Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vidám emberek beszélgetős fóruma fórum

Vidám emberek beszélgetős fóruma (beszélgetős fórum)


1 2 3
60. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 59. - Főnix3)
2023. jún. 27. 14:06

Én egy patak partján élek, sátorban.

Ez is drága környék, de már megszoktam..-)

59. Főnix3 (válaszként erre: 57. - Hold3)
2023. jún. 27. 12:00

Gondolom engem szerettél volna kérdezni.

Brightonban. A város a La Manche csatorna déli partján található. Szép, de nagyon drága környék. :)

58. Hold3 (válaszként erre: 53. - Timycat)
2023. jún. 27. 05:59
A humos szerintem a legnehezebb műfaj, ami nekem vicces, Neked nyilván nem az.Nekem az jött le belőle, hogy huncut tyúk milyen jól feltalálta magát.Egyébként is okosnak tartom az állatokat, sokkal okosabbnak, mint amilyennek az emberek tartják őket.És ez nem vicc!!!!
57. Hold3 (válaszként erre: 56. - Hold3)
2023. jún. 27. 05:38
Most melyik tengerparton éltek?
56. Hold3
2023. jún. 27. 05:37
Nekem első élményem a Fekete Tenger volt Bulgáriában.Akkor még trabanttal mentünk le, Jugoszlávián és Bulgárián kersztül.Először voltam külföldön.Maga az út is csodálatos élmény volt.Végig a Rózsák Völgyén.Amikor megérkeztünk a tengerhez, nagyon mekeg volt,mi fürdőruhába ültünk a kicsiba.Campingbe szálltunk meg.Rögtön lementünk a tengerpartra, kocsival amilyen közel csak tudtunk.Kiugrottunk és egyenesen bele a tengerbe.Nagyon nagy élmény volt, de mire kijöttünk, a kocsik, a barátaimkanak Skodája volt alaposan elsüllyedt a finom arany homokba.Lehetett kiásni.Fiatalok voltun, nem számított semmi, mindennek tudtunk örülni.
2023. jún. 26. 21:58

7 évvel ezelőtt láttam első alkalommal a tengert.Beleszerettem és a rabja vagyok.Azóta is a tenger mellett élünk a családommal.

Első lubickolásom kalandosra sikeredett.Falusi lány vagyok, aki a Tisza partján loptam a napot.Amikor már tehettem, mentem úszni.Nos a tenger egy kicsit...khm., másabb. :DDDD

Tudtam, hogy sós,láttam a mesében is,ha ti nem, itt megnézhetitek..


[link]


Azt hittem a szemem kimarja a só.Az orromat is tisztította...

Persze a hullámok nem kímélték a felkészületlen porszemnyi testem,az első, mert mindig van első,erősebb hullám ereje lerántott a lábamról, seggen csúsztam a köveken a partra lányommal együtt. :D Kopott a bőr, lilult is, itt ott. Azóta nem estünk el,mert megtanultuk hogyan reagáljuk a hullámokat. A tenger mellett a hideget hidegebbnek, a meleget melegebbnek érzed. Nyáron a 22 fok sem 22, hanem vagy 35-40.

Csodálatos kagylókat lehet találni. Mondjuk legutóbb egy fóka baba holtestének a kis maradványát is megtaláltunk a nagy kagyló vadászatunkon. Az nem volt olyan jó élmény.

Imádom fényképezni is, nem tudok betelni az illatával, a változatos színével, gyönyörű.

2023. jún. 26. 21:32
Mindkét fél túlreagálta ezt a kor - kór elírást.
53. timycat (válaszként erre: 46. - Hold3)
2023. jún. 26. 21:31

A kór elírást elüthetted volna egy poénnal, ahogy elütöttem én is, erre megkaptam hogy biztos a fejemben van. A humor nem ment át. Ha engem kérdezel a mai világban inkább a szifilisz mint ez a humortalanság, előbbi már gyógyítható.

Akinek nincs humora ne erőlködjön humoros fórummal, akik reagáltak többeknek igencsak jóféle humoruk, ja kérem meg kellene érteni, meg nem besértődni minden facságon.


Tyúkos sztori aranyos, vidéki lyány vagyok így nem lepett meg, hogy őszinte legyek humort, vidámságot sem találtam benne.

Számtalan hasonló sztorim van, állatos, simabőrűs szereplőkkel, de nem gondolnám humorosnak, vagy különösebben vidámnak, inkább tanulságos, mi emberek azt hisszük mindent képesek vagyunk kontroll alatt tartani, aztán egy oktondi tollas megkerüli a rendszert (egyébként egyáltalán nem ostobák). Pedig csak a legnagyobb igazság van a sztoriban az élet utat tör és élni akar, csak az emberek többsége mára baromi messze került tőle ezért rácsodálkozik.

52. Főnix3 (válaszként erre: 47. - Hold3)
2023. jún. 26. 21:12

Lett benne több is, de akik ezen fennakadnak, menjenek más oldalra! Simán megértettem,és nagyon okos a tyúkocska. :P

Cuki történet volt! :P

51. fokhagyma (válaszként erre: 46. - Hold3)
2023. jún. 26. 21:07

No, hogy egy kicsit komolyabb is legyek, visszatérve a helyesírási témára, ha elüt valamit az ember, az nem hiba, és nem jelenti azt, hogy a helyesírást nem ismeri. Ha viszont alapvető dolgokat nem tud, az ciki.

Hansinak annyiban van igaza, hogy egy bocs, elütöttem, még jöhetett volna tőled.

Remélem, ezután már nem ez lesz a téma.

Kérdezted a tengert. Nekem óriási élmény volt. Sajnos, elég sok évnek el kellett ahhoz telni, hogy láthassam. Engem totálisan lenyűgözött a partjáról nézve is, és fölötte repülve is.

50. fokhagyma (válaszként erre: 47. - Hold3)
2023. jún. 26. 20:52

Nahát! Micsoda tudatlanság! Illene tudnod, hogy a hallottam szó két l-lel írandó! Vissza az általános iskolába!! Na, de ez még csak hagyján! Szomszéd helyett szomszégot írtál! Ez már mindennek a teteje! Nem ismered a d betűt?


Ilyesféle reakcióra számítottál? Remélem, érted a humort! Jó lenne, ha végre tényleg működne egy topik, ahol vidám és jó humorral rendelkezők jönnének! Olyan sok a panasz, a nyavalygás, hogy egy kis üdítő vidámság elkelne. Nem fenékig tejföl az élet, az enyém se, de ha folyton csak kesergek, az sokkal rosszabb. Természetesen nem mindig jókedvű az ember, de a humor annyira hiányzik az életünkből!


Érdekes a történeted, és igaza volt annak a tyúknak. Szegény tyúkok kakas nélkül tengették az életüket. Legalább egy bátor volt köztük, aki fellázadt, és azt mondta, ide egy kakast! Meg is találta a szomszédban.

Hajrá! Vidámságra fel!

49. dfc04c70e4 (válaszként erre: 48. - Dfc04c70e4)
2023. jún. 26. 20:44
Ebben is van hiba. Egy vessző rossz helyre került.
2023. jún. 26. 20:43

A tyúkot kergeti a kakas,és gondolja a tyúk:

- Ha megállok azt hiszi k***a vagyok, ha tovább futok azt hiszi nem akarom! Most mit csináljak? Lehet, hogy inkább elesek. És úgy is lett.

47. Hold3
2023. jún. 26. 20:39
Most látom, ismét elírtam a hallottam szót egy betűvel.Kíváncsi vagyok, mi lesz a reakció?
46. Hold3
2023. jún. 26. 20:38
Ezt a fórumot azért nyitottam, hogy vidám és humorral rendelkező emberek jól érezzék magukat és ismerkedjenek.De eddíg kizárólag egy helyesírási hibámon vitatkoztak a fórumozók.Mindenki hibázik még az is aki úgy érzi Ő tökéletes.Ma halottam egy igaz történetet.Vidéken tartott egy ismerősöm jó pár tyúkot, tojása miatt.De kakast nem, hogy ne kelljen etetni.Egyszer csak eltünt az egyik tyúk.Keresték nem találták.Gondolták róka vitte talán el.Egy idő után jön ám hazafelé a szmszédból az elveszettnek hitt tyukocska és utánna néhány kiscsibe.Hát a huncut tyúk átment a szomszég kakasához.
45. dfc04c70e4 (válaszként erre: 44. - Sütikee)
2023. jún. 26. 20:23
Igen, szerintem is ez a jobbik eset. De van, aki sértésnek veszi, ha felhívják a figyelmét arra, hogy hibázott.
44. Sütikee (válaszként erre: 43. - Dfc04c70e4)
2023. jún. 26. 20:22
Persze, hogyne fordulna elő. Én pl megköszönöm, hogy felhívták rá a figyelmem, és javítom egy "bocs" kíséretében.
43. dfc04c70e4 (válaszként erre: 39. - Sütikee)
2023. jún. 26. 20:19

Ugyanabban a pillanatban írtunk. Csak az enyém jelent meg később. 🙂

Gondoltam, hogy a telefon önállósította magát. Nekem rendszeresen „javít”.


Szerintem e legjobb helyesírónál is előfordul melléütés.

42. Sütikee (válaszként erre: 41. - Dfc04c70e4)
2023. jún. 26. 20:16
Javítottam már 😊
41. dfc04c70e4 (válaszként erre: 39. - Sütikee)
2023. jún. 26. 20:15
* de ne az legyen a hibás...
40. Sütikee (válaszként erre: 39. - Sütikee)
2023. jún. 26. 20:15
Hívás helyett hibás... Telo javított, bocs
39. Sütikee (válaszként erre: 37. - PöttyösPanka)
2023. jún. 26. 20:14
Szerintem meg igaza van. Nem is arról van szó, hogy elírta, de legalább ne neki álljon feljebb. Teljesen más fényben tűnne fel, ha azt mondja, bocs, félreírtam! Mert előfordul, de ne az legyen a hívás, aki felhívja a figyelmet rá!
38. Sütikee (válaszként erre: 36. - 5d8fd6c5cb)
2023. jún. 26. 20:11
Tökéletesen egyetértek veled! Legalább ismerte volna be, hogy bocs, elírtam. Ezért nem értek egyet azzal, hogy "túltoljuk". Nehogy már mi legyünk a hibásak, mert FI elírt valamit, ami teljesen mást jelent, mint amit mondani akart.
37. PöttyösPanka (válaszként erre: 36. - 5d8fd6c5cb)
2023. jún. 26. 13:49
Hansi, ezt most túltolod. Elírta. Na bumm. Csak szeretett volna kötetlenül beszélgetni. Erre jött a kötözködés. Vagy szerinted csak a kitűnő helyesírású emberek merjenek írni a Hoxára? Mert akkor eléggé pangani fog az oldal.
36. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 9. - Hold3)
2023. jún. 26. 12:42

Nem akarok se poénkodni, se piszkálódni.

A te eredeti szándékodhoz a szónak nincs köze.

Ahelyett, hogy azt mondtad volna, bocsi, elírtam, mert ez így értelmetlen, még neked áll feljebb....

De az írástudásod csak rólad állít ki bizonyítványt.

És nem túl hízelgőt..

35. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 11. - Timycat)
2023. jún. 26. 11:01

igaz azóta azért megpiszkáltak, többször is,


:-DDD

nagyon bírom a humorodat..-)

34. Hold3
2023. jún. 26. 06:30
Legyen téma:Írjatok, milyen volt az első talákozásotok a tengerrel?Szabadidőtökben milyen hobbinak hódoltok.Mit sportoltok.
33. Akorede Kudus Ijabani (válaszként erre: 32. - Eunuch)
2023. jún. 25. 22:41
Aranyosabb a képen látható kisbaba, mint Stewie Griffin, akiben egész nap gyönyörködöm és hallgatom.
32. eunuch
2023. jún. 25. 22:39
Há he.
31. Akorede Kudus Ijabani (válaszként erre: 30. - Burrit0)
2023. jún. 25. 22:39
Csak ellenőrzött husit szabad enni!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook