Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vissza akarom kapni azt, ami elveszett! fórum

Vissza akarom kapni azt, ami elveszett! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vissza akarom kapni azt, ami elveszett!

1 2 3 4 5
9. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 7. - C1bd61610d)
2012. febr. 26. 10:04

Uhhh:((

Azért ez nem a legjobb módszer.

2012. febr. 26. 10:04
10 év együttlét után én sem kívántam már a barátom sajnos... 1 hónapban ha volt, hogy egyszer csináltuk akkor sokat mondok... de ő sem akarta szerintem. Nem tudom ez mitől lehet...
7. c1bd61610d (válaszként erre: 1. - *adelinda*)
2012. febr. 26. 10:03
Lépj félre titokban, hogy egy kis izgalmat, színt vigyél az életedbe, és meglásd minden rendbe jön!
6. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 4. - Csivir)
2012. febr. 26. 09:54
Szerintem ezeknek a dolgoknak spontán kell jönniük. Ha előre eltervezi, hogy "na most a konyhapulton fogjuk csinálni", akkor tuti, hogy az egész elveszti a varázsát.
5. Noarashi (válaszként erre: 2. - Ee1dc9ba06)
2012. febr. 26. 09:52
Na igen, csakhogy ha jól értelmeztem, ők az elején igenis passzoltak...Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a lány depressziós...szerintem itt már orvosi segítség kellene. Nagyon rendes a kedvese, hogy ilyen türelmes, figyelmes, de nem fog ez az idők végezetéig menni. Én orvost javaslok.
4. Csivir (válaszként erre: 1. - *adelinda*)
2012. febr. 26. 09:48
Próbáljatok közösen filmet nézni. Közben pedig csoki+bor. Ha ez se segít, akkor új helyszín? Sokaknak az is löketet ad. Konyhapult, mosógép, vagy akár - jobb időben kint a szabadban... Az nagyon jó, hogy mindent meg tudtok beszélni. De szex alatt - mondd meg neki is - ne legyen téma, hogy mit hogyan, az nagyon libidóromboló bír lenni. Ne add fel még, sok sikert!
3. kisj
2012. febr. 26. 09:43

Van olyan, hogy jóvátehetetlenül megváltoznak a dolgok:(

Talán valami párkapcsolati terápiával egyenesbe jöhetnétek, mert úgy tűnik, hogy ketten már nem tudjátok megoldani ezt a helyzetet. Persze ha elmúltak az érzelmek akkor már ez sem segít.

2012. febr. 26. 09:31

Elég triviális, de : partnercsere?

Ha vele nem jó, miért kell erőltetni?

Simán van olyan, hogy két ember nem passzol szexuálisan.

2012. febr. 26. 09:08
Négy éve vagyunk együtt, négy éve élünk nemi életet. Az első másfél évben minden a legnagyobb rendben volt. Az együttléteink gyakoriak, szenvedélyesek voltak és mindig kielégülést okoztak mindkettőnknek. De aztán jött egy nagy törés...

Ugrás a teljes írásra: Vissza akarom kapni azt, ami elveszett!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook