Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vizsgaidőszak alatt milyen legális készítményekkel lehet az agyműködést serkenteni? fórum

Vizsgaidőszak alatt milyen legális készítményekkel lehet az agyműködést serkenteni? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Channa*)
2021. jún. 13. 14:39
Szerintem én fordítva vagyok bekötve,én minél többet tanulok, annál idegesebb vagyok. Sajnos félév elején azt sem tudták megmondani a tanárok, hogy milyen típusú vizsga lesz, online vagy tantermi,esszé,tételhúzás vagy teszt.
2021. jún. 13. 13:17

Én anno napi 3-4 kávét ittam, hogy fepörgessen. 30 évvel ezekőtt volt valami agyserkentő gyógyszer, én nem szedtem,a nevére sem emlékszem, csak arra, hogy elég nagy bisznisze volt, , sokan használták.


Fiam sok energiaitalt ivott, nem tudom már hogy mennyit naponta, de az üzletben is megsokallták, mindkettőnknek jól sikerültek a vizsgái, de azért hozzátartozik, hogy könnyen is tanulunk.

7. Channa* (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 12:57

Hát nem tudom.


Írtam, hogy szerintem;)

A suli erről szól, ezért kell folyamatosan készülni.


És tudom, hogy itt sokan utálják, amikor magamat hozom példának, de én is munka és család mellett végeztem el a főiskolát, és a legtöbb alkalommal volt, hogy 3 tantárgyból is vizsgáltam egy délután, illetve volt olyan tantárgy, amiből úgy vizsgáztam le, hogy még nem is volt belőle óránk.

Ja, max. csokit ettem többet, mint egyébként.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Channa*)
2021. jún. 13. 12:51
Szerintem meg az online oktatás alatt úgy őróbálnak kitolni velünk a tanárok,hogy nagyon kevés időpontot adnak és azt is csak vizsgaidőszak elejére ,közepére,hiába tart hó végéig a vizsgaidőszak, már jún 16 után nincs semmiből sem időpont.Ja,közben dógozni is kellene. Közben beteg is voltam félév során többször.Egyébként több tudós is szed pl Ritalint.
2021. jún. 13. 09:32
Étcsokoládé!!
2021. jún. 13. 09:28

Soha nem szedtem semmit és nem is szednék be semmit, ami az agyamat piszkálgathatná.


Szerintem, akinek bármilyen készítményre van szüksége, annak nem való a főiskola vagy egyetem...

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Timycat)
2021. jún. 13. 00:11
En is mar 5 kgt fogytam eddig,ez az egyetlen jo hatas.
2. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 12. 23:50

Én anno rengeteg szénhidrátot ettem, kívánta az "agy", sőt "fel is falta" mert rendszerint fogytam is.

Egyébként a lecitint dicsérik agyműködés fejlesztésére.

2021. jún. 12. 23:41
Te szedsz valami tablettat?ginko vagy kofitabi?.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook