Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a különbség a nátha és az allergia okozta orrfolyás, orrdugulás között? fórum

Mi a különbség a nátha és az allergia okozta orrfolyás, orrdugulás között? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 26. 14:34
Ha te egész évben köhögsz akkor érdemes atkamentesíteni a lakást. Szőnyegektől megszabadulni, antiallergén párnák, paplanok, ezenkívül otthon kibontott száraztésztát és kibontott lisztet tartalmazó dolgokat csak nagyon rövid ideig tárolni, mert a lisztatka is csúnya allergiát okozhat. (minden lisztes termékben benne van)
5. 867e00eac7 (válaszként erre: 1. - Arnikababa2010)
2013. ápr. 25. 14:53
Poratka allergia.
2013. ápr. 25. 13:08
A könnyes szem nagyon árulkodó jel szerintem,nekem folyamatosan könnyes a szemem,és ég. Valamikor hozzá sem bírok nyúlni,annyira fáj már az allergiától. Az orrfolyás meg csak a hab a tortán. Szerintem is vidd el orvoshoz a drágát,biztos segít neki,és is most kaptam új gyógyszert,megváltás volt.
2013. ápr. 25. 12:47
Vizes orrfolyása van.Az lesz!Köszönöm szépen!Szép napot neked is!
2013. ápr. 25. 12:27
Az allergia okozta orrfolyas viz tiszta,a nathae nem.Eldugu az orr,mert felszaporodik a hisztamin nevu anyag,ami tobbek kozott nyalkahartya duzzanatot okoz.Vidd el szerintem orvoshoz,gondolom felir neki egy kis antihisztamint,ha elmulnak a tunetek allergia tesztet is kerhet.Szep napot!
2013. ápr. 25. 12:17

3 éves lesz jövő hónapban a kisfiam és reggelente kb 3-4 alkalommal köhög, könnyes a szeme, és az orra folyik.Az orrszívó alig szív ki neki valamit.

Én is allergiás vagyok és a férjem is.A férjemnek is most kezdődött,neki nagyon durván.Egész nap tüsszent, már szinte tiszta piros az orra.nekem már régebben kezdődött én köhögök egész évben.Télen-nyáron.

Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook