Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt valakinek menstruációja terhesség alatt, illetve menstruáció szerű vérzése? fórum

Volt valakinek menstruációja terhesség alatt, illetve menstruáció szerű vérzése? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. márc. 19. 15:28
Legegyszerűbb, ha tesztelsz egyet. Egyébként a kérdésedre a válasz: igen. Anyukámnak 3-szor megjött, amikor tesómmal terhes volt, nem tudták, hogy mitől lehet rosszul mindig, mindenféle kivizsgáláson volt, mire rájöttek, hogy mi a szitu. Addigra ugye már 4 hónapos terhes volt. Mondjuk ez még a 70es években volt, nem volt se ultrahang, meg a terhességi teszt se volt boltban kapható.
2013. márc. 19. 15:28
Lehetséges.
2013. márc. 19. 15:25
Vegyél tesztet, a találgatások helyett:)
2013. márc. 19. 15:23

Sziasztok.


2 hónapja peteéréskor együtt voltunk párommal megszakítással védekeztünk.

Rá 2-3 napra furi szúrkálást éreztem az alhasamnál, de ilyen egész naposat. Pár napig fájdogált. Később megjött a menstruációm is 4 nappal előbb mint kellett volna, de csak 2 napig tartott, az első nap rettenetes volt annyira görcsöltem és annyira erősen volt meg, a második lájtos volt már. Hozzáteszem nekem mindig napra pontosan 28 napra jött meg előtte. Elmúlt a menstruáció és erős folyásom lett ami előtte sose volt majd megint elkezdett fájdogálni az alhasam. Azóta megjött a kövi menstruációm is de 2 nappal előbb megint, ez is csak 2 napig tartott, fáj az alhasam azóta is, feszít illetve olyan mint a "beton" kemény, néha szédelgek, elbőgöm magam hülyeségeken csodálkozom magamon is, ingerlékeny vagyok és állandóan fáradt.

Valaki volt terhes miközben menstruált vagy menstruáció szerű vérzése volt?

Szerintetek lehetséges hogy terhes vagyok?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook