Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hűségidő nélküli mobilnet - melyik szolgáltatótól érdmes? (2011) fórum

Hűségidő nélküli mobilnet - melyik szolgáltatótól érdmes? (2011) (tudásbázis kérdés)


13. Skar (válaszként erre: 11. - 1c5031b0ec)
2011. dec. 19. 10:12
Az, úgy tűnik, mindenütt :)
12. Skar (válaszként erre: 10. - Kanalasorvosság)
2011. dec. 19. 10:11

"ha pontosan tudod hogy mindenkinek csak egyedi tapasztalatai lehetnek a szakadozással"

Bocs, hol írtam én olyat, hogy én ezt így tudom? Pont hogy nem ez a helyzet: lásd a UPC esetét, ahol ez a többség tapasztalata. Na ilyet nem akartam kifogni mobilnetben. Ha esetleg többen hozzászólnak egy ilyen forgalmú fórumon, abból már kiderülhet, melyiket érdemes kerülni. Olyat sem mondtam, hogy az árat másodlagosnak tartom: ha annak tartanám, beköttetném a dögdrága enternetet vállalva ráadásul, hogy átkötési díjat fizetek, amikor elköltözöm... Értő olvasás rulez.

11. 1c5031b0ec (válaszként erre: 8. - Skar)
2011. dec. 17. 12:39
UPC van...,itt az is szakadozik.
10. Kanalasorvosság (válaszként erre: 5. - Skar)
2011. dec. 17. 12:06

Na most nem értelek.

Pontosan tudod a különbségeket a cégek, netezéstipusok, lefedettségek stb között. Akkor milyen tanácsot vársz?

Hisz ha pontosan tudod hogy mindenkinek csak egyedi tapasztalatai lehetnek a szakadozással és aznem mérvadó, ha az árat másodlagosnak tartod akkor nem értem milyen tanácsot vársz egy olyan oldalon ahol a legtöbben laikusok és nem vérprofi szakértői a témának és max a saját tapasztalataikat tudják elmondani...


Én voltam a 20-asnál és 30-asnál is mobilnettel, 30-ast és UPC meg volt bekötve de olyan spéci infót nem tudok mondani ami téged érdekelhet hisz "csak" személyes tapasztalatok...

2011. dec. 17. 12:04
Nekünk már két éve Vodanet-ünk van.A régi modemmel szenvedtünk,de az újat,amit kb. két hete használunk,semmi bajunk.Iszonyú gyors,egyszer sem szakadt még megy,és a sok letöltésünket is simán bírja. :)) Imádom!
8. Skar (válaszként erre: 7. - 1c5031b0ec)
2011. dec. 17. 11:11

A Vodára korábban sok panaszt hallottam, hiába a lefedettség, szakadozik, a múltkorába viszont nálam volt egy modem hétvégére, nem volt gond.


Milyen vezetékesed van? A UPC-t tényleg csak az ára miatt ajánlhatom, és csak ott, ahol nincsen Digi... Amikor online tartottam előadásokat, mindig tönkrement a felvétel a net szakadozása miatt. :/

7. 1c5031b0ec (válaszként erre: 1. - Skar)
2011. dec. 17. 10:35
Nekem "20"-asom volt,fél év után a fiókba tettem...a napokban hívott a Voda,és azt ígérte,hogy márciusban mindenhol tökéletes lesz a lefedettsége.Szimpatikus volt,mert nem akarta rám erőltetni,hogy az övé tuti jó.Egyébként fél évig jó volt a Pannonos ,csak időközben költöztem.Most vezetékesem van,de ez is nagy kaka:(
6. 31c1daa9fa (válaszként erre: 1. - Skar)
2011. dec. 17. 10:04
mind szar
5. Skar (válaszként erre: 4. - B4c06bc553)
2011. dec. 17. 09:43

Már bocs, de ha nincs mit mondanod, ugord át a kérdést.

Tudom, miért jó a mobilnet, benne van a nevében, hogy mobil, észrevetted? Hadd áruljam el neked, lehet egy szolgáltatással gond akkor is, ha lefedettségileg rendben van.


Egyébként, ha valaki hasonló cipőben járna: végül a DIGI mobilnetjét választottam, a telenoréval azonos a lefedettsége, hűség nélküli, elég jó áron, ha talál az ember valaki rokont vagy barátot, akinek van valami másra már előfizetése a diginél, és a nevére veszi a mobilnetet is. Eddig nincsen vele gond - annak idején a vezetékes netük is messze jobb volt, mint a UPC-é.

2011. dec. 1. 12:49

Attól függ, hogy hol laksz, mert hiába ajánlom azt, ami nekem van, ha nálad nem fog működni.

Nézd meg a "lefedettségi térképet". Azon fogod látni, hogy melyik a jó.

A mobilnet meg azért jó, mert viheted magaddal az új helyre - vagyis olyant keress a térképen, ami az új lakóhelyeden is jó vételi lehetőséget mutat.

3. Skar
2011. nov. 30. 19:22

Baránőm kinézte nekem a Nordtelekomot, de a legrosszabbakat olvasom róluk többfelé.

Vivafone-nal van valakinek tapasztalata?


Sajnos, ahol most lakom, vezetékes net csak drága és hűségidős van, de remélhetőleg költözöm, mire kitavaszodik, így nem akarom lekötni magam egy évre.

2011. nov. 30. 19:19
Amelyiknek jó a lefedettsége.
1. Skar
2011. nov. 30. 19:18
Hűségidő nélküli mobilnet - melyik szolgáltatótól érdmes? (2011)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook