Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha bezavar a cumi a szoptatásba fórum

Ha bezavar a cumi a szoptatásba (beszélgetős fórum)

6. Anyucikóni (válaszként erre: 5. - Andi.Bobi)
2018. máj. 19. 20:42

Én nem is agyaltam sosem hogy cumi vagy sem. A legelső kézbevétel után a szájába adtam. Miután hallottam hogy a baromarcú szobatársam babája végigüvölt egy pelenkacserét.


Nyilván ha a baba nő akkor az étvágya is nő. De ezt észre lehet venni.😉

5. Andi.Bobi (válaszként erre: 1. - 61e75fb84c)
2018. máj. 19. 19:27

Az én kisfiam két éves. Mikor hazajöttünk a kórházból már rá volt szokva a cumira. Sajnos a kezdetektől evett üvegből is,mert később indult be a tejem,mert császárral szültem.

Én úgy csináltam,hogy időre etettem. Mikor növekedési ugrás volt,sűrűbben kellett. Volt,hogy óránként.

Szerintem ha hasfájós jobb három óránként etetni,hogy a kis pocijának legyen ideje pihenni is. Az én kicsimnek szerencsére csak ritkán fájt a hasa. Olyankor maszíroztam,tornáztattam,baba kocsiban tologattuk...

4. babyapocakban (válaszként erre: 3. - Anyucikóni)
2018. máj. 19. 13:44
Hangtompító :DDDDD
3. Anyucikóni (válaszként erre: 2. - 61e75fb84c)
2018. máj. 19. 13:05

Óvatosan ezzel az új hoborttal! Igény szerint...hmmm...nem biztos hogy olyan jó megoldás.

Lassan térj majd át,hogy az időt is figyeled, mert felesleges egy idő után minden böffentésre mellre tenni.

A cumi meg ne zavarjon. Legjobb hangtompító.😉 Had cumizzon, ha jol esik neki.

2018. máj. 19. 10:37
Tobbszor van nyugi-szopi is meg maga az etetes is teljesen igeny szerint tortenik.
2018. máj. 19. 10:36
Alvashoz hasznalom csak mert hasfajos es attol megnyugszik. 2 hetes, sok tejem van, sokat es jol szopik. Mas szoptatos anyukak tapasztalatat varnam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook