Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt közületek valakinek esetleg terhességi tünete a beágyazódás után és a menstruáció esetleges megjövetele előtt? fórum

Volt közületek valakinek esetleg terhességi tünete a beágyazódás után és a menstruáció esetleges megjövetele előtt? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. júl. 3. 19:51

Sajnos ma enyhe hasi görcs mellett elkezdett barnás folyásom lenni...és úgy érzem meg fog jönni:-(

Nagyon félek, hogy ez egy lehetséges vetélés első jele...:-( Túl korán örültem...

2013. júl. 2. 23:21

Én most éppen a legrosszabb időszakban vagyok úgy érzem. Folyton csak fontolgatok. Vajon ott van már a baba, vagy nem sikerült?

Pár napja munka közben nagyon fályt a hasam azt hittem meg fog jönni, de nem jött meg, meg egy kicsit korai is lett volna. Elmentem orvoshoz, elmondtam neki hogy mi a helyzet és hogy a teszt negativ lett, de baba projektben vagyunk, és 10 órát dolgoztam tegnap is, meg hát álltalában minden nap. Nagyon rosszul voltam, de a főnök nem tudott haza küldeni. Alhasi görcsök, derék fályás, hányinger.

Rendes volt a háziorvos, kiirt 3 napra hogy pihenjek, és menjek vissza ha nem érzem jól magam.

Ma kellett volna megjönnie. Nekem szokott feszülni álltalában a cicim elötte, de most nem feszül. Nem tudom jó vagy rossz jel. A hasam telt, görcsök már nincsenek, de amúgy sem szoktak lenni menszeszkor nekem. Holnapig várok, aztán lehet nem birom ki és csinálok másik tesztet.


Minden nap olyan nehezen telik. Nézem a fehérneműmet, hogy ugye nem foltos. Várni, várni, várni.

25. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Kriszta0930)
2013. júl. 2. 22:36
Álmosság és némi cici szurkálás.
24. iloverunning (válaszként erre: 23. - Brigike1011)
2013. júl. 2. 21:28
19-én megyek, akkor leszek 7+2, már nagy babó lesz :)
23. Brigike1011 (válaszként erre: 22. - Iloverunning)
2013. júl. 2. 19:05

Köszönöm! Én is gratulálok Neked! :-)

Orvoshoz mikor mész? Mikor érdemes egyáltalán?

22. iloverunning (válaszként erre: 21. - Brigike1011)
2013. júl. 1. 22:02

:):)

Gratulálok!

Alakulóban egy márciusi babavárós fórum :)

2013. júl. 1. 19:37

Sziasztok!

Csináltam ma is egy tesztet és ezen már erősebben ott van a 2.csík :-))))

Nem akarok túl korán örülni, de nagyon boldog vagyok!!! :-)

2013. jún. 30. 16:01

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat...

Még mindig nem jött meg, viszont tegnap előtt volt egy nagyon minimális barnás folyásom éppen csak két pötty. Azóta viszont semmi...

Szerintetek ettől még lehet baba a dologban???

azt hiszem várok még egy kicsit és ha nem jön meg csinálok még egy tesztet..

19. iloverunning (válaszként erre: 15. - Brigike1011)
2013. jún. 29. 14:16
Gratulálok!
18. iloverunning (válaszként erre: 15. - Brigike1011)
2013. jún. 29. 14:15
Nekem is sikerült :)
2013. jún. 26. 20:23
Csatlakoznék én is babával próbálkozom, és tegnap szurkált a hasam, meg ma is kicsit. Kb most kell megtörténjen a beágyazódás.
2013. jún. 26. 19:13
Hát a halvány csík is csík azt mondják.Pár nap múlva csinálj egy másikat,annak már erősebbnek kell lennie,és akkor már nincs mit kételkedni.Azért halkan gratulálnék :)
2013. jún. 26. 16:55

Sziasztok!

Már megint csak a türelmetlenségem...

A véleményetekre lennék kíváncsi. Elvileg ma kellett volna megjönnie, csináltam egy tesztet és nagyon nagyon halványan megjelent rajta a 2.csík. Szerintetek lehetséges, hogy babás lennék??? Nem akarom elkiabálni és előre örülni, de nagyon bízom benne!:-)

14. Brigike1011 (válaszként erre: 11. - Vecus)
2013. jún. 22. 18:55
Igen, türelmes leszek és köszönöm Neked! :-)
13. Brigike1011 (válaszként erre: 12. - Iloverunning)
2013. jún. 22. 17:09
Szia! Szorìtok Neked! Majd írj, hogy mi ùjsàg...:-)
12. iloverunning (válaszként erre: 10. - Brigike1011)
2013. jún. 22. 14:21
Én is jövőhét szerdára nem várom, és szintén szurkál görcsölget az alhasam pár napja. Reménykedem.
11. vecus (válaszként erre: 10. - Brigike1011)
2013. jún. 21. 16:57

Van aki a legkisebb hcg megjelenése is tüneteket okozz.

Viszont tényleg érdemes megvárni azt hogy egy pár napot késsen és utána megcsináltatni újra a vérvételt.

Akkor már mutatnia kell ha van baba.

Szorítok neked. :))

10. Brigike1011 (válaszként erre: 9. - Vecus)
2013. jún. 21. 16:16

Szia!

Köszönöm a választ és a lelkesítő szavakat.:-)

Mivel eü-ben dolgozom, lehetőségem volt rá, hogy csináltassak egy Hcg vérvételt, ami negatív lett. Aztán felvilágosítottak, hogy ilyen korán ne is számítsak rá, hogy kimutatja. Türelmetlen voltam.:-)

Mindegy. A tüneteim azóta is fennállnak. Hasszurka, sokat eszem és most már székrekedésem is van...Nagyon reménykedem, hogy a jövő hét szerdára nem várt mensim nem fog megjönni:-)

9. vecus (válaszként erre: 8. - Brigike1011)
2013. jún. 18. 10:03

Szia!


Ha tudod mikor volt PÉ-d és meg is termékenyültél onnantól számítva 10-14 nap mire beágyazódás megtörténik. Van akinek már onnantól vannak kisebb tünetei, de hamarabb biztos nem lehet terhes tünete senkinek.

Nekem a 8. napon volt PÉ-m rá 10 napra kezdtem álomkóros lenni.

Egy héttel a nem várt előtt pozitív lett a tesztem.

Tévhit hogy csak a 6. héttől vannak tünetek és az is hogy aki meg tünetmentes ott baj van.

Drukkolok neked hogy baba legyen a dologban. :))

2013. jún. 17. 22:11

Sziasztok!

Én is nagyon szeretnék már babát és rajta is vagyunk..:-) És ahogy itt olvasom a tapasztalaitokat nagyon megörültem és elkezdtem reménykedni...hátha. Mostanában sokkal nagyobb az étvágyam, nagyon aluszékony vagyok, ami eddig nem volt jellemző és a mellem, hasam is fájdogál.Nem is gondoltam, hogy esetleg ilyen hamar lehetnek tüneteim???

2013. jún. 6. 21:09
Na mi mutatott a teszt? Baba van?
2013. máj. 31. 20:23
hangulatom is ingadozik hol nevetek hol hisztizek :) Ha csináltam teszet írok kedd v szerda :) Köszi a válaszokat ;)
2013. máj. 31. 18:19

Hat akkor siman lehet h ott a baba, a beagyazodas utan nekem 4 nappal kimutatta a teszt.... Halvany volt, de csik :) aztan egyre erosebb..

Ha esetleg nem mutatna ki ilyen koran akkor se kell megijedni, sokaknak a mensi kimaradas napjaiban mutatja csak ki...

Majd meselj hogy hogy sikerult :)

4. vecus (válaszként erre: 3. - Kriszta0930)
2013. máj. 31. 18:17

Szia!


Nekem is ezek voltak csak annyi különbséggel hogy nem éhes voltam hanem étvágytalan.

És majdnem egy héttel a nem várt előtt már pozitív volt a tesztem. Igaz nagyon halvány volt még.

3. Kriszta0930 (válaszként erre: 2. - Nikimiki01)
2013. máj. 31. 17:15
Szia.Nekem is volt 2napig hasszúrkálás most fáradt vagyok âllandóan éhes vagyok mindig fáj a cicim kb ennyi
2013. máj. 31. 16:16

Szio, volt bizony :) a beagyazodast egyertelműen ereztem, apro has- szurkalasok (azt mondjak hasonlit a mensis tünetekre, de nekem olyan sose volt, igy hasonlitani nem tudtam..) kicsit meg is duzzadt az alhasam, es nagyokat aludtam :)

Mas annyira nem... Sokaknak elkezd elegge fajni a cicijük, nekem csak mostanaban kezd erzekeny lenni a bimbom (ez a 6. hetem)


Neked mik a tünetek?

2013. máj. 31. 15:34
Volt közületek valakinek esetleg terhességi tünete a beágyazódás után és a menstruáció esetleges megjövetele előtt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook