Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Zepter ügynöki munka fórum

Zepter ügynöki munka (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
106. andi6020 (válaszként erre: 105. - CsillagTM)
2012. ápr. 26. 18:40
Én sehol nem dolgozok.
105. CsillagTM (válaszként erre: 104. - Andi6020)
2012. ápr. 26. 18:36

szerintem ne vitatkozzunk ezen. ha téged még egyszer sem paliztak be jól hangzó reklámmal/szöveggel akárhogy, akkor gratulálok. ÉN voltam ott, ÉN láttam, h hogyan szédítik meg szerencsétleneket. még "matekóránk" is volt b+ a "tanfolyamon, ahol elég vicces számítások voltak...na ezeket kellett volna beadni a klienseknek, h miért is éri meg nekik a cucc.


nem is folytatom, mert ha csak rágondolok, ideges leszek. életem egyik legrosszabb hete volt...

vagy...te ugye nem ott dolgozol?

104. andi6020 (válaszként erre: 103. - CsillagTM)
2012. ápr. 26. 18:13

Ja, hát aki megveszi részletre, de nem tudja fizetni, azt bocs, de nem tudom sajnálni.

Felesleges úgy beállítani az egészet, mintha egy, a szerencsétlen nyugdíjasok átverésére irányuló üzletága lenne.

Amúgy a lábos tényleg jó, majd 20 éve vettem a készletet, és hibátlan minden darabja.



Mondjuk megfigyeltem, hogy egyes nyugdíjasok falkába verődve utazgatnak hétvégente termékbemutatóval egybekötött ingyenes kirándulásokra. :DD

103. CsillagTM (válaszként erre: 101. - Andi6020)
2012. ápr. 26. 18:05
hitelre veszik (amit aztán majd nem bírnak törleszteni). elmondom, mi a duma: "még az unokáknak is jó lesz". és egyéb jó kis manipulatív szövegek...
102. f799cac10e (válaszként erre: 97. - Andi6020)
2012. ápr. 26. 17:52
igen nekünk is lábas, nagyon jó szeretem, és van egy fém tálcám ami már meg van 5-6 éve és egy rozsda folt nincs rajta, ami meg hagyományos tálca ugyan ennyi idős az meg már valamelyik tiszta rozsda, pedig ugyan úgy mosom őket ahogy a másikat. akkor a kaja nem sül le vagy bármi egyéb az edény aljára, volt hogy teregetnem kellett közben otthagytam és majdnem elfelejtettem, és semmi baja nem lett hála az égnek. régi lábasomban ami előtte volt abban sorra mindig megkapta az alját, pedig nem főzök másképp mint most.
101. andi6020 (válaszként erre: 99. - CsillagTM)
2012. ápr. 26. 17:46

Nem tudom, ezek szerint nem egyről beszélünk.

Kisnyugdíjas minek venne több százezres Zepter lábosokat, ha nincs rá pénze? Mi ebben az átverés?

100. CsillagTM (válaszként erre: 98. - F799cac10e)
2012. ápr. 26. 17:28
én inkább mennék takarítani vagy bárhová, de ilyen undorító mocsok melóra sose.
99. CsillagTM (válaszként erre: 97. - Andi6020)
2012. ápr. 26. 17:28
de többszázezres adósságba verni szerencsétlen kisnyugdíjasokat?!...én voltam bent ilyen "üzletkötésen"...hát amikor a két öltönyös nyikhaj röhögve lepacsizott egy sikeres eladás után, azt hittem, pofán vágom őket...
2012. ápr. 26. 17:13
eladónak mennék, vagy dajkának de már néha úgy vagyok hogy mindegy lenne csak már legyen valami
97. andi6020 (válaszként erre: 94. - F799cac10e)
2012. ápr. 26. 17:12
Mondjuk itt legalább a termék nem szar, amit el kellene adni.
96. da33d8ee16 (válaszként erre: 93. - F799cac10e)
2012. ápr. 26. 17:07
telefonálgatással még nem is lenne probléma, ha tényleg vastag a bőr a képen, meg lepörög valakiről a lerázás, visszautasítás, de az idős emberek ellehetetlenítése az gyomorforgató!
95. erigan (válaszként erre: 86. - F799cac10e)
2012. ápr. 26. 17:06

Szia! Én egy rövid ideig csináltam. Először minden szép :-)Szerinte csak akkor csináld, ha van szíved az emberek utolsó 5000 forintját is kicsikarni tőlük. Én biztos nem mennék oda még egyszer.

Egy ismerősöm elég hosszú ideig csinálta, szerette is és ment is neki, már csapata is volt. De mégis otthagyta, elment inkább eladónak, mert olyan magas követelmények voltak már, hogy lehetetlen volt teljesíteni. Élni meg kellett neki valamiből.

Milyen területen gondolkodsz?

2012. ápr. 26. 17:06
igen értelek Titeket amit írtok, én is így gondoltam , csak gondoltam megkérdezlek titeket.
93. f799cac10e (válaszként erre: 89. - Da33d8ee16)
2012. ápr. 26. 17:04
szegénykém, sajnálom. igen nekem is ez maradt meg az egészből. jó lenne a meló mert most nincs,de nem vagyok egy ilyen telefonálgatós.
92. da33d8ee16 (válaszként erre: 88. - F799cac10e)
2012. ápr. 26. 17:04

Még egy gondolat kimaradt:


Ha ők nem merik vállalni, hogy hol dolgoznak, nem merik egyértelműsíteni a meghirdetett sz@rcsimbókjaikat, akkor szerintem a választ megkaptad! :-)

2012. ápr. 26. 17:04
Igaza van az előzőnek, ez a munka akkor jó ha a szart is rábeszéled az emberekre, hogy ez jó, vegyék meg. De az ilyen munkák kb 3-4 hónapig befektetések. (20-30 ezres telefonszámla havonta, és ugyebár ha nem használod a termékeket nem vagy hiteles sem)... Tapasztalat egy másik cégtől...
90. CsillagTM (válaszként erre: 86. - F799cac10e)
2012. ápr. 26. 17:03

én voltam 1-2 próbanapon (meg előtte "állásinterjún", tanfolyamon, vizsgán, blabla). ja meg "terepen" - na az megalázó volt, mikor nagy ívben kerülgettek az emberek, és szinte hallottam a lesajnálást (pedig menő egyetemről klassz diplomán van b+, csak akkor még nem volt melóm, de már pénzem is alig, így muszáj voltam bepróbálni). ha becsületes embernek tartod magad, kerüld őket messzire.

ja, és ha csak nincs tonna bőr a pofádon+akkora beszélőkéd, mint egy született menedzsernek, akkor keresni se fogsz tudni vele. nem sokáig bírják ott az emberek, hidd el...

89. da33d8ee16 (válaszként erre: 86. - F799cac10e)
2012. ápr. 26. 16:58

Nem saját tapasztalat, de elmesélem:


Legjobb barátnőm elment interjúra (multi cég, bla-bla, akkor derül ki, hogy zepter, amikor már ott volt), szépen másnap behívták próba napra, vagy mire. Egy speiz méretű "eu szintű irodába" bezsúfolták másik hat emberrel együtt, akik már réges rég menedzserek (itt kérlek a menedzser alatt értsél egy nagy adag irónáit), akik be akarták vezetni a szakma rejtelmeibe. Telefonos zaklatásba, hogy értsd. Amikor telózott egy meglehetősen idős hangú nénivel, aki száz szerencsére nem dőlt be, megmondta a főmenedzsernek, hogy ő nem képes bepalizni idős embereket, hogy adósítsák el magukat az utolsó éveikre, mire a menedzser papitól úgy megkapta a magáét, hogy sírva hívott, hogy menjek érte!


Szerintem UNDORÍTÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!

88. f799cac10e (válaszként erre: 87. - Fd65014d82)
2012. ápr. 26. 16:57
oké köszi, nagyon gondolkodom rajta hogy mit csináljak.
2012. ápr. 26. 16:54
Én speciel tuti nem dolgoznék ilyen helyen. Valakinek biztos bejön, de nekem nem :) Általában az ilyen helyeken az csak a látszat is marad :D
2012. ápr. 26. 16:53
Ma voltam előadáson. nekem így előre bejön, de lehet csak a látszat? ti dolgoznátok itt?
85. hellgirl35 (válaszként erre: 84. - Angie0221)
2012. márc. 5. 18:45
Olvasd el a korábbi kommenteket és megkapod a választ!Amennyiben van felesleges időd és pénzed,próbáld meg!
2012. márc. 5. 12:37

Sziasztok!


Folyamatosan munkát keresek (már 2 hónapja) minden nap küldözgetem e-mailon az önéletrajzomat, de sehonnan nem kapok választ.. ma fél órával az e-mailom után kaptam egy telefonhívást (telefonos ügyintézőnek volt meghirdetve az állás), hogy fáradjak be Budapestre, a váci út 191. szám alá, egy előadásra, aminek keretein belül további részleteket tudok meg, és több munkakör közül is választhatok. A hölgy írtózatosan, feltűnően kedves volt. Gondoltam azért utánanézek, hogy mi is ez pontosan, mert kérdeztem, hogy milyen cég, és nagyon ügyesen kitért a válaszadástól. Rengeteg fórumra találtam, amik a Zepterrel kapcsolatos csak negatív tapasztalataikat részletezik. Szerintetek az én esetemben is erről lehet szó? Vagy elmenjek ma délután arra az előadásra? Köszi a válaszokat.:)

2012. febr. 3. 11:54

jaj erről én is tudnék mesélni. sajnos 2 éve belefutottam ebbe a cégbe, persze fogalmam sem előtte hogy ki fia borja ez a cég. mindez Debrecenben történt.kötségeim: 1. utazás: állástájékoztató, 2.utazás: ingyenes tanfolyam, amiről kapok egy papírt hogy sikeresen elvégeztem, képesítés féle, amit be le is írhatok az önéletrajzomba, mondták (persze nem kaptam) 3. utazás: 1. nap "oktatás", 4.utazás: 2. nap "oktatás", 5.utazás: 3.nap "oktatás", 6.utazás: "vizsga", szóbelin rám akartak tukmálni egy ###va drága akármit, mondtam hogy kapják be, és leléptem. csak azt 10 ezer forintot bánom, amit utazásra költöttem....:S de a poén ami napig az ő álláshirdetéseikbe botlok, nem lehetne őket jelenteni, vagy letiltani, hogy ne hirdetgessenek minden hazugságot?? bár tudom, nem.

üzenet: semmilyen munkára ne jelentkezzen senki ahol irodai asszisztens, összetett irodadi munka, ambíciózus lelkes, kitartó munkatársakat keresünk, stb...!!!!

82. comite (válaszként erre: 81. - Gyufanéni)
2012. jan. 16. 16:16

Már leléptem. Kb másfél hónapot dolgoztam nekik és nem igazán akartak kifizetni. Mint (utólag) kiderült én is mint ügynök lettem felvéve, mivel asszisztensi munkakőr, mint olyan nincs a Cégnél.

Így az egyik, általam behívott emberkének sikerült eladni valamit, ezután kaptam jutalékot. Amit kb majd 2 hónap elteltével ki is fizettek nekem, de úgy, hogy hetente telefonáltam nekik.

Hát ezt a munkát jó benéztem, de a saját bőrén tanul igazán az ember.

2012. jan. 13. 17:21

comite:


Hagy ott őket!!!!! Szerintem egyértelmű, ne ámítsd magadat. ahogy átverik a nyugdíjasokat, úgy átvágnak téged is. Aztán téged is megtanítanak, hogy hogy kell átvágni az embereket és a munkatársaidat. Undorító! Gondolom megbízási szerződést írtál alá, így még esélyed sincs arra, hogy a ledolgozott óráid után akár 10Ft-ot is kapj. Mond nekik: viszlát, ennyi volt! Mások is megtették! (én is) szerinted miért hirdetik magukat naponta. Mert kb. 100 emberből 10 vállalja, de az is hamar lelép. Nekik addig is dől a lé! Na arról nem is beszélve, hogy átverik az embereket. Lépj le!!!!

80. comite
2011. dec. 1. 15:02

Sziasztok!

Látom, rég nem volt itt mozgás, de azért én most becsatlakozok. Nekem a Zepter-rel, mint munkaadóval van -nem is kis gondom. Már másfél hónapja "dolgozok" náluk, mint telefonos. Persze láttam a nagy ügyfél becsapós módszert is, de az, hogy a saját munkatársaikat is semmibe veszik? Eddig talán 9000Ft a jutalékom és a másfél havi keresetem is. Részletesen: Kb heti 2-3 alkalommal napi 2-4 órában telefonálgattam (a jól betanult szöveggel). Ennyi órában sikerült kb 8-12 embert becsalogatnom. Én a munkámat elvégeztem. De mivel ez úgy működik, hogy egy bizonyos üzletkötőnek a nevében hívok be embereket. Ennek az üzletkötőnek, ha sikerült az általam behívott ügyfelek valamelyikének eladni valamit, abból kapok valamennyi százalékot. Na mármost: én az üzlet létrejötténél nem vagyok ott (szigorúan zárt ajtók mögött történik az ügyfelek agymosása), ha olyan az üzletkötő elmondja, ha meg nem olyan nem mondja el, hogy volt eladása.

Kb 40-42 órát dolgoztam nekik, teljesen ingyen, mert fizetést még nem láttam. Majd ekkor jön, majd akkor jön-mondják, ha rákérdezek.

Amúgy a termékek tényleg jók lehetnek, de ez a "mindenfelé, mindent hazudunk, csak hogy eladjunk valamit" stratégia nagyon gusztustalan.

HA VALAKI JÓT AKAR MAGÁNAK, SEMMILYEN ÚTON NE KAPCSOLÓDJON A ZEPTER-HEZ, SE ÜGYFÉLKÉNT, SE MUNKAVÁLLALÓKÉNT.

79. ginaanyus (válaszként erre: 78. - Szusz24)
2011. szept. 16. 19:52

Félre ne érts! Nem védeni akarom Őket.

De tudni kell, hogy a Zepter ügynöki munka számla köteles. Az az ha valaki meg szeretné kapni a jutalékát az értékesítések után, akkor arról számlát kell kiállítania.

Vagyis vagy vállalkozói kell hozzá, vagy pedig egy olyan cég, minek a tevékenységi körében szerepel az egyéb ügynöki, értékesítési tevékenység, s így számla képessé válik.

Viszont abban igazad van, ha azt látjuk, a jelentkezési helynek feltüntetve, hogy Váci út 187. , akkor biztosak lehetünk benne, hogy ez Zepter :))

2011. szept. 8. 18:56

A Zepter-es állásajánlattal kapcsolatba egy nagyon friss élményt szeretnék veletek megosztani!

A következő állás hirdetésre jelentkeztem: „Sürgősen keresünk irodai asszisztensi állásra részmunkaidős bedolgozó munkatársat. Rugalmas munkaidő, kellemes barátságos környezet, fix bérezés.” /Budapest, XIII. kerület Auto-plusz driver kft/

Tegnap este 19.45-kor kaptam egy e-mailt, hogy válaszul a pályázatomra behívnának egy személyes beszélgetésre!Cím: Váci út 187.

Mint minden rendes állás kereső beírtam a google-be a céget, kijött hogy egy autó oktatással foglalkozó cég, (mondjuk gyanús lehetett volna) a cím nem Váci út 187 volt ami a céghez tartozott. Jóhiszeműen gondoltam magamba, hát lehet hogy most költöztek át az irodaházba és még nem javították át a címet!

Délután 2 órára voltam behívva állásinterjúra, el is jutottam a biztonsági személyzethez és mondtam hogy kit keresnék, mi a cég neve, erre közölték velem hogy ZEPTER!

Mondanom se kell, fogtam magam és máris kifordultam az ajtón!

Eddig rafinált álláskeresőnek tartottam magam hogy mindig sikerült kiszűrnöm az ilyen munkákat, de most sikerült behúzniuk a csőbe!


Felháborító dolognak tartom hogy más cég nevébe próbálják megtéveszteni a munkakeresőket!

Úgy hogy egy jó tanács: ami Váci út 187 az mind Zepter!!!! Hiába hogy nem az a cég név van meghirdetve!!!!!!

Autó-plusz driver Kft (Budapest, XIII. kerület Váci út 187) = Zepter

2011. aug. 24. 10:37

ZEPTER.termékek biztos jók. Az áruk aránytalanul magas!!!! (féláron lehet kapni edényeket,lámpákat..stb. SZAKBOLTBAN) A módszerük.... Undorító.

A beetetett, agy-mosott, "vizsgázott" ügynökök kitöltetnek kérdőíveket bevásárló központba gyanútlan emberkékkel. Majd 2 nap múlva felhívják őket, azzal, hogy nyertek 10 ezer forint értékben valamit...Behívják őket egy irodába (szakboltjuk nincs!!!) és ott kapnak egy-két hét alatt kiképzett ügynököktől kezelést (fénytherápiát..stb), majd megpróbálják a kezelés ideje alatt rábeszélni őket, hogy vegyék is meg a terméket. Hitellehetőség is van :), ha esetleg a kisnyugdíjas nem bír egyben leperkálni 4-500 ezer forintot. Termékbemutató az egész!!!! Ez az ügynökök egyik feladata.

Persze a hirdetésben nem ez szerepel! Adminisztratív munka, összetett irodai munka, jó körülmények, gyors előrejutás, csapatmunka.

Ha pedig bepalizta a gyanútlan, hiszékeny, többnyire idős embereket, akkor tényleg irodában írhatja meg a számlát, vagy a hitelszerződést, esetleg elkísérheti az Igazgató Urat egy termékbemutatóra (persze ez nem az!!! :-) ), ahol szintén át kell vernie embereket, papírmunkát is végezhet. Csodás karrier! Undorító!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook