Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vodafonos sim kártyám párnapja lejárt, ha feltöltöm pénzzel használhatom továbbra is? fórum

Vodafonos sim kártyám párnapja lejárt, ha feltöltöm pénzzel használhatom továbbra is? (tudásbázis kérdés)

12. princess13 (válaszként erre: 6. - Vakri)
2010. ápr. 9. 21:27
ezért vagyok én még mindig inkább pannonos, mert a voda csak másik kártya volt. De én is mindig kapok ilyen 500 ftokat h ne vesszen el a számom. 10 éve ugyan az, nem kéne h elvesszen. :D
11. vakri (válaszként erre: 7. - 8ef78160df)
2010. ápr. 9. 10:34
Nem aktiválják újra, hiába kértem. Azt mondták, kb. egy év múlva kérhetem, hogy adják ki nekem ezt a számot. De ha addigra a véletlen szerint már kimegy a szám, akkor buktam. De nem is mennék vissza a vodához ha ők fizetnének se. A lexemetebb szolgáltató, olyan korlátozásokkal kaptam a telefont, amit nem lehetett feloldani (nem lehet számot zenét küldeni bluetoothon, nem lehet wapról tölteni csak a voda liveról). De mivel kifutott széria, nem lehet kiütni se, kivéve a voda szervizben 20.000 ftért. Azt a telefont amit náluk vettem 4 éve 30-ért. Undorító az egész. És bármi problémám volt az elején, hiába kértem technikai segítséget, elhajtottak a francba. Amikor felmondtam az előfizetést és átálltam feltöltőkártyára, bezzeg rögtön hívtak a központból, hogy miért mondom fel. Nagyon elküldtem őket melegebb éghajlatra. Kérdezte, kereshetnek e később valamilyen ajánlattal. Mondtam, majd ha a pokol befagy. Ha az egyetlen szolgáltató lenne, inkább nem kéne mobil, de soha többet voda!
10. lulo24
2010. ápr. 9. 08:14
Köszönöm az infókat mindenkinek.Négy napja járt le a kártya,csak a gyerkőceim is mindig nyomkodják így nem vettem észre amikor jött rá a figyelmeztető üzenet.Felhívom az ügyfélszolgálatot.
2010. ápr. 9. 08:05
Vodánál hamar inaktív lesz a kártya, sok esetben felesleges a töltés, ha már kifutott az időből.
2010. ápr. 9. 07:46
Ügyfélszolgálat. Ott megmondják, ha feltöltöd él - e még. Potyára ne töltsd fel, úszik az a pénzed, esetleg.
2010. ápr. 9. 07:37
a vodafonnál újra aktiválják, ha még nem adták ki,és fel is kell tölteni
2010. ápr. 9. 07:25
Jah menj be a vodához, ott megpróbálják feltölteni, és ha már nem lehet azt megmondják. Te ne próbáld feltölteni. Én is így jártam és elveszett az a telefonszám, pedig egész életemben azt használtam. A tmob meg a pann tölt rá mindíg egy kevés pénzt csak, hogy ne vesszen el számod és meghosszabbítja a rendelkezési időt. Egyedül ez a szemét voda nem teszi ezt.
2010. ápr. 9. 07:22
szerintem nem!!
2010. ápr. 9. 07:20

nekem is ezt mondta, és anya feltöltötte, de semmi

a pénz rajta hívás 0.... sztem menj be voda-hoz biztonság kedvéért

3. lulo24 (válaszként erre: 2. - Princess13)
2010. ápr. 9. 07:18
Nekem azt mondja hogy korlátozta a kimenő hivásokat és töltsem fel.
2010. ápr. 9. 07:17

nekem nem engedte használni és a rajta levő pénz is elveszett

aktiváltatni kell újra

2010. ápr. 9. 07:15
Vodafonos sim kártyám párnapja lejárt, ha feltöltöm pénzzel használhatom továbbra is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook