Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vetélés után hamarosan terhesség. Volt valakinek ilyen? fórum

Vetélés után hamarosan terhesség. Volt valakinek ilyen? (tudásbázis kérdés)


8. mikicu (válaszként erre: 6. - 39ff6fe670)
2010. okt. 24. 10:51
Köszönöm, igazán nagyon kedves vagy!
7. csodapók (válaszként erre: 2. - Mikicu)
2010. okt. 24. 10:49
Szia! Az én nagylányom is pont ilyen sietősen érkezett! Szeptember elején volt a műtét és Karácsony után már pozitív volt a teszt. Már 18 éves!:)
6. 39ff6fe670 (válaszként erre: 5. - Mikicu)
2010. okt. 24. 10:38
Akkor biztos nagyon szeretne jönni. :)) Ez a kis csoda adjon hitet neked, hogy nem lesz semmi baj!
5. mikicu (válaszként erre: 3. - 39ff6fe670)
2010. okt. 24. 10:33
Tudod az igazság az, hogy nagyon figyeltünk nehogy, de mégis. Ezt a manóka csoda, hogy megfogant. Az előzővel majd egy évet "kínlódtunk" mire sikerült, mégis elvetéltem, ő pedig egyszer csak jött... cseppet sem számítottunk rá!
2010. okt. 24. 10:32
Nem hiszem,hogy baj lenne.A tested tudja,hogy fel van-e készülve egy újabb terhességre.Gratulálok!Minden jót!
3. 39ff6fe670 (válaszként erre: 2. - Mikicu)
2010. okt. 24. 10:30

sok orvos azt mondja elég egy hónap szünet, mások meg azt, hogy 3 hónapot, de akár fél évet is kell várni. Így legyen okos az ember.

Én azt gondolom, ennyi idő alatt ki tudott tisztulni a méhed, ráadásul hormonálisan most még jobb állapotban vagy az előző terhesség miatt (ezt is mondják a szakértők) szóval szerintem ez nem zavarhat be. De a vetélés miatt érdemes jobban oda figyelnie a dokidnak rátok.

Boldog babavárást!!

2010. okt. 24. 10:21

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni.


Nyáron 8hetesen elvetéltem, és igaz olvastam a 3 hónap betartásról, de úgy hozta az élet hogy 2 hónap után ismét terhes vagyok.

A hírnek borzasztóan örülök, de azért kicsit félek is, hogy kicsit hamar jött ez kis manó.:)


Volt valakinek hasonló esete?

2010. okt. 24. 10:19
Vetélés után hamarosan terhesség...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook