Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszajelzések fórum

Visszajelzések (beszélgetős fórum)


2022. máj. 13. 20:42

Sziasztok.

Köszi a hozzászólásokat :)

Régebben valóban fiúsan is öltözködtdem,de mostanra az elegáns sportos ruhákat szeretem. Egyberuha, cicanci, nyaklánc stb. Sminkelni nem szoktam, nem tudom mi mire való, néha azért a szempillámat kifestem,de max ennyi :D

Jobban érzem magam azóta amióta kiírtam magamból ezt az érzést

10. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 13. 11:42

Fiús voltam mindig.

Most sincs bennem a nőiesség szikràja sem,de ilyen gondom sosem volt.

Gondolom csendes is vagy emellett,aki beleolvad a környezetébe.

2022. máj. 13. 08:18
Rengeteget számít a visszajelzés. Bizony hogy jólesik. De az is fontos, hogy legyen mire visszajelzést adni. Ha minden nap farmer-póló kombóbam slattyogsz be az osztályba/irodába, akkor nem igazán lehet mit dicsérni.
8. PöttyösPanka (válaszként erre: 6. - Napsugár8)
2022. máj. 13. 08:14
Én is sokáig inkább kényelmesen öltözködtem. Nem is gondoltam volna, hogy egy magassarkú hogy meg tudja változtatni az ember kisugárzását. Magassarkúban eleve más a tartásom, kihúzom magam, és sokkal nőiesebbnek érzem magam, ami kihat a kisugárzásomra. Tehát egyetértek, érdemes kipróbálni.
7. PöttyösPanka (válaszként erre: 5. - Ms_Daisy)
2022. máj. 13. 08:12
Én nem így látom. Tini koromban engem is elkerültek a fiúk. Nem tartottak szépnek, nem akart velem járni egyik sem. Ennek ellenére nincs önbizalomhiányom. Az egyetemen megváltozott a helyzet. Azóta már férjnél vagyok.
6. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 13. 06:53

Amit gondolsz önmagadról, kiül az arcodra, megjelenik a mozgásodban, a test tartásodban, minden egyes rezdülésedben... pedig szép vagy! Engedd, hogy a lelked szépsége ragyogjon az arcodon, a szemedben, az egész egyéniségedben. Jönni fog valaki, aki észreveszi, aki látja benned a jót és a szépet.


- Ha ez megnyugtat, csináltass egy totál új frizurát, bízd magad a fodrászodra, nagyon értenek ahhoz, milyen arc-beállításhoz, milyen tipusú hajból hogyan lehet csodákat összehozni.

- Alakítsd át a ruhatáradat, ha eddig kifejezetten fiús tipusú öltözéket hordtál, kezdj hozzászokni a nőies, lenge, kellemes viseletű nyári ruhákhoz, esetleg (önmagad számára is megbotránkoztató!!) kis kalapokhoz, retikül és nem válltáska, kiscipő és nem nadrághoz való félcipő, hasonló...

- Használj más alapszínű sminket


Érezd magad másként, érezd magad jól, ragyogj! Itt a nyár, használd ki a változásra. :))

2022. máj. 12. 22:25
De én azt látom hogy aki tini korban pasizik és akad is neki fiú annál kialakul egy önbizalom meg egy gyakorlat. És öregebb korban már nem lesz nehéz dolga. Ha tini korban nem szerez gyakorlatot lehet egyedül marad
2022. máj. 12. 22:22
Igen én is vagyok. Az is milyen rossz amikor a középiskolás barátnőidnek vagy komoly fiúik voltak. Vagy hol ez. Hol az. De mindig akadt nekik valaki. Ezek a lányok ma már feleségek és édesanyák
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
2022. máj. 12. 22:08
27 vagyok. Amiről írtam az a középiskolás éveim,de mai napig ezt érzem
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 12. 21:50
Hány éves vagy?
2022. máj. 12. 21:36

Sziasztok

Volt már veletek olyan, hogy senkitől nem kaptatok visszajelzést?

Leginkább azt sérelmezem, hogy egy srácnak se tetszettem (vagy, ha igen arról nem tudtam). Az osztálytársnőimmel mindenki flörtölt vagy kavart, velem senki. A lányok is mindig a pasikról beszélgettek, hogy kivel sikerült megismerkedni vagy,hogy hol szedték fel őket. Bulizni is jártam ismerőseimmel ott se környékezett meg engem senki. Két lány mondta nekem, hogy rólam beszélgettek, hogy szerintük szép vagyok. Ez nagyon jól esett nekem.

Inkább fiús voltam, mint nagyon csajos. Leginkább haverként tekintettek rám, ami már zavar engem. Annyira önbizalomromboló, hogy én senkinek nem kellek. Azóta is bennem van, ha egy nővel vagyok/beszélgetek Őt sokkal szebbnek tartom, mint magamat.

Köszönöm, hogy elolvastad nagyon rég óta szerettem volna megírni ezt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook