67 (válaszként erre: 128. - Andrea_l)
2014. febr. 2. 19:56

A termékek jók,de undorító módszerekkel dolgoznak!

Az én gyomrom nem venné be öreg emberek kifosztását! :(

129. n.reka (válaszként erre: 128. - Andrea_l)
2014. jan. 31. 16:40

Szia,

Én azt hallottam, hogy változott. Már képzettebb embereket keresnek, mint korábban (nem névtelen hirdetéseket adnak fel, hanem konkrét célzottakat). Nem csinálnak titkot abból, hogy alulról kell kezdeni, de hol nem? Mindenhol van ranglétra és ha az ember eléggé rátermett, akkor szép karriert csinálhat. Türelem, kitartás és ambíció és nem a sült galamb. Tudni kell kommunikálni és valóban ismerni a termékeket. Minden munkahely olyan, ahogy hozzáállsz. Az egyik ismerősöm is ott kezdett, hajtott és mára már jó pozícióban van. Annyira, hogy gyermekáldás elé néznek és nem okoz gondot anyagilag, sőt számlát is nyit a kicsinek születésekor. Szerintem mindenképpen érdemes elmenni, reálisan nézni és megpróbálni! Ha valakiben látják az esélyt, azt honorálják!

2014. jan. 29. 11:17

Sziasztok,

Egy barátnőmet (tényleg nem engem :P) behívták a Zepterhez interjúra (a hirdetésben fel volt tüntetve, hogy ők azok), és jövőhéten megy hozzájuk, és jó lenne tudnia, hogy mire számítson. Járt valaki mostanában náluk? Változott a helyzet? Mostanában nem nagyon lehet olvasni róluk.

127. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 126. - Ginaanyus)
2013. júl. 23. 22:16
Nem is rájuk haragszom, hanem a Zepterre, amiért ilyen hülye az üzletpolitikájuk. Azért nem állok már szóba az ügynökökkel, mert tök hiába, az egyiknek elmagyarázom, mi a helyzet, de mind a 128-nak vagy akárhánynak már nincs kedvem...Csak szeretném, ha nem hívogatnának, mindenkinek jobb lenne, nekik is, mert úgyis hiába, nekem meg a nyugalmam miatt. Ha naponta 300-szor hívnának (Isten ments!), akkor sem vennék többé ettől a cégtől semmit, tehát nincs értelme telefonálgatniuk. Ezt szeretném megértetni velük, de nem tudom, hogy kéne...:)Nem vagyok hajlandó számot változtatni egy agresszív banda miatt sem, pedig az leállítaná őket.
126. ginaanyus (válaszként erre: 125. - 44ee78d7b4)
2013. júl. 23. 21:03
Szerintem mond azt, hogy Te is dolgoztál a Zepternél, s köszönöd nem kérsz semmit. Lehet, hogy kérdezsködni fog, hogy mikor, bármit mondhatsz, nem igazán fogja tudni leelenőrizni. illetve, ha bármilyen vizsgálattal, vagy csere lehetőséggel próbálkozik, akkor mondhatod, hogy ismered az összes üzleti fogást. Elhiheted, az az ügynök nem igazán fog többet keresni. De kérlek ne a telefonálóra haragudj, hisz nekik ez a munkájuk, piszik kemény követelmények vannak felállítva. Persze azért lehet, hogy pár hónap múlva egy másik ügynök fog keresni, mert hogy a régi vásárlók listáit a vezetőség osztja szét. Sajnos a Zepter üzletpolitikája az, ami hagy bőven kivetni valót maga után. Viszont sok ember örül, hogy egyáltalán ezt a munkalehetőséget találta, s megpróbálja jól végezni, hogy legyen fizetése, megélhetése. Sajnos ez az élet, de ha magadban mosolyogsz, mikor felhív egy ügynök, hidd el, nem fogsz többé haragudni rájuk.
125. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 124. - Ginaanyus)
2013. júl. 23. 20:37
és nincs ötleted, hogy lehet szabadulni?
124. ginaanyus (válaszként erre: 123. - 44ee78d7b4)
2013. júl. 23. 17:31

Nekem lámpám van, imádom. Sőt hogy pontos legyek, jó magam is dolgoztam náluk kb. 1 évig. A termékeik csodálatosak, de az üzletpolitikájukkal nem tudtam azonosulni, így abba hagytam. Azt nem tudnám megfogalmazni, hogy milyen rendszerben dolgoznak, de az biztos, hogy az eladott termék árából minimum 8-10 fő kap jutalékot. Ezért ilyen drágák. Magukat az ügynököket nem lehet hibáztatni, hisz nagyon komoly elvárások vannak. S a felsőbb vezetők osztják ki a régi vásárlók adatait, az ügynököknek meg kötelességük felhívni őket, hátha el tudnak adni részükre valami új terméket. Tudom, hogy ez idegesítő egy idő után, de hát nekik ez a munkájuk. Gondoljatok bele: az összes többi kereskedelemmel foglalkozó cég is folyamatosan bombáz bennünket a termékekkel, csak lehet nem épp telefonon, hanem különböző hirdetések, reklámok formájában.

No egyébként engem is hívogatnak rendszeresen, pont a mai napon is hívott egy kissé erőszakos hölgy, nem vitatkoztam vele, csak elmondtam, hogy nem kérünk semmit, s különben én is Zepteres voltam.

123. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 119. - CsillagTM)
2013. júl. 20. 22:54
Dehogynem, mindent megígértek, aztán folytatták ugyanúgy.
122. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 121. - Ditta67)
2013. júl. 20. 22:54

Az a baj, ha egyet lerázok, van helyette 28 másik:(

Annyit nem ér az ügy, hogy pereskedjek velük, egyszerűbb lerakni a telefont.

Még pár köröm van az ügyben, de ha van jobb vagy fontosabb dolgom, nem foglalkozom velük.

121. Ditta67 (válaszként erre: 118. - 44ee78d7b4)
2013. júl. 20. 21:50

Én is jártam így!Már vásároltam tőlük lámpát,légtisztítót,amit szeretek is!

Engem azóta nem hívnak,mióta azt mondtam,hogy

"De örülök,hogy hívtak!Amwayt forgalmazok. Vásárol tőlem ugyanolyan értékben terméket? Találkozzunk előbb az Amway raktárban!"

Nem akart vásárolni!

Ez ugyan nem igaz,de leráztam őket! De azt hiszem, a Zepter direkt értékesítő rendszer és nem MLM.

120. andi6020 (válaszként erre: 116. - 44ee78d7b4)
2013. júl. 20. 21:47

Van tőlük egy láboskészletem, de engem soha nem hívtak.

Sajnálhatják, mert biztos rám tudtak volna sózni 1-2 cuccot.

119. CsillagTM (válaszként erre: 118. - 44ee78d7b4)
2013. júl. 20. 21:43
semmit nem mondtak, mikor mondtad, h perre viszed?!
118. 44ee78d7b4 (válaszként erre: 117. - CsillagTM)
2013. júl. 20. 20:38
Tudod, hányszor megtettem?! SEMMI nem történt!! Emailben, telefonon...
117. CsillagTM (válaszként erre: 116. - 44ee78d7b4)
2013. júl. 20. 19:40
miért nem mondod nekik, h kötelesek törölni az adatbázisból, és ha nem teszik meg, és még egyszer felhívnak, legközelebb feljelented őket - de addig is, mindenhol terjeszted, h milyen agresszív banda, és nehogy bárki vásároljon tőlük?! ;)
2013. júl. 20. 12:08

Sziasztok, én csak egy dolgot szeretnék, vagy 10 éve vásároltam egyszer(!) a Zeptertől egy légtisztítót, szeretem, bár épp elromlott, de meg fogom javíttatni.

A bajom nem ez, hanem az üzletpolitikájuk, hogy 10 éve FOLYAMATOSAN zaklatnak telefonon. Már küldtem emailt a központba, semmi reakció. Nem tudom, hogy a fenében lehetne leállítani az ügynököket, már ott tartok, hogy a hideg kiráz, ha meghallom, hogy már megint egyikük keres. Vagy a Zepter, vagy a Zepter Medical, vagy ördög tudja miféle nevű cégüktől, de hetente, kéthetente hívogatnak. Ha meghallom, hogy Zepter, már le is rakom, nem érdekel, eleinte még kedvesen közöltem, hogy nem érdekel az ajánlat, nem veszek semmit, nem megyek el sehová, nem kérek ajándékot sem. Már ezt sem teszem, mert elegem van. Nézzenek bunkónak, az sem érdekel, ők is azok, hogy zaklatják a vásárlókat. A csúcs egy múltkori nőszemély volt, aki agresszíven közölte, hogy én részt fogok venni valamiféle vizsgálaton. Na, rögtön kiakadtam, már programot is csinálnak nekem?! Mondtam neki, hogy erre ne kössön fogadást, és letettem.Újabban egyre agresszívebbek. Biztos nincs vásárló. Vajon miért?!Pont az ellenkezőjét érik el, ha anno tudom, hogy ezt zúdítom a nyakamba, SOHA AZ ÉLETBEN nem vásároltam volna semmit. Ja, és mindenkinek elmondom, hogy jártam, nehogy vásároljanak, mert soha nem szabadulnak! Csak ennyit akartam.

Azoktól az ügynököktől, akik ezt nem csinálják, elnézést kérek, a többi meg kérjen tőlem, hogy az idegeimre ment az elmúlt 10 évben, és gyanítom, hogy a következő 10-20 évben is fog:)

2012. máj. 23. 18:05
Nem értem, hogy a Zepteres ügynök miért mentegetőzik?? Hisz ha annyira tisztességes amit csinál (nem jogilag, hanem erkölcsileg, bár jogilag is megkérdőjelezhető néhány szerződés!!), akkor minek olvassa a kritikákat. Talán már kezd rájönni, hogy az egész egy piramis szerű valami?? Ja egy volt zepteres ismerősöm (fél évig bírta), hogy egyik zepteres főnök azt mondta, hogy: a legjobban befolyásolhatóak a gyerekek és a 60 év felettiek. A gyerekeknek nincs pénzük, a nyugdíjasoknak van, tehát vegyük el tőlük. Szép!! Járjon csak öltönyben, közben meg a nagy "kezelések" = termékbemutató alatt meg rágja azon a körmét, hogy a naív, emberekben bízó nyugdíjas mikor írja már alá az 5-6 évre szóló eladósodási szerződést. Az én apukám biztos adna egy-két jó tanácsot, hogy miként kell becsületesen dolgozni és jól is keresni. Én is ezt teszem. Ön kitől tanul?? Csak nem a titokzatos nagy Z-től, aki ugyanúgy átveri Önt, mint Ön a nyugdíjasokat. Hajrá!!!
114. bionet28 (válaszként erre: 112. - Ginaanyus)
2012. máj. 14. 15:16

Hát ez undorító. Egyébként az ilyen húzások miatt ítélik el emberek az MLM et, meg az ilyen munkákat. Van jogos ítélet. Persze melyik szakmában nincs selejt ember? Elég sok is.

Egyébként az utcán is erőszakosak, és a magán életben is.

113. CsillagTM (válaszként erre: 112. - Ginaanyus)
2012. máj. 14. 13:43
te jó ég...!!!!
112. ginaanyus (válaszként erre: 110. - Zepter)
2012. máj. 14. 08:26

Sajna én sem állhatom meg szó nélkül. Való igaz, jó pár ember dolgozik ott, de meg kell nézni, hogy havonta hányan próbálkoznak, s hányan hagyják ott a céget.

Elég sokszor hallottam én is, hogy senki fejéhez nem tartanak fegyvert. Ez igaz, csak már a felvételnél elkezdődik az ámítás. Aki ott dolgozik, annak az az érdeke, hogy minél nagyobb csapatot építsen ki maga alatt, hisz az ő forglmuk után is kap részesedést. Ezért kezdetben csak a jó dolgokat mondják el, s kábítanak a nagy kereseti lehetőséggel. Minden felmerülő kérdésre - problémára az a válasz, hogy meg lehet oldani. Csak persze a mikéntjét nem közlik. Nem mondják el, hogy folyamatosan telefonálni kell, szórólapokat, hamis kérdőíveket kitölteni, csak hogy legyen címnyag. Aztán az embereket rá kell beszélni hamis ígéretekkel, hogy jöjjenek el egy kötetlen bemutatóra. Ahol bemutatják a termékeket. Persze a fő cél az eladás minden áron. Ne értsetek félre: a termékek igenis nagyon jók, csak az eladási technikával nem értek egyet. Én is dolgoztam ott jó ideig, de elegem lett a vezetők őrült követelményeiből és stiklijeiből. Termelj, adj el minél több terméket, jelenj meg a megszámlálhatatlan értekezleten, s vállald a költségeket. A pohár akkor tlt be, mikor a vezetőm meghamisított egy adásvételi szerződést. A szerencsétlen nyugdíjas részletre szerette volna megvásárolni a terméket, de a bank ezt elutasította. Ekkor a felettesem átjavította a szerződést készpénz fizetésre,csak hogy jobb legyen a statisztika, s a Zepter követelte a nyugdíjastól a termék árát.

111. CsillagTM (válaszként erre: 110. - Zepter)
2012. máj. 11. 12:55

gondoltam, kifejtem a véleményem, de nem éri meg a fáradságot:) nem is értem, kit próbálsz meggyőzni, de elég esélytelen:P inkább tanulj meg helyesen írni, mert ez gyászos...


a lényeg:

- de, hogyne paliznátok be...az álláskeresőt, a "kiválasztásra került szerencsést" egyaránt

- 130.000 ember...ismered a mondást: "Egyél tehénsz.rt, több millió légy nem tévedhet!" ?:P

- mi becsületes munkát végző, sok esetben (több)diplomás emberek vagyunk. vagy ha valaki épp munkanélküli, attól még nem kell alázni - én ha valaha is az leszek, inkább elmegyek akár takarítónőnek, de ilyen alja munkát sosem vállalnék...ettől még te élvezd nyugodtan, gondolom, a te habitusodhoz/IQ-dhoz/személyiségedhez pont ez passzol. csak maradj csendben, és ne ontsd a hülyeségeidet, mert gáz...

110. zepter
2012. máj. 11. 09:37
itt nincs "bepalizás",nincs megerőszakolva senki, senki fejéhez nincs oda fogva fegyver. az undoríto nem ez a munka, hanem az hogy az én adózott pénzemből tartják el azokat a munkanélkülieket akik itt irogatnak mindenféle badarságot és szidják a zeptert. azért mert nektek nem jött össze nem kell mást is lebeszélni vagy legalább is megpróbálni. meg ha akkora átverés miért dolgozik itt 130.000 ember? biztos mindenkit átvernek, és ti vagytok a csúcsragadozòk akik rájöttek erre.mindnki más buta és a többiekt meg óva intitek. csak az a baj h a ti zsebetekbe van a 20 magyar forint és aki meg itt dolgozik az honaprol hònapra több százezer forintot számláz. ha már mindenféleképpen szidni akartok vkit akkor inkább a győri buszoskirándulásos cégeket, mert ők azok akik irreálisan magas árakat kérnek 2ftos termékért.amikor valaki azt mondja, hogy ez sz@r meg nem jó,meg hogy nem megy meg hogy undorító, más akkor kiállt fel, egek mekkora lehetőség! örülök hogy nem dolgoznak a zepternél azok a személyek akiknek ezt a hozzászólást irom.igazatok van jobb munkanélkülinek lenni. tisztelet a kivételnek! egy ügynök :-) pffff
109. CsillagTM (válaszként erre: 108. - Gyufanéni)
2012. máj. 8. 18:16
hú, de egyetértek...:)
2012. máj. 8. 11:22
Egyszerű: Zepter- ügynöki munka!!! Amivel még nem is lenne baj, de ugye úgy megtévesztően így hirdetik: összetett irodai munka, asszisztens, adminisztrátor. Aztán akinek a felvételi, tanfolyam után nem jön le egyből, hogy szórólapokat kell osztogatni bevásárló központban, jó esetben irodában, hülye szöveggel, kamu nyeremény ígérettel telefonálgatni, közben így megszerezni az emberkék adatati, akiket meg kell győzni, hogy kezelést nyert, majd ha meggyőzted, hogy menjen be a csilli-villi irodába, akkor a "kezelések" alatt rá kell beszélni arra, hogy vegye már meg azt a csoda-gépet, kp-ra vagy részletre- ez után kapsz jutalékot, persze vállalkozóival, vagy megbízási szerződéssel (megbízási szerződésnél is neked kell fizetni az adót, TB-t csak utólag). Az eladott termék után jó kis summát kap az aki betanított (bepalizott), te is kapsz valamit, de utána adót fizetsz, + ami a vállalkozóival jár. Persze, lehet azt mondani, hogy hát ilyen az élet, valamit, valamiért. De az egész egy termékbemutató megszervezése, ahol te vagy egyszemélyben a szervező (telefonálgató, boltban "nyeremény" szórólapokat osztogató), terméket bemutató, "kezelést" végző, termékre rábeszélő, számlázó, szerződést kötő, majd utána azon aggódó, hogy vissza ne mondja az ügyfél, majd persze jutalék után adózó. Amúgy persze az emberkék, akik csak a nyeremény miatt jönnek, erről mit sem tudnak. Ez is az ügynök dolga, hogy felvilágosítsa őket. Amúgy, amikor jelentkeztünk vagy 5-en, mindenkit felvettek. A tanfolyam alatt mindenki rájött, hogy mi is ez az egész, senki nem maradt ott. Végig ködösítettek mikor kérdeztük: ügynöki munka? vállalkozói kell hozzá? tisztán jutalék? embereket kell rábeszélni a termékre? Plazákba kell osztogatni a szórólapokat, hogy legyen telefonszámunk, akiket mi hívogatunk, hogy el tudjuk adni a porszívót, lámpát, lábast, légtisztítót? Mindig azt mondták: majd ezt is megbeszéljük a vizsga után...Szóval...Zepter= porszívó, légtisztító, lámpa, kozmetikum, ékszer, biztosítási ügynök, vállalkozóival vagy megbízásival (szinte ugyanaz). Piramis rendszerben. Zepter ügynökök persze azt mondják: hát mert ők akarnak dolgozni, vállalnak kockázatot, nem vernek át senkit, nem ügynökök ők menedzserek. Ez is a beetetés része.
2012. ápr. 26. 20:19
köszi mindenkinek
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook