Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vonzás Törvénye - Miért akkor kapom meg az adott dolgot, amikor már nem abszolút nem is gondolok rá? fórum

Vonzás Törvénye - Miért akkor kapom meg az adott dolgot, amikor már nem abszolút nem is gondolok rá? (beszélgetős fórum)


2019. júl. 7. 22:35

Mert mindig minden a megfelelő időben érkezik. :)


Ez egy gondosan összerakott Univerzum kérem.

10. 7c5b24b8c9 (válaszként erre: 9. - Amaunet)
2019. júl. 7. 22:31
Nem, nem mindig, talán úgy 80%-ban. Mikor mégsem, olyankor úgy vagyok vele, hogy megvolt az oka, amiért nem.
9. Amaunet (válaszként erre: 8. - 7c5b24b8c9)
2019. júl. 7. 20:01

És mindig "bejön", ha valamit szeretnél?


Gyermekkoromban én is játszottam ilyesmit. De szerintem az az volt, hogy manipuláltam.:)

Aztán felnőttként igyekeztem az embereket megismerni, így tudtam kitől milyen reakciókat várhatok.

8. 7c5b24b8c9 (válaszként erre: 7. - Amaunet)
2019. júl. 7. 19:29

Az első, amire emlékszem és nagyon megmardt bennem: 7 éves voltam, elpusztult a kutyánk és nagyapám mondta, hogy hoz egyet ilyen menhely szerűségről. Elgondoltam, hogy közepes testű lesz, fehér barna foltottak és a farka fekete lesz. 1 hét múlva megérkezett a nagypapám a kutyával, dettóra az volt, amit előre kigondoltam.

Aztán később (félénk lány voltam, nem kezdeményeztem volna semmi pénzért) adott pasikkal történő találkozást, akik tényleg fel is kerestek, mint derült égből a villámcsapás. De ekkor sem tudtam még, hogy van olyan, hogy Vonzás Törvénye. Aztán megtudtam, onnantól tudatosabban, pl. exemmel nagyon ronda elválásunk volt, piszkos volt benne ő is, én is, sokszori próba volt, biztos voltam, hogy soha többé nem is beszélünk, annak ellenére, hogy nagyon szerettem. Kezdeményezni itt sem én... Elképzeltem több éjszakán át egy adott szitut, hogy hogy fog felkeresni, hogy fogom megkapni álmaim sms-ét és abban a cirka fél évben miben fog megváltozni... Ez már tudatos volt, némi tényleg "hókuszpókusszal". Amit elképzeltem, forgatókönyvszerűen lejátszódott változással együtt, mára a férjem és a gyerekeim apja.

De tetszett már nagyon környék is, ahol házat szerettünk volna venni, de akkor perpill nem volt eladó ház ott. Az egyik ház különösen tetszett. Úgy tudtunk költözni, hogy a mi akkori házunkat eladjuk. 1 évig nem sikerült, már nem is jártam a kívánt környéken, aztán jelentkezett egy vevő. Felkerestem egy ingatlanost, hogy keressen nekem házat x paraméterekkel. Az első, amit megmutatott, az a ház volt, amit évekig csodáltam. :) Most onnan írok.


Ezek voltak a nagyobb dolgok, amik így beugranak, aztán a többi ilyen kisebb, pl munkahelyi tombolán mit szeretnék megnyerni, legyen parkolóhely és hasonlók :D

7. Amaunet (válaszként erre: 4. - 7c5b24b8c9)
2019. júl. 7. 18:47
Tudnál példát mondani? Mit szoktál kérni?
6. 7c5b24b8c9 (válaszként erre: 5. - 12d083b51b)
2019. júl. 7. 18:40
Igaz... :) Nagyon szépen leírtad. Köszönöm!
5. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - 7c5b24b8c9)
2019. júl. 7. 18:34

Mert amíg a léggömböt nem engeded el, addig nem tud elindulni a "maga útján", hogy majd anyagi formában visszatérjen hozzád.


Képzeld el, hogy a kívánságodat belerakod eg felfújt léggömbbe, bekötöd a száját, és elengeded, hogy szálljon, szálljon, majd amikor kész, akkor jön vissza.


Légy biztos abban, hogy amit "megrendeltél", azt meg is kapod, és gondolatilag ne foglalkozz vele többször, elegendő egyszer, de maximális koncentrálással, és érzelmi feltöltéssel.

Látod, ahogy írod is: mikor már nem is gondolsz rá, akkor kapod. Vagyis el kell tudni engedni a gondolatot, a kérést, az érzést... és kész, jönni fog.

4. 7c5b24b8c9 (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2019. júl. 7. 17:35
Olyanokra gondolok, amiért nem tettem
2019. júl. 7. 17:33
Ha az embernek vannak céljai és tesz érte, akkor el is fogja érni. Minden hókoszpók nélkül.
2019. júl. 7. 17:29
Ez általában így szokott lenni:)
2019. júl. 7. 17:24

A vonzás működik, ezt tudom. De így visszatekintve - mert akkor éppen valahogy nem tudatosul - mindig akkor kapom meg az adott dolgot/szituációt/személyt, mikor már nem azzal kelek és fekszem, hogy magam elé képzelem, mennyire boldog vagyok éppen akkor, mikor már nem képzelem el semmilyen szinten és nem is gondolok rá. Ez mitől van?



Nem olvastam könyveket, ezért nem tudom. De úgy működik nálam, hogy elképzelek valamit, közben zenét hallgatok, jövök-megyek, átélem a szitut mondjuk 1 órát és reggel este-elképzelem, hálát érzek miatta, de ezt egy idő után elfelejtem, akkor rá egy kis időre teljesül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook