Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vetelés a közelmúltban :( fórum

Vetelés a közelmúltban :( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
81. Szamy36 (válaszként erre: 80. - Nikletty)
2010. máj. 28. 14:11
Egerszegi kórházba jársz?
80. nikletty (válaszként erre: 77. - Szamy36)
2010. máj. 28. 14:07

egyértek

én Zala megyei vagyok... kicsi arrébb

79. Titánia83 (válaszként erre: 77. - Szamy36)
2010. máj. 28. 12:46

Szerintem is reális.

Augusztus :D Ma már kaptam egy üziben ezt a hónapot.

Én még utána se számoltam. De tényleg akkor telik le. :) Az egy szép hónap, de ha később jön, azt sem bánom. Majd jön, amikor ő szeretne! :)

2010. máj. 28. 12:33
nikletty, te is Bp-i vagy?
2010. máj. 28. 12:32

Nekem 20.-án volt a műtétem. Még barnázok:(

dr. Czeizel azt mondta egyik műsorában, hogy nem szabad gyorsan teherbe esni, mer a szervezetnek és a léleknek is pihenni kell egy vetélés után. Szerintem igaza van. Meg kell erősíteni magunkat, hogy ez többet nem fordul elő! Szerintem a 3 hónap az reális idő. Most hosszú időnek tűnik.

Augusztus itt lesz hamar. Majd meglátjátok.

76. nikletty (válaszként erre: 74. - Titánia83)
2010. máj. 28. 12:24

viszont a torna, mozgás jó tesz biztosan...

én is igyekszem többet, segít kiegyensúlyozottabbnak lenni és mi azok akarunk lenni!

75. nikletty (válaszként erre: 74. - Titánia83)
2010. máj. 28. 12:22

én műtét után 4.héten megyek ugye kontrollra, ha közben megjön első menzi, akkor utána, ennek örülnék.

Majd ott kiderül csinál-e uh-t, és hcg-t... de majd úgyis érdeklődöm tőle, ill, előtte csinálok majd egy tesztet otthon. Biztos jó legyen az a babakuckó odabent.

2menzit biztosan figyelünk nagyon! de alapvetően 3hót mondtak nekünk is, és azt követni is akarjuk!

De én is olvastam, hogy úgy mond becsúszott a baba ilyen szünetben valakinek és nem volt gond!


Én éppen kicsit megint magam alatt lettem, kolléganőm most jelentette be babás, és csak pár héttel lettünk volna nála idősebbek... majd vehetem át a munkáját és naponta hallgatni, hogy ők hogy fejlődnek... De nem lehetek irigy, ők is sokat vártak már rá!

Inkább egy pozitív példának próbálom naponta nézni, hogy igen, nekünk is lesz szép babánk, mint nekik!


Mi ház újítást tervezünk a nyárra - mondjuk eredetileg is úgy volt, de az talán majd segít még kicsit, de mást nem... a wellnessről én nagyon könnyen lemondtam (volna).


Megőrsítjük magunkat csajok!

2010. máj. 28. 11:13

Lányok!


Ma voltam hcg kontrollon, hétfőn eredmény.


Kérdezgetem a dokimat, hogy fürdés, sport, tovább nem is mertem...


Kérdezi, hogy panasz van? Mondom nincs, se folyás, se vérzés. Akkor mindent lehet, mondja ő.


Most akkor mi van? Kedden lesz meg a 3 hét a műtét óta. Akkor azt mondta, hogy 3 hétig semmi. Végülis sac/kb. már ott tartok. De kérdeztem az UH-t, azt mondta, ha a vérem rendben van, akkor az sem kell.


Ki érti ezt?


Aztán távozóban még kérdeztem a három hónapot, és bólogatott.


Nos, ő egy főorvos. Csak tudja, hogy mit lehet.


Kérdeztem egy online nődokit is, ő pl a mensire 3-6 hetet írt, a babára meg "kb". 3 hónapot. Ez akkor viszonylagos?


Valahol olvastam, hogy volt valaki a 6 hetes UH kontrollon. (neki legalább volt) és állítólag utána azt mondták, hogy mehet az újabb próbálkozás. Mondjuk én szeretném kivárni a 3 hót. Addig lehet tornázni, fogyózni, wellnesselni, magunkat összeszedni. :D


Ti hogy vagytok?

73. nikletty (válaszként erre: 72. - Szamy36)
2010. máj. 28. 11:12

műtét napján véreztem

aztán másnapjától kis tisztasági elég volt egészen tegnapelőttig kellett, szóval majdnem egy hégit még barnázatam a műtét után.

Hogy ez már elmúlt, kicsit felszabadító.


Te?

72. Szamy36 (válaszként erre: 71. - Nikletty)
2010. máj. 28. 11:07

Nekem azt mondta a doki 3 hónap pihi aztán lehet újra próbálni. Apával meg 6 hét szünet.

Meddig vérezgettél a beavatkozás után?

2010. máj. 28. 09:08

Lányok akkor most kinek hány hónapot is mondtak pihenni??


Mondjuk őszintán szóval részemről nem is igen tudok még arra gondolni....

de azért hiányzik nagyon a Párocskám....

de úgy érzem ha megjön majd első menzi felszabadultabb leszek ...

70. nikletty (válaszként erre: 69. - Szamy36)
2010. máj. 27. 18:44
szerintem azok lesznek azok!
2010. máj. 27. 14:25

Közönséges cickafark virágos hajtás illetve,réti palástfű virágos hajtás. Ezeket a teákat hozták nekem. Ezek azok amit ti is isztok?

Köszi

2010. máj. 27. 13:32

engem az kicsit zavar tán, hogy nekem hcg-t nem nézegetnek... mondjuk ahhoz még kellhet pár hét nálam, mire kiürül teljesen, hisz csak egy hete... lehet majd kontrollon lesz az is... ha nem akkor magamnak majd nézek egy tesztet valamikor...

de a dokim biztos tudja, hisz ő vele néztük uh, jó helyen volt, és ő is végezte a műtétet, szóval látta mit csinál.

67. nikletty (válaszként erre: 65. - Szamy36)
2010. máj. 27. 13:24
hát nálunk csúszásba vannak a szövettani eredmények... úgy hogy a dokimmal azt beszéltük, hogy mikor megyek kontrollra (4hét, most már 3hét múlva) addigra biztos az is meglesz, külön azért most már nem megyünk be.
2010. máj. 27. 12:16
Nekem nem mondtak még róla semmit, holnap megyek vérvételre.
2010. máj. 27. 11:59

Meg van a szövettan. Nem találták a babát, csak a terhesség egyéb "részeit". Csinálnom kellett egy tesztet. Szerencsére negatív lett. Azt mondta a doki ha poz. lenne akkor lehet méhen kívüli baba.

De nem. Valószínű a nagy, darabos vérzéssel távozott.

Kicsit felkavartak ezek az események.:(

2010. máj. 27. 10:34
Ma meglesz a szövettani eredményem. Kicsit izgulok. A ti eredményeteken mi volt?
2010. máj. 27. 08:39
Azt olvastam, hogy a cickafark ülőfürdő is jó.
62. nikletty (válaszként erre: 61. - Szamy36)
2010. máj. 27. 06:20

igen

pé-ig cicka aztán ciklus végéig palást napi1-2 csésze

61. Szamy36 (válaszként erre: 60. - Nikletty)
2010. máj. 26. 16:06

cicka+ palást kúra azt mit jelent ?

Tudom, hogy tea, de felváltva iszod?

60. nikletty (válaszként erre: 59. - Szamy36)
2010. máj. 26. 15:35

Igen műtét...

Első terhesség, első baba...

3 menzit várunk!

59. Szamy36 (válaszként erre: 58. - Nikletty)
2010. máj. 26. 15:29

Nekem is:(

Neked is műtét volt a vége?

Eső babád lett volna?

Ti mikor próbálkoztok újra?

58. nikletty (válaszként erre: 55. - Szamy36)
2010. máj. 26. 13:35

szia

holnap lesz egy hete :(

57. nikletty (válaszként erre: 54. - Titánia83)
2010. máj. 26. 13:34
EGyet értek
56. Szamy36 (válaszként erre: 51. - Marinci)
2010. máj. 26. 12:37
Jó olvasni ilyen történetet. Reményt ad.
55. Szamy36 (válaszként erre: 53. - Nikletty)
2010. máj. 26. 12:36
Szia Nikletty! A januári babáknál találkoztunk. Nem is tudtam, hogy neked sem sikerült. Neked mikor volt a műtét?
54. Titánia83 (válaszként erre: 53. - Nikletty)
2010. máj. 26. 12:32

Szia! :)


Nekem tegnap volt a 2. hét a műtét óta. Pénteken vérvétel. Sztem kérek a dokitól egy hormon vizsgálatot is. Csak a miheztartás végett. És pénteken jól kifaggatom a dokimat, hogy akkor most mikortól lehet mit csinálni. De lehet bármit is mond a kontrollon, a 3 hónapot jó lenne kivárni.


Én arra gondoltam, addig tökéletesítem az egészséges étrendemet, csinálom a tea kúrát én is, meg egy kis vitaminnal ráerősítek a dolgokra.


Jó lenne egy kicsit nyaralgatni, pihengetni is. Tervben van Horvátország, és még ami összejön.


Azt megfogadtam magamnak, hogy nem fogok görcsölni. Nem fogok erőltetni semmit. Nem számolgatok, nem mérek hőt, és csak akkor tesztelek, amikor már egyértelmű a nemvárt elmaradása. Addig meg élvezem az életet! :)

2010. máj. 26. 10:39

sziasztok lányok...

csak leírnám nálam hogy van

2hétig no szex és no ülőfördő, 3hónap pihi baba kérdésben, 4 hét múlva (majd első menzi után) kontroll, szövettan vizsgálat alatt, de ezt én sem tudom mikor, ezt megkérdezem még


én folsavat, és Gravidát szedtem/fogok szedni, s esetleg megint csinálok én is cicka+palást kúrát -2hónapban, nekem jótékony volt úgy ítélem meg. Egyértelműbb tojcsis nyák, és puffadás peteéréskor, és jobb volt a menzi is.


Puszi nektek, követjük mind marincit!!!

52. Titánia83 (válaszként erre: 51. - Marinci)
2010. máj. 26. 08:31

Köszi a biztatást! :)

Én is megvárom, amit az orvos mond. Nekem jelenleg még semmit nem mondott. :(

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook