Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » XI. kerületi óvodák fórum

XI. kerületi óvodák (beszélgetős fórum)


8. Cinci4 (válaszként erre: 7. - Masni82)
2015. márc. 22. 16:24
Szuper hely, tényleg nem lehet rá panasz:) Most lesz nyílt nap áprilisban.
7. masni82 (válaszként erre: 6. - Cinci4)
2015. márc. 13. 23:23
Köszönöm mindkettőtöknek. Az Ezüstfenyő az egyik opció. :)
6. Cinci4 (válaszként erre: 1. - Masni82)
2015. márc. 13. 12:34

Szia!

Mi az Újbudai Ezüstfenyő oviba járunk, csak jókat tudunk róla mondani :) Április második felében lesz nyílt nap náluk.

5. 4c1a787e8f (válaszként erre: 4. - Masni82)
2015. márc. 9. 15:24

Én inkább Gadagrét felé vagyok ismerős, én is oda jártam, a gyerekeim is ott kezdtek, az unokaöcsém meg a budaörsi új oviba jár, de neki is xi. kerületi címe van. Mostmár máshol lakunk, de visszasírjuk az ottani intézményeket.


Arrafelé (Albertfalva) dolgoztam, és a főnököm 4 unokája járt ott... Majd rákérdezek.

Annyit tudok, hogy ahova ők jártak, azt tapasztalták, amit én áltlában, hogy amíg észrevétlen a gyerek, addig nincs gond, de aki egy kicsit kilóg a sorból, annak bizony nehéz... Szóval semmi különös.


Gazdagréten egyébként szerettünk oviba járni, bár ott is váltottunk egyszer csoportot.. De akkor az nektek gondolom nem téma. Hacsak a német nemzetiségi miatt nem, mi oda jártunk, szerettük... Onnan átveszik a gyerekeket közvetlenül a német kéttannyelvű suliba.. Csak úgy infóként írom, sose lehet tudni...

4. masni82 (válaszként erre: 2. - 4c1a787e8f)
2015. márc. 9. 14:18
Elsősorban Kelenföld/Albertfalva. Köszi! ;)
3. gkreka (válaszként erre: 1. - Masni82)
2015. márc. 9. 11:38
Az én fiaim a Hétszínvirág Óvodába jártak (Dayka Gábor utca). Csak jót mondhatok, mind az óvodáról, mind az ott dolgozókról).
2. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Masni82)
2015. márc. 9. 09:52
Mégis merrefele? A XI. azért igen nagy, lehet benne másfél órát utazni...
2015. márc. 8. 14:59

Kedves xi. kerületi ovisok anyukái/apukái!


Kislányomnak lassan aktuálissá válik az oviválasztás és minden rossz/jó tapasztalat jól jönne ezzel kapcsolatban.


Előre köszönjük a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook