Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vettek-e le már valakinek izületi folyadékot? fórum

Vettek-e le már valakinek izületi folyadékot? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 9. 13:13
Köszi a válaszokat! Anyának is a térdéből fognak venni, remélem jobb lesz utána, és megéri még ha fáj is, én is ezzel biztatom.:)
2012. máj. 9. 13:09
Szia, nekem a térdkalácsomból vettek le tűvel folyadékot .Nem mondom ,hogy nagyon fájt , de nem volt kellemes érzés.Igaz előtte nem sokkal ugrott ki oldalra és az után a tűs leszívás szinte fájdalom mentes volt .Tapasztalatom :Fáj, de elviselhető , ha az orvos "ügyes" minimális fájdalommal jár .Kb olyan külömbségek vannak , mint mondjuk az infúzió bekötésnél vanakinek jobban ,vanakinek kevésbbé fáj!
2012. máj. 9. 13:08

Én anyukámnak a térdéből szívtak le valamit mert már szinte járni sem tudott, úgy fájt neki. Ő azt mondta, hogy az a fájdalom ami a tűszúrással meg a szívással járt, össze sem volt hasonlítható azzal a fűjdalommal, ami előtte volt, pláne nem azzal, hogy utána újra tudott járni.


Nem tudom ugyan arról van-e szó, de, ha javít az állapotán, akkor, ha fáj is, de túl kell esni rajta... :S

2012. máj. 9. 13:03
A segítségeteket kérném, anyukámnak hamarosan izületi folyadékot fognak levenni a lábából. Nem tudjuk pontosan hogy zajlik ez, mennyire fájdalmas dolog. Nagyon izgul és fél, mert hallottunk már mindenfélét. Akinek van akár pozitív, akár negatív tapasztalata, kérem ossza már meg, hogy legalább valamennyire fel tudjon készülni. Köszönöm előre is!
2012. máj. 9. 13:01
Vettek-e le már valakinek izületi folyadékot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook