Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vodafone mobilnet fórum

Vodafone mobilnet (beszélgetős fórum)


8. pathfinder (válaszként erre: 7. - Moonlight13)
2015. dec. 15. 12:20

A telefonos panasznak is van nyoma, hiszen minden hívásnál bemondják, hogy az ÁSZF melyik pontja alapján rögzítik a hívást.

De a roaming alapesetben aktív minden SIM-kártyán tudtommal, és ezt kellett volna kérni letiltani a szerződéskötéskor. Ez nem szerződésbontás!

7. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Hollywood)
2015. dec. 12. 17:55
Azért mielőtt nem fizeted ki, írj nekik egy ajánlott tértivevényes levelet, és írd le az egész történetet. Ha csak telefonon beszélgetsz velük, nem lesz nyoma. Írásban is kérd, hogy tiltsák le a roamingot, de azért hivatkozz a telefonbeszélgetésre is, gondolom, rögzítették.
6. kristo_f (válaszként erre: 5. - Hollywood)
2015. dec. 12. 15:50

Értem hogy nem külföldön használták, de a link szerint le lehet tiltani. Erröl szerintem neked kellett volna tájékozódni, legalább is az "apróbetüs" részeknél


Arrol viszont nem tehetsz hogy a hálózatuk átkapcsolt.

Max indits egy panaszt a megyei békéltető testületnél , hátha

5. Hollywood (válaszként erre: 4. - Kristo_f)
2015. dec. 12. 15:23
Nem kulfoldon hasznaltak a gyerekek,hanem kozel vannak a horvat hatarhoz,es atall.Minden ho 6-an van a havi zaras.A lanyom nov.13-an hivta oket,hogy ne lehessen a roamingra atallni.Tehat,1 het alatt,a 3990 ft-bol,21004 ft lett.En nem fizetem ki,most az eszamlan,3990 ft-ot utaltam at.
4. kristo_f (válaszként erre: 3. - Hollywood)
2015. dec. 12. 15:00

Ezért!

"Ha külföldön külön adatroaming csomag megrendelése nélkül használná az internetet, akkor alapértelmezetten a forgalomalapú roaming adatdíjai szerint számlázunk."

[link]


Értelek hogy felháborodsz, viszont szó nélkül nem fizettem volna, hogy automatikusan átkapcsol más körzetre

Ezt le lehet tiltatni,

[link]

de semmiesetre sem szerződésbontás lenne

3. Hollywood (válaszként erre: 2. - 4975ebdc2f)
2015. dec. 12. 13:28
Ha csak a 3990 ft-os szolgaltatast kertem,akkor miert hagyjak,hogy roamingra alljon at.Igy akarnak,az emberrel,kiszurni?Most eszamlan befizettem nekik,a 3990 ft-ot semmi tobbet.
2. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Hollywood)
2015. dec. 12. 13:23
szia basszus ezt jól kitalálták............
2015. dec. 12. 13:15
Jart mar valaki,ugy mint en,a vodafonnal?5 evig a telenornal volt a mobilnetem,de olyan lassu volt,hogy alig tudtam hasznalni.Juliusba,atmentem a vodafonhoz,itt 2 eves szerzodest iratattak ala,es a havidij,3990 ft.Ez minden rendben is volt.Mult honapba befizettem a 3990 ft-ot eszamlan,es par ora mulva jott,hogy 11.000 valamennyi a havi szamlam.Felhivtam oket,es azt mondtak,2 szer atallt a roaming kulfoldre(kozel vagyunk a horvat hatarhoz).A 11.000 valamennyi es a 3990 ft kulombozetet ismet atutaltam.Felhivtuk oket,hogy szuntessek meg a roaming szolgaltatast.Most,tegnap kaptam a szamlat,hogy fizessek be 21004 ft-ot.Ezek,tiszta hulyenek nezik az embert?Mondtak,hogy meg 1.5 ev van a szerzodesembol,ha felmondom,akkor kb,60.000 ft=ot kell fizetnem.Hat inkabb kifizetem,mint a csillagos egig emeljek a dijakat.Ti mit tennetek,a helyembe?Koszonom a valaszokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook