Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vitába keveredtem 12.5 éves lányommal... fórum

Vitába keveredtem 12.5 éves lányommal... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
11. bared (válaszként erre: 4. - 7c79ff1565)
2010. febr. 23. 12:59

nem tud kijátszani...magániskolába jár, napi szinten tudatják mi van a szülőkkel...

pont emiatt kaptunk levelet, hívtam a tanárát, de nálunk ez rendben van, nincs vele gond

2010. febr. 23. 12:58
elnézést a helyesírási hibákért :S
2010. febr. 23. 12:58
azert probald meg neki elmondani, meg megmutatni, hogy mennyire artalmas lehet ez. hameg vegkepp hasznalni akarja ezeket a dolgokat, akkor rajtad a sor, hogy mindent megtegyel annak erdekeben, hogy a legkevesbe legyen veszelyes...pl probalj meg valami kenyelmesebb, nem annyira boka arto cipot venni, mond meg neki, hogy jo, kossetek komrpomisszumot. a sminkkel pedig akkor vegyek sminklemosot, mert ha tenyleg sminkelni akar, es nem szedi le, a fiatal arcboret nagyon kora tonkre tudja tenni. esetleg keress a neten elrettento kepeket arcokrol, meg ilyesmi
8. 2cb29de033 (válaszként erre: 4. - 7c79ff1565)
2010. febr. 23. 12:58
és az jobb lesz, ha megengedi? :S
2010. febr. 23. 12:58

Vitázni egy ilyen korú gyermekkel és ilyenről? Nem szabad!!!!! Hajlamosak a leányok és fiuk arra, hogy az osztálytársakat majmolják és nekik hisznek el mindent! Igy aztán rengeteg butaságot és öltözeteket ajálgatnak egymásnak!

Nincs vitának helye, Te a szülő vagy és nem a pajtás!

6. bared (válaszként erre: 2. - D9e2022b84)
2010. febr. 23. 12:58
persze... a falrahányt borsó többet ér...
5. 2cb29de033 (válaszként erre: 1. - Bared)
2010. febr. 23. 12:57
Én a helyedben helyretenném, mert ha nem állsz a sarkadra, akkor meg fogja tenni ezeket a dolgokat.... egyértelmű, hogy 12 éves lánynak brutális a 4 cm-es cipősarok, én biztos elmagyaráznám neki, hogy hányadán is állunk! :)
2010. febr. 23. 12:57
sajnos mostani fiatalok nagyon divatoznak, egyre korábban kezdik a rucik, smink terén, és ami még rossz, h én kis 10 évesek kezébe látok cigarettát. Vigyázz al ányodra, engedd mg neki a cipőt, jó lehetne kisebb is, gondolom nem vékony sarok. sminket meg úgy tudod megoldani, ha veszel neki, vala,mi lightosat. Nehogy a hátad mögött pl. suli előtt v még a suliban sminkeljen, azt mielőtt hazamegy, letörli..stb.
2010. febr. 23. 12:57
nem, dehogyis... csak sajnos ma mr gyorsan akarnak felnőni!
2010. febr. 23. 12:56
nem. egy 12 eves kislany ne artson maganak sminkkel, meg tusarokkal, tonkreteszi a bokajat, a smink meg a fiatal arcboret. probaltad mar neki egeszsegugyi szempontbol felvazolni a dolgokat? bar ebben a korban pont nem az eugy erdekli oket. hmm,nehez ugy :(
2010. febr. 23. 12:55

szerintem ennyi idősen 4 cm cipősarok túl magas.... szerinte én már öreg vagyok, és nem értek hozzá, mert bezzeg az osztálytársak! a sminkeléssel ugyanez a helyzet!

adjatok tanácsot! tényleg én vagyok ennyire begyepesedett??!?!!!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook