Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt valaha olyan erős menstruációs görcsöd, mint a legerősebb szülési fájdalmad? fórum

Volt valaha olyan erős menstruációs görcsöd, mint a legerősebb szülési fájdalmad? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. márc. 18. 08:42
a szüléshez semmi nem hasonlítható szerintem! :)
2010. márc. 18. 08:41

Hát szerintem a szülési fájdalmakat össze sem lehet hasonlítani a menstruációs görcsökkel.

Én most szültem, friss tapasztalat. A CTG-n 8-10-es erősségű fájásaim voltam mensi szintűek. A legdurvább szülési fájdalmaknál pedig már 100 fölé ment a kijelző.

2010. márc. 18. 08:37
Szia-hát nem lőtt túl a legerősebb szülési fájdalmamon,de majdnem ütötte a mércét.Még 13 évesen jött meg és amíg nem szültem mindig nagyon fájt,1 nap ágyban,na és ömlött.Sokáig szedtem Ridolt,de egy idő után eltiltottak tőle ,mert rossz lett a vérleletem,és csak sima fájdalomcsillapítót szedhettem,plusz görcsoldókat.Igen ,majdnem annyira fájt-ja és néha suliba se mentem emiatt))
2010. márc. 18. 08:37
Nem volt, szinte meg sem érzem a ha megjön, a szülést éreztem:o)!!!!
2010. márc. 18. 08:35

Szia!

Én még szülés elött iszonyatosan görcsöltem minden hónapban mikor megjött... még mikor suliba jártam a suliból is mindig kikértek 2-3 napra mert felállni se tudtam!De azért a szülési fájdalommal össze se tudnám hasonlítani!

2010. márc. 18. 08:33

Az azonos című szavazás kapcsán érdekelne avéleményetek.

Én már hallottam ilyenről, és néhányan azt válaszolták, h. át is élték. Kiváncs lennék rájuk, jó lenne olvasni a tapasztalataikat.

Persze azokra is kiváncsi vagyok, akik nem éltek át ilyesmit, csak a véleményüket mondták el. Nekem anyukám mondta, h. a születésem egy wellness menet volt ahhoz képest amennyire szülés előtt néha fájt a hasa...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook