Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab után menstruáció, illetve terhesség fórum

Missed ab után menstruáció, illetve terhesség (beszélgetős fórum)


2021. jan. 7. 17:26
Akkor szorítok nagyon 🤞
2021. jan. 7. 16:50

Biztos minden rendben lesz🥰🙏

Igen,sajnos mi lombikozunk,de nagyon sok ismerosomnek lett lombik mellett termeszetesen babaja,emiatt is remenykedem!Irok mindenkeppen,de toled is varom a jo hireket majd🥰

2021. jan. 7. 16:42
Bár látom hogy lombikoztok, akkor Nálatok nem is biztos hogy megfoganhat természetes úton? :(
4. helguci23 (válaszként erre: 3. - Nikita0424)
2021. jan. 7. 16:39
Köszönöm, de még semmi sem biztos, hétfőn megyek ultrahangra 11+2 lesz akkor, ott dől el minden... Előtte majdnem hogy napra pontos 28 napos ciklusaim voltak. Mindenképp csinálj tesztet aztán várom a fejleményeket 😊
3. Nikita0424 (válaszként erre: 2. - Helguci23)
2021. jan. 7. 16:36

Helguci23


Gratulálok,jó ilyet olvasni 🥰

Neked amúgy hány naposak voltak elötte a ciklusaid?

Mert nekem 25-28 es az elso 35 napra jott...nem tudom,hogy mivel is szamoljak?!

2021. jan. 7. 16:19
Szia! Nekem azt hiszem 31 napra jött meg műtét után. A következő már nem jött meg. Nyugodtan csinálj tesztet.
2021. jan. 7. 14:45

Sziasztok!


Szeptemberben kiderült,hogy sikeres volt az első lombikunk,de sajnos nem örülhettünk sokáig ,mert a 10 hetes UH-n kiderült,hogy a 7 hétben megállt a fejlődésben!November 2-án megtörtént a missed ab!

Műtét után 35 nappal megjött az első menstruációm,aminek nagyon örültem,hiszen 6-8 hetet mondtak!

Általában 25-28 naposak voltak a ciklusaim!1 hete lett volna esedékes a következő,ha a 35 nappal számolok,a legutóbbi miatt...de semmi!

Létezik,hogy még hosszabb lett a ciklusom vagy reménykedve csináljak egy tesztet?Akinek volt missed ab,mennyire jött meg rendszertelenül,illetve akinek missed ab után sikerült a baba...mihez mérten csinált terhességi tesztet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook