Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Visszatérő orrdugulás orrfolyás nélkül fórum

Visszatérő orrdugulás orrfolyás nélkül (beszélgetős fórum)


2022. jún. 22. 16:31
Helikobakter fertőzés is okozhatja. Nekem legalábbis ezt is okozta a refluxos tünetek mellett. Szerencsére egy gyomortükrözés kiderítette és 2 hetes antibiotikumos kezelés után mindegyiktől megszabadultam.
2022. jún. 22. 13:03
Mindenesetre most majd megfigyelem a téli hónapokban Mikor szűnik meg
2022. jún. 22. 13:02
Pont azt is kérdem hogy orrpolip nál nem úgy van hogy nem használ az orrspray?
2022. jún. 22. 13:01
Télen is elojon. Egész évben néhány honap kihagyással. Most például hogy fent vagyok csak a baloldalt nehéz picit levegőt venni. De estére ugyan az lesz. Totál bedugul. 10 bol 9 szer.
2022. jún. 22. 08:06
Az orrspray is okozhatja, olvass utána. Nehéz leszokni róla.
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 22. 07:12

az orrpolipnál télen is ugyanezek a tüneteid lennének.

Ha csak tavasszal-nyáron ilyen, akkor pedig biztos allergia, a 9 pontos vizsgálat, az szinte semmi...

2022. jún. 22. 04:34

Sziasztok

Van aki hasonlóval küzd? netán talált valami jó megoldást.

Nekem már 1 talán 2 éve is jelen lévő vissza vissza térő orrdugulásom van.

Ami úgy kell elképzelni hogy napközben valamelyest bedugulva mind két járat, de azért levegőt kapok ám éjszaka mikor lefekszem, azonnal úgy bedugul mind két járat hogy orrspray nélkül nem tudok levegőt venni, aludni. Minden este ez van. Így az esetek 90% ban csak este alvás előtt kell használnom orrsprét. Ez így megy minden nap több hónapon át.

AZtán jó pár hónap elteltével, enyhülnek a tünetek, és van hogy megszünik, nyilván nem makulátlanul de tudok aludni is jó darabig. Aztán kezdődik előről. A reggeli hűvös levegő sokat segít, mondhatni kitisztul.

Voltam az SZTK ban alergia vizsgálaton(csepegtettek a karomra...vagy 9 ponton), ahol mellkas röntgent is csináltak, nem találtak semmit. Negativ minden.

Pl most tavasz nyáron.. végig ez van/volt, minden nap. Tanácstalan vagyok már.

Az orrdugulásaimat sose kíséri orrfolyás. Nincs mit fujni.

Próbálkozom sóoldatos sprékkel, inkább kevsebb sikerrel.


Egyébként jól gondolom ha pl orrpolip lenne akkor az orrspré

sem használna?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook