Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vidám emberek beszélgetős fóruma fórum

Vidám emberek beszélgetős fóruma (beszélgetős fórum)


1 2 3
dec. 6. 09:25
talalkoztam veletlenul egy nagyon kedves ismerosommel!
nov. 28. 13:42

Mai vidámság, nyertem a lottón!

Két találatom lett, 2780 forintot kaptam ma postán.

88. Hold3 (válaszként erre: 86. - Hold3)
nov. 28. 13:22
Ezt a hozzászólást , már mint a dög meleget juliusban írtam.De én járok úszni, télen-nyáron.Ma is ott voltam.Úszás után jobban érzem magam
87. lolita2112 (válaszként erre: 86. - Hold3)
nov. 27. 01:37
nalunk sokan hasznaljak ezt es nagy karimaju szalmakalapot is.muszaj,mert nagy a hoseg!
86. Hold3
2023. júl. 15. 03:49
Ma is dög meleg lesz, vettem egy fehér vászon sapkát és bevizezem, úgy teszem a fejemre.Kicsit hülyén néz ki, de véd a naptól.Nekem ez a nap már kellemetlen.Legjobb ilyenkor egy zárt uszodában felfrissülni.
85. fokhagyma (válaszként erre: 84. - Hold3)
2023. júl. 14. 21:22
Én nyomottan. Ma is találkoztam az úthengerrel.
84. Hold3
2023. júl. 13. 13:48

Tegnap Budapesten nyomott meleg volt.Kimentem, de úgy jöttem haza, mint akin átment az úthenger!

Ti hogy bírtátok?

83. Hold3 (válaszként erre: 82. - Fokhagyma)
2023. júl. 12. 05:51
Igaz, de magamra gondoltam
82. fokhagyma (válaszként erre: 81. - Hold3)
2023. júl. 11. 12:14
Attól függ mitől nem messze. Vásárosnaménytől pl. messze. :-)
81. Hold3
2023. júl. 11. 05:40
Nem is laksz messze
80. fokhagyma (válaszként erre: 79. - Hold3)
2023. júl. 9. 18:07
Nem titok, Budapest, XI. kerület.
79. Hold3 (válaszként erre: 78. - Fokhagyma)
2023. júl. 9. 11:35
Persze, hogy hallottam.Arra voltam kíváncsi, merre laksz, merre élsz.De ha titok, akkor bocsika!!!!
78. fokhagyma (válaszként erre: 77. - Hold3)
2023. júl. 9. 08:57
Itthon. Itthon maradok. Nem hallottad még ezt a kifejezést?
77. Hold3 (válaszként erre: 76. - Fokhagyma)
2023. júl. 9. 07:31
Bocs, de hol van ez a "marad"
76. fokhagyma (válaszként erre: 75. - Hold3)
2023. júl. 7. 18:02
Én Maradra.
75. Hold3
2023. júl. 7. 17:55
Csodálatos idő van, itt a nyár.Hova mentek nyaralni?
74. Hold3
2023. júl. 1. 06:33
Sziasztok! Nincs nagy forgalom, pedíg itt a meleg nyár.Nem hiszem, hogy semmi nem történik Veletek.A második kovászos uborkám, p.l.d. sikerül, pedíg fele annyit sem vacakoltam vele.Nem tettem ki a napra.Több só volt benne és kiflivel csinálta/korpás/ az volt otthon és nem új krumplival.
73. Hold3 (válaszként erre: 63. - Shukran)
2023. jún. 28. 05:11
Azóta voltál máshol is? Görögország is nagy élmény.Különösen Korfu
72. Hold3 (válaszként erre: 71. - Főnix3)
2023. jún. 28. 05:09
Semmi gond amit az itteni életről írtál, sajnos teljesen igaz.Nem is ok nélkül mennek ki a tehetséges fiatalok és maradnak a nehézségek ellenére kint.Jól tetted, hogy nem jöttél haza.A rokonok nyílván irigyek, vagy hanyagok ezért nem érdeklődnek.De ha nem kíváncsiak Rátok akkor kár egy percet is áldozni Rájuk.Találtok ott is barátokat.Itt az oktatás, az egészségügy, az ügyintézés, és a rendőri intézkedések is béka feneke alatt vannak.Sajnos mi már ebbe a korba hova mehetünk.Csak maradra.
71. Főnix3 (válaszként erre: 69. - Hold3)
2023. jún. 27. 20:47

Hiányzik a hazám, de mikor hazamegyek, leszívva érzem magam. Minden évben hazamentünk, minden nap családot látogattunk az ország minden szegletében. Szegedtől Budapestig és sok falut várost érintve. Egy vesszőfutás. Az idén sztrájkoltam, nem megyünk haza, elegem van, nem akarok 2-3 hétig kocsiban utazni, hogy barátokat, családokat kelljen látogatni. Soha egyik sem írt ránk, hogy meglátogatnának, vagy egyáltalán jól vagyunk e.

Az idén tényleg kirándulni, nyaralni fogunk. Itt országon belül sátrazunk, várakat, romokat szeretnék látni. :)

Sátorban aludni,csak élvezni egy kicsit a szabadságunkat.


A másik, hogy nekem itt természetes, hogy az emberek kedvesek, mosolygósak, ha bemegyek hivatalos dolgot intézni, a seggem fényesen ragyog...

Otthon, ha mosolyogsz, rád hívják a mentőt. :D

A bankban majdnem rendőrt hívtak rám, mikor bementem, mert zárolták a számlám, amit fent tartottam, minden hónapban ment a pénz rá...

Kitörtem, mert 3 óra várakozás után megelégeltem a munkájukat. Mikor elkezdtem hőbörögni,a kétméteres 200kg,os őr ott állt mögöttem,gondolom ki akart már penderíteni.

Nos BOCSÁNAT! Nem, ha tehetem, soha nem megyek haza élni. Élvezem az életet itt és azt, hogy emberszámba vagyok véve.

Emberséges életet kapok a munkámért. A túlóra el van percre számolva. Oktatásokat, amiket kapok, ingyen van. Képezhetem magam, lépkedhetem egyre feljebb, ahogy fejlődök.

Igaz, ami igaz, itt sincs kolbászból a kerítés. Drasztikusan mennek fel az árak, de még mindig élhetőbb!

Bocsánat, elragadtattam magam, de ezt így gondolom. :P

70. Hold3 (válaszként erre: 63. - Shukran)
2023. jún. 27. 19:23
Hány éves voltál akkor?
69. Hold3 (válaszként erre: 64. - Főnix3)
2023. jún. 27. 19:22
Hát ez nem semmi.De megérte.A Te példád is bizonyítja, hogy sajnos a bátor és szorgalmas emberek kimennek és utánuk megy a családjuk, vagy ott alapítanak családot.Elég baj ez az Országnak.Nincs honvágyad?
68. Főnix3 (válaszként erre: 67. - Burrit0)
2023. jún. 27. 18:36
Honnan?
2023. jún. 27. 18:24
Kiszaltam.
66. Főnix3 (válaszként erre: 65. - 71ddaa07fa)
2023. jún. 27. 17:12

Ehjj! Fél éve van szemüvegem! 🤣🤣🤣

Repülőre ültem! 😉

Kicsit a romantika irányába vidd a történetet legközelebb rólam. 🤣

Hjaj, de nevetek!

65. 71ddaa07fa (válaszként erre: 62. - Hold3)
2023. jún. 27. 16:47
Én úgy hallottam, hogy eredetileg Boldvára szeretett volna utazni, csak nem volt nála a szemüvege, ezért a Brightonba tartó buszra szállt fel véletlenül. Aztán már nem volt pénze a visszaútra, így ott maradt.
64. Főnix3 (válaszként erre: 62. - Hold3)
2023. jún. 27. 16:45

Testvérem itt élt kint, de mire kijöttem, ő hazament,megnősült.

Én itt maradtam, egyedül, nyelvtudás nélkül.Takarítónak jöttem, de nem volt elég óra, nekem meg kellett a pénz, hogy a családom utánam tudjon jönni.Ezért gyárban folytattam. Nagyon nehéz boldogulni nyelv nélkül, de újra belevágnék. A kezem vezették, tiszta activity játék volt.Gyorsan, szépen dolgoztam, szerettek, Türelmesek voltak velem. Egy héten 6x12 órát dolgoztam. Néha 2 óra volt az út a munkahelyig.Vasárnap nem egyszerű közlekedni. Volt, hogy nem mertem leülni a buszon, mert elaludtam volna. Mind ezt éjszakában.Állandó éjszakában. Sokszor a lakótársakra felébredtem, mert nappal aludtam.

Lassan megtanultam kifejezni magam. Fejlődtem. 2 hónap múlva tudott jönni a családom. A férjem és a gyerekek. Volt ám sírás. Ott és akkor megfogadtam, soha sehova nem megyünk külön!

2 hónap alatt megteremtettem a biztonságos anyagi hátteret arra, hogy új életet kezdjünk.

Kemény volt, nagyon kemény.

A férjem azt mondta, hogy ha megbukom, akkor fogjam fel nyaralásnak! Még azt nem! Amit én a fejembe veszek, megcsinálom!

2023. jún. 27. 16:29

Nekem is a Fekete-tenger volt az első tengerparti élményem, Bulgáriában. Vonattal mentünk, kockára ültük a fenekünket, mire odaértünk, de nem számított. Kis négyágyas faházakban laktunk a tengerpart közelében, ott volt az étterem is, ahol étkeztünk. Első pillantásra meglátni a végtelen tengert, a fehér tarajos hullámokat, ahogy kúsznak a homokos part felé... csodálatos volt. Csupa fiatalok voltak itt, minden este tánc, zene, szórakozás, vidámság... klassz életünk volt. A tengerparton állandó széljárás volt, nem is vettük észre, mennyire lebarnultunk, szerecsen gyerekek lettünk, itthon alig ismertek ránk.🤣

Számomra felejthetetlen emlék marad ez a tengerparti nyaralás.

62. Hold3 (válaszként erre: 59. - Főnix3)
2023. jún. 27. 16:10
Őszintén, nem tudtam, hol van ez a Brighton, hát megnéztem.Anglia egyik legszebb helye lehet.Nem csoda, hogy drága.Megkérdezhetem, hogy kerültél oda, Nyilván nem véletlenül?
61. Hold3
2023. jún. 27. 16:05
Ebben az időben, kimondottan jó lehet Neked, irigyellek.Nem csípnek a szúnyogok?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook