Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » XV. kerületi óvodák fórum

XV. kerületi óvodák (beszélgetős fórum)


2011. márc. 31. 09:58
Én az Aulich utcaiba jártam, nagyon szerettem, de ez már 20 éve volt. :-D
2011. márc. 31. 06:57

A húgom a Hartyánba járt és a bátyám fia is. Egyik sem szeretett odajárni, de ez tényleg óvónő függő.

A barátnőim kisfiai pedig a Páskom parkiba jártak. Ők szerették.

4. trapiti (válaszként erre: 2. - C42aaaac41)
2011. márc. 31. 06:20

Szia :)

Köszönöm!

A Chinoinba járunk, csoportot nem tudunk cserélni, mert évvesztes, a kis-középsőbe mehetne esetleg, akik nem évvesztesek, vagyik az utolsó évre ugyanebbe a csoportba kerülne vissza. Sajnos a gondjainkat nem értik meg, szerintük minden a legnagyobb rendben, ígyhát reményem sincs, hogy változnak. Kb. november óta próbáljuk megbeszélni a dolgot, eleinte látszólag sikerrel, most kibukott, hogy az egész csak látszat :(

3. Bcicus (válaszként erre: 1. - Trapiti)
2011. márc. 31. 00:40
BArátnőmék minden gyereke a kavicsosba jár, meg van velük elégedve.
2011. márc. 30. 23:46

Szia!


A legtöbbet nem ismerem személyes tapasztalat alapján,de szerintem sok minden nem ovi függő,hanem inkább óvónő.


A Kontyfa utcait nem annyira ajánlom.Én a Szövőgyár utcaiba szerettem volna,hogy járjon a gyerek,de mire felvették volna,addigra már pont máshová voltunk beiratkozva.Jelenleg a Páskom park-ba jár a gyerek,ami oktatás szempontjából nem rossz,bár vannak itt is fura dolgok.De a gyerek szeret járni és végül is ez a lényeg.


Ez ovivezető függő.Hívd fel a kiválasztott ovi vezetőjét és kérdez rá.Sok helyen van évközi elvándorlás,mint ahogy ti is tennétek.


melyik oviba jártok Újpesten?Lehet,csak csoportot kéne cserélni?

2011. márc. 30. 23:32

Melyikről van jó véleményetek?

Van esély, hogy évközi átvételre, vagy mindenképp végig kell csinálnunk a felvételit? (most újpesti oviba jár, de gondok vannak)

Körzeti ovink a Bocskai lenne, oda semmiképpen nem viszem át.

Bújócska (Őrjárat u), Manóvár (József A. u.), Tóth István u-i Huncutovi, Hartyán köz, Árendás, Konytfa... ezek merületek fel...


Köszi, ha valaki tud tanácsot adni :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook