Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » VV Attilához hasonló pasik jönnek be, miért? fórum

VV Attilához hasonló pasik jönnek be, miért? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. okt. 28. 13:29

Én is imádtam,és vonzottam a kőbunkókat! :)))

kezdek nyálasodni azt hiszem :*)

55. Böbusz (válaszként erre: 52. - Féknyom)
2011. okt. 28. 13:29
Ezt nem értem... miért??
2011. okt. 28. 13:29
Emlékeztek, mikor Attila születésnapja volt, és bocsánatot kért mindenkitől, majd elsírta magát?! Ott mutatkozott meg szerintem az igazi arca, csak nem meri felvállalni, fél kimutatni, hogy milyen is valójában. Ebben hasonlítunk. Én soha nem szoktam kimutatni az érzéseim az ismerőseimnek, rokonaimnak, mert nem akarom, hogy megismerjenek.
53. Böbusz (válaszként erre: 49. - Keep it Real)
2011. okt. 28. 13:28

Nem csak stréber pasik vannak ám!!!!!!!! :)

(mindjárt csorog a nyálam...)

Vannak a jótestűek, a helyesek, a nem helyesek de ügyesek! És vannak az ezermesterek (ezeket külön imádom!), vannak az édes mackók, vannak a házi tündérek, vannak a kemény csávók akik otthon kezes bárányok, vannak.... JAJ, SOKAN!!! :D És milyen jó!!! :D

52. féknyom (válaszként erre: 28. - Böbusz)
2011. okt. 28. 13:28
Merre is laksz?!:)
2011. okt. 28. 13:27
Ja, nem utóirat, hanem jelige. :D
50. Vigyorex6 (válaszként erre: 43. - Keep it Real)
2011. okt. 28. 13:26

De mért csinálja ezt Kingával????

Mert a Kinga sz@r számba se veszi, és nem tudja feldolgozni. :D

2011. okt. 28. 13:25
Böbusz, nem jó egyáltalán, de miért vonzódom hozzájuk?! Nem akarok én sem, egy stréber pasinak jobban örülnék, de nem tehetek róla, hogy ők hidegen hagynak. :D
48. Vigyorex6 (válaszként erre: 38. - Keep it Real)
2011. okt. 28. 13:25

1. Te tényleg felnézel rájuk!

2. Ezeknek pszichiáter kell, nem szeretgetés. Ide már a pszichológus is kevés.

(A szeretgetés a megkeseredett embereknek kell, akik nem látják a fényt.)

47. Böbusz (válaszként erre: 43. - Keep it Real)
2011. okt. 28. 13:25
jaaaj és gondolom Kinga besértődött. Na, márcsak azért se hisztiztem volna!!! Nőők... :D :D
46. Cucicsillag (válaszként erre: 43. - Keep it Real)
2011. okt. 28. 13:25
bocsi jav: "jelige: zsírpárnák"
2011. okt. 28. 13:24
Bocsi a szivecskéért, én is utálom amúgy. :D
44. Böbusz (válaszként erre: 38. - Keep it Real)
2011. okt. 28. 13:24

Persze, szerethetők (gondolom), de emellett hús-vér nőt nem érdemelnek meg, mert AKKORA BUNKÓK!

Az ilyenek azok, akik (CSAK EGY PÉLDA) ha el akarod hagyni, megzsarol... nem gyengén... hogy megöli magát... oooh, rosszabb esetben téged!

Ez komoly!

Sajnos nem egy élő példát tudok erre... :( Ez jó????????

43. Keep it Real (válaszként erre: 37. - Böbusz)
2011. okt. 28. 13:23
Valami olyasmi volt, hogy írni kellett egy társkereső hirdetést, és Attila Kingáról írt, hogy "én egy telt lány vagyok.. utóirat: zsírpárna" :D az alakját totálisan lehordta szegény Kingának. :D
42. Vigyorex6 (válaszként erre: 36. - Böbusz)
2011. okt. 28. 13:23

De tudod, azt gondolom, hogy ezek a szerencsétlen idióta pasik, a társadalom peremén élnek, kitaszítottak,és azért ilyenek, azért bántanak másokat, akik náluk gyengébbek, mert gyengék, de sokan elhiszik, hogy milyen tökösek a pofájuk miatt.

Egy kuma szem igaz barátjuk nincsen, csak beállnak az emberek mögéjük, mert fosnak tőlük.

41. Cucicsillag (válaszként erre: 37. - Böbusz)
2011. okt. 28. 13:23

asszem a tnapi összefoglalóban volt, hogy írtak egymásról egy hirdetést a másik nevében, amit az adott személy olvasott fel. No, s K. kiakadt.

Az rtl moston megtod nézni:)

40. Böbusz (válaszként erre: 35. - Keep it Real)
2011. okt. 28. 13:22

szivecskét ír a végére....

xD xD

39. Cucicsillag (válaszként erre: 35. - Keep it Real)
2011. okt. 28. 13:21
Mondjuk, Kinguci az a típus, aki azt kell mondjam meg is érdemli. Ez a levél nem volt olyan gáz, a többiek is kaptak hideget-meleget.
2011. okt. 28. 13:21

Olyan furcsa, mert középiskolában volt egy tanárunk, mindenkivel bunkó volt, nagyon nagy szigort tartott, utálta mindenki, én viszont kedveltem, pont a stílusa miatt, érdekelt, hogy vajon ő miért olyan, amilyen.

Egyébként tényleg bunkó volt tanár létére, de nekem sikerült megtalálnom vele a közös hangot, kedvelt, és ezt ki is mutatta olyan formában, hogy állandóan viccelődött velem az órán, mindig tőlem kért segítséget... talán ez is benne van a dologban. Sokszor az ilyen férfiak, akik azt mutatják ki, hogy bennük semmi érzés, azoknak van a legnagyobb szükségük, hogy szeressék őket, nem? :)

37. Böbusz (válaszként erre: 35. - Keep it Real)
2011. okt. 28. 13:19
Én lemaradtam... milyen levelet? Attila írta Kingának??? Mi volt benne?
36. Böbusz (válaszként erre: 30. - Cucicsillag)
2011. okt. 28. 13:18

Szerintem gyerekkorában nem kapta meg az atyai pofont, amitől helyreállt volna.

Brutálisan gyomorforgató ez az ember.

És belegondolok, hány nőt aláz meg otthon egy-egy ilyen társ... :(

2011. okt. 28. 13:18
Szegény Kinga, mikor felolvasta a levelet. :D Annyira szemét volt az Attila. :D <3
2011. okt. 28. 13:18
Mert baj van a kobakban!
33. 07b09d4f4c (válaszként erre: 24. - Keep it Real)
2011. okt. 28. 13:17

gondolom ez azért van, mert az ilyenektől a dícsérő szó sokkal többnek tűnik



figyelj, próbáld kicsit többre tartani magadat mert ez nem csak a párkapcsolatokra fog kisugározni egy idő után az életedben.


a másik meg, hogy persze, az ilyen (bár csak halvány elképzelésem van, nem ismerem csak hallomásból az említett személyt) pasik is kell, hogy tetszenek valakinek.... Nem baj az, de ne alárendeltként tetszen, inkább úgy hogy vedd fel a kesztyűt, neveld meg! Ha így nem megy akkor inkább felesd el az ilyeneket mert lelki sérültet csinálnak belőled.

32. Cucicsillag (válaszként erre: 21. - Böbusz)
2011. okt. 28. 13:17
Egyetértek, dugjon egy fapuMát!
2011. okt. 28. 13:16
A szüleimmel a kapcsolatomat ha értékelem, 10-es skálán adok egy erős 9-est.
30. Cucicsillag (válaszként erre: 13. - Vigyorex6)
2011. okt. 28. 13:15

Pl. a múltkor is beletaposott Kinguciba,mikor elküldte a vacsoraasztalnál a pics-be és utána azt nyilatkozta, hogy "ilyenkor mindig azt hiszem, ez csak egy vicc és mindjárt visszafordul, elmosolyodik" +megbánta... de bocsánatot azt már nem kér.

Jellembeli problémái vannak, de erősen.

29. Böbusz (válaszként erre: 24. - Keep it Real)
2011. okt. 28. 13:15

Hát, igen, a kibékülés az jó lehet... :D

Na de egy életet erre alapozni...?! Pfff...

2011. okt. 28. 13:14

16 évesen nekem is volt 26 éves pasim (jó, jó, így utólag visszagondolva elég gáz...:D), sőt, most huszonévesen simán bejönnek a JÓ KINÉZETŰ 40-50 éves fickók! :D De csak egy kósza gondolat erejéig. Szerintem a kor nem gond!

De a stílusa........ pff........ :D :D


Amúgy, te azt is élveznéd, ha néha elfenekelne? :) Nem bántásképp kérdezem.... Vannak nők, akiket bántanak, de nem menekülnek, mert szerintem élvezhetik... Vacsora helyett egy saller... :D :D

2011. okt. 28. 13:14
Nem tudom, hogy mióta tart. Igazából mindig is bejöttek az ilyen férfiak. Általános iskolás koromban volt egy srác, aki piszkált állandóan, még olyan is volt, aki megütött, de valahogy nem tudtam rá haragudni sokáig. Az ilyen pasik azt sem érdemlik meg, hogy szóba álljak velük, mégis ők az eseteim. :(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook