Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vonzás törvénye: tapasztalatok fórum

Vonzás törvénye: tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2
3. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2019. máj. 15. 20:14
Vonzás törvényével kapcsolatos tapasztalatokat írhattok, ha már létezik!
2019. máj. 15. 20:11
Miben segíthetünk?
2019. máj. 15. 20:02

Beállítottam a tévém színeit. Törekedtem arra, hogy meleg színek legyenek, mert azok lazítanak és nyugtatnak.


Amikor befejeztem a kalibrálást, elkezdtem váltani a csatornákat. Váltás közben egy olyan csatornánál állítottam meg (hirtelen), ahol a fények és a színek jótékony hatásairól beszéltek.


A szakértő pont a fények színeiről mesélt, hogy sokkal egészségesebb a sárga színű meleg fény, mint a kék színű hideg fény.


(Sajnos a hideg fény nagyon elterjedt lett manapság, de régebben a meleg fényt használták, mert mindig is közelebb állt a természethez.)


Mindenesetre érdekes volt tapasztalni ezt a "kis szinkronicitást". Azért nem nagyon lepődtem meg, mert elég gyakran történik meg velem az ilyesmi! Mindenesetre létezik, hogy a belső szándékaimnak megjelenik egy külső vetülete, mert arra vagyok "ráhangolva".

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook