Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem kapok pozitív visszajelzést a munkámról fórum

Nem kapok pozitív visszajelzést a munkámról (beszélgetős fórum)


1 2
2023. febr. 17. 09:28

Nekem a térdem van csavarozva és edzek vele heti 4-szer.;)

De ha nem, hát nem XD Pedig sokat segítene a depressziódon. Mert az, hogy itt kiírod mennyire sz.r neked, nem fog!

2023. febr. 16. 21:03
Csavarozva van a gerincem. Akármit nem lehet. Vagyis elvileg bármit lehetne, van aki világbajnok lett így. De én sosem sportoltam előtte. Futópadra gondoltam. Mert a sétát javasolta az orvos.
29. horex (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 20:55

Family guy-ban, Lois hogy a hét vevőjének szavazzák meg, összevásárol mindent a boltban, még 600 USD-ért az eladó hülye festményét is

Na ki lett a hét vevője? Nem Lois!


Fizetést remélem azért kapsz

28. Csillagszem38 (válaszként erre: 27. - Csillagszem38)
2023. febr. 16. 20:41
*eljottem
27. Csillagszem38 (válaszként erre: 26. - Channa*)
2023. febr. 16. 20:41
Meg megismerkedik emberekkel, total el van szakadva a világtól, ahogy látom...😬 Engem mindig az edzés mentett meg a melohelyi problémaktol. Mikor eljött.az edzésről, nem is értettem mi bajom volt mikor odamentem.
26. Channa* (válaszként erre: 25. - Csillagszem38)
2023. febr. 16. 20:37
Bizony! Jó kis köredzések. Ez a kedvencem;)
2023. febr. 16. 20:34
Járj csoportos edzésre!
2023. febr. 16. 20:09
Pont pár napja gondoltam rá, hogy kondi terembe kellene járjak. De még soha életemben nem jártam ott.
2023. febr. 16. 12:23
Nincs hobbid? menj edzeni!
22. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 12:20

Az ember csak furkálással és sunyizással tud kitűnni és előrébb lépni. Azért tartaná meg a másikat, mert ő sunyizik és cseszik dolgozni, a főnök is elmondta, hogy alkamatlan, mégis ő kell. :)


Törődj bele, aki lelkiismeretesen dolgozik és dolgoztatható, és nem áll be furkálásba, így jár. Semmiképpen se dolgozz többet, sőt!

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Bichi)
2023. febr. 16. 12:14
Logisztikai területen dolgozom.
20. Bichi (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 09:09

Az utolsó rész szerint szerintem neked önmagaddal van bajod, semmi köze ennek a munkádhoz. Valószínűleg az élet egyéb területén sem kapsz elismerést.

Ha viszont ahogy írod egy teljesítményértékelés alapján adják a hónap dolgozója címet, és még sosem kaptad, akkor lehet mégsem annyira maximális a munkád, csak te érzed annak. Nem bántásból írom, de sokan vannak, akik nem érzik reálisan a teljesítményüket.

De még mindig nem tudjuk a munkaköröd, nem tudom, az mennyire reálisan értékelhető...

2023. febr. 16. 04:58

A cégünknél kb. 2 éve bevezették, hogy minden hónapban választanak hónap dolgozóját. Van egy teljesítmény értékelés és az alapján. A vezető minden hónapban elmondja: "ügyes voltál, hoztad a max %-ot, gratulálok". Szerintetek megkaptam az 1 év alatt? Nem.

Már az emberek 90%-a megkapta. Minden hónapban elülteti bennem, hogy max %-os vagyok, majd hátha most. Aztán sosem adják meg. Állítólag majdnem mindenkinek max. és aztán sorsolnak a max-osok között. De van aki már 2-3.alkalommal kapta meg.


Hozzáteszem alapvetően is az életem a másokkal való hasonlításból áll. "Ő vékonyabb mint én; neki van autója; neki van pasija; de jó volna ilyennek lenni". De már a munkahelyen is?

18. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 16. 01:50
A regi munkahelyemen az uj vezetes szarba vette a regi alkalmazottak, akik 3-szor tobbet dolgoztak, mint az ujak (egyaltalan tudtak mit kell csinalni, es megcsinaltak). A regiek, mint es is, felmontam. Elotte megkerdeztem en is, emeles, vagy huzok: huzz el...
17. Érdekes73 (válaszként erre: 9. - 8d00a82c06)
2023. febr. 16. 00:23
Így van :)
2023. febr. 15. 23:36

Én ezeket csak akkor tenném, ha megkérnek rá, de akkor mindig és örömmel.


Ha magadtól ajánlkozol fel, sok esetben visszatetsző lehet.

15. 8d00a82c06 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 15. 20:35

Ezt ne csináld!

Ne legyèl minden lèben kanál!

2023. febr. 15. 20:19

Segítség nyújtás pl.: pár hete bejárós voltam az irodába 1 hétig mert tréning volt. Szünetem volt, de ahogy elsétáltam a csopi vezető irodája előtt, láttam hogy a laptop táskákat szortírozza. A cégnél mindenki újat kapott: táska/hátizsák. És ezekre írta a neveket, melyik kié, számolta át osztályok szerint.

Láttam, hogy kínlódik és segítettem neki benne. Sőt, még ki is osztottam vele. Nem nyalizásból tettem akkor, bár utólag azért megfordult a fejemben, hogy ez egy jó pont lehet.

Hát nem lett az.

2023. febr. 15. 20:04

Voltam ilyen helyzetben és megkértem a felettesem, hogy lehet, hogy hülyegyerekesnek tűnik, de adjon visszajelzést nekem, bármilyet, ha jó, ha rossz amit csinálok, mert igénylem. Mindig megértő volt és mondta, hogy remek, amit csinálok, és úgyis tudni fogok róla, ha bármi negatív észrevételük lenne. Végül is nem kaptam meg a kellő mennyiségű visszajelzést, de elfogadtam, hogy nem sikerült többedik alkalommal sem átadnom, hogy nekem ez tényleg mennyire fontos.


Kitűnni külön nem hiszem, hogy pont túlórázással fogsz tudni. Akkor tűnsz ki szerintem, ha ott vagy, amikor szükség van nagyon a segítségre. Nálunk adódott ilyen alkalom kb 3-4 egy évben és olyankor valóban elismerték, hogy rám mindig lehet számítani, ez sokat is jelentett.

12. 8d00a82c06 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 15. 20:01

Ha vègeztèl fogj egy könyvet vegyèl egy kabátot ès ülj be egy kávèzóba.

Kicsit kapcsolj ki munka után.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 8d00a82c06)
2023. febr. 15. 19:53

Home office-ban vagyok :)

És egyedül élek. Emésztem magam a munka után.

10. c914d3c5e9 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 15. 19:52
Fontos neked a visszajelzés? Olyan munkát szeretnél, amiben ki tudsz tűnni?
9. 8d00a82c06 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 15. 19:49

Pontosan!!!

A legtöbb helyen a munkavállaló nem Juliska meg Gizike.

Darab!!

Felesleges stressz amit csinálsz!

A magánèletedben legyèl maximalista!

Èlj èrezz teljes szìvvel!

A munka meg maradjon munka.

Haza pedig sose vidd.

Ott kell hagyni.

2023. febr. 15. 19:48

Nem szeretek projektvezető lenni....Utálom cseszegetni a kollégákat a határidővel és bármivel. Ha ez nem lenne még szívesen is csinálnám.


Nem tudom, hogy a te főnökeid miért csinálják ezt, és azt sem, hogy te rosszul csinálsz e valamit. Innen elég nehéz ezt felmérni, de abban biztos vagyok, hogy a főnökeidtől távol állnak azok a képességek, amelyektől valaki főnök lesz.


Egy főnöknek valamilyen formában kell visszajeleznie a munkatársának.

Ha azért nem tol előre mert elégedetlen a melóddal, akkor mondja meg, hogy változtatni tudj, de ne az legyen, hogy nem mond semmit.


És mi lenne, ha megkérdeznéd a véleményét a munkádról?


Nálunk szokott lenni teljesítmény értékelés, amikor a főnökünk elmondja, hogy szerinte miben kellene fejlődnünk, mire figyeljünk jobban. De azt is elmondja, hogy e hiányosságunk ellenére, teljesen elégedett a munkánkkal, vagy azt, hogy akármit is teszek a hibáim miatt nem tud felhőtlenül elégedett lenni.


És mindig megkérdezi, hogy hogy érezzük magunkat, van e valakivel problémánk, van e valamire szükségünk?


És ezt, nem csak az éves teljesítmény értékelésen mondja el, hanem x időnként meghív egy beszélgetésre, amikor közben nem dolgozunk mind a ketten...


Tehát, ha a főnököd nem teszi meg önállóan a munkád értékelését, akkor kezdeményezd te.

Aztán majd ezután meglátod, hogy mit kell tenned.


Én nem gondolom, hogy a túlórázással vagy nyalizással kellene kivívnod az elismerését...

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2023. febr. 15. 19:45

Nekem csak a munka van.

De tényleg, ez csak munka. Olyan butaság rajta idegeskednem. Az előző helyen is bementem lázasan, mert jaj nincs aki helyettesítsen. Meg "összedől" a cég azt gondoltam. Így visszagondolva: semmit sem számított, hogy bent voltam-e. Évek elteltével meg főleg nem. Nem fogok rá emlékezni. A kikapcsolódás, az élmények azok megmaradnak. A munkafeladatok nem.

6. jooeva (válaszként erre: 5. - Eunuch)
2023. febr. 15. 19:22

És az ilyet utálja mindenki...én is dolgoztam ezzel a típussal, csapta állandóan magáról a vizet, hogy mennyit hajt, a főnökökkel nyájaskodott, minket (közvetlen kollégáit) állandóan szapult, rühellem a mai napig a csajt, pedig ennek már 25 éve.

De a karma visszanyal...én még mindig ott dolgozom, ő meg a te-co parkolóban árulja a grillcsirkét...

2023. febr. 15. 19:07
Nyalj! Kolléganőm ezzel végigevickélt nyugdíjig. El is hitték, milyen fasza munkaerő.
2023. febr. 15. 18:51

Sosem fogom megérteni ezt az elismerés dolgot.

Bemegyek ledolgozom a napomat tisztessèggel becsülettel ès amint kilèpek a kapun el is felejtem.

Ez csak munka.

Az èletemet itthon a családommal èlem,ez a fontos,nem az ami ott bent van.

Kapjam meg rendesen a fizumat,ennyi elèg.

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 15. 18:48

Valószínű olyan főnököket fogtál ki, akik nem szeretik, ha valaki okosabb náluk, féltik a saját pozíciójukat, potenciális veszély vagy számukra.

Dehogy csinálj többet, mint a munkaköröd! Lehet még ennyit sem kellene tenned.

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 15. 18:45

Mivel nem tudni, mi a munkaköröd, ezért válaszolni sem lehet rá. Bár szerintem az már rég rossz, ha valakinek ki kell tűnnie, szerintem az is előreléphet, aki csendben, és eredményesen végzi a dolgát, és nem bizonygat semmit...

Én mondjuk sosem tenném a munkahelyemet az életem elé, és az állandó túlórázással, megfelelés kényszerrel ezt csinálnám...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook