Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vetelés a közelmúltban :( fórum

Vetelés a közelmúltban :( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
201. nikletty (válaszként erre: 200. - Szamy36)
2010. jún. 12. 16:43

és mire ittad? vagy csak úgy?

azt tudom hogy jótékony hatású de annyira nem ismerem


Szamy jövő hétvégén menzizünk! ;)

200. Szamy36
2010. jún. 12. 15:25

Sziasztok!

Csalán tea! Reggel iszok egy bögrével. Nem tudom mennyire jó, mert még mindig megy a hasam, pedig péntek reggel óra nem ittam :(

Ennem kell az inzulin miatt, és egyszerűen végig szalad minden. Lehet nem tett jót!

Titi mensizel?

Remélem jövőhétvégén én fogok mensizni. Már várom. Ilyen se mostanában volt :)

2010. jún. 12. 12:40

Sziasztok


Titi, fejlemény?


Szamy, hogy is van ez a csalán tea?

198. Titánia83 (válaszként erre: 197. - Nikletty)
2010. jún. 11. 14:49

:D Átjött, amire gondoltál. :)

Igazad van, jó technika, kényelmesebb is. :)


Nekem a leendő választott dokim írt a napokban a korábbi kérdéseimre. Azt mondta, ő is 3 hónapot szokott ajánlani a babavállalásra, de ha korábban összejön, az se gond! :P


Na meg a csillagok állása... :D

197. nikletty (válaszként erre: 196. - Titánia83)
2010. jún. 11. 13:46

hát ;)

mint tudjuk 100%nincs, bár erre nekünk most nem is kell törekedni úgy


de amúgy, úgy értem, hogy ennek a pearl indexe valamivel rosszabb mint pl egy óvszer, vagy fogtabi, és aki nagyon nem akarna még babát, annak nem ajánlanám/nem ajánlják

196. Titánia83 (válaszként erre: 195. - Nikletty)
2010. jún. 11. 12:40

Szóval úgy gondolod, hogy nem 100%-os a védelem. :P

Értem én! :D

195. nikletty (válaszként erre: 193. - Titánia83)
2010. jún. 11. 11:33

Mi pharmatex krémet használunk

egyszer fogamzásgátlót letettem 3hónapra akkor jó volt és akkor sem bántuk volna, ha baba lenne belőle

Ez most is igaz, szóval jó lesz szerintem addig.

Párom nagyon nem szereti az óvszert :S így jó hogy ma már ilyen is van!

194. Titánia83 (válaszként erre: 190. - Nikletty)
2010. jún. 11. 10:58
Hát, én azon vagyok kiakadva, hogy sokszor tök szépen indul minden, az ember tovább olvas és .... jajj, szóval ezért nem fogok olvasni. Max diétás naplókat. :D Azok jók, mert erőt adnak a fogyáshoz, aztán az meg úgy is kell. :) Mármint nekem. :P
193. Titánia83 (válaszként erre: 192. - Nikletty)
2010. jún. 11. 10:56
Csak óvszerrel. Velem a párom a kapcsolatunk legelején letetette a gyógyszert! :)
2010. jún. 11. 10:42
Egyébként megkérdezhetem, hogy a pihenő időben Ti hogy védekeztek?
191. nikletty (válaszként erre: 187. - Szamy36)
2010. jún. 11. 10:41

Igazad van Szamy, ez úgy ahogy van SZAR és kész... akármikor...


Csak tudod engem volt mikor zavart kicsit belül, hogy van egy statisztika, és az valahogy úgy van, hogy tán 35 felett, vagy mikor sajnos gyakoribb... de hol vagyok én még attól, akkor most mért...

De ez ne vedd kérlek magadra, csak, na hogy is mondjam, kicsit bíztam a fiatalságom erejében... hogy tán jobb esélyek vannak ilyenkor... erre nagyon nem gondoltam tudod, arra igen, hogy lehet várakozni kell a Babóra tán fél évnél is többet (nekünk fogamzásgátló letétele utáni 4.ciklusban sikerült), de erre nem.... :S


De hát ez van, hiába fiatal az ember,ha valaminek megkell történnie, megtörténik,s tök mindegy, ami fáj az fáj, akármennyi idős is az ember lánya!

190. nikletty (válaszként erre: 189. - Nikletty)
2010. jún. 11. 10:35
úgy érzem nekem már megy, szelektálok, bele sem kezdek a gyanús cikkbe vagy ilyesmi, azt mondom magamnak, ez engem nem érdekel, kész, engem más témák érdekelnek, stb
189. nikletty (válaszként erre: 186. - Titánia83)
2010. jún. 11. 10:34

Megértelek Titi...

De tényleg ne olvasgass... bár ugyanebbe belefutottam én is, de inkább azt nézd, lesz babája hamarosan, ez a lényeg!

És lesz nekünk is hamarosan!

188. Titánia83 (válaszként erre: 187. - Szamy36)
2010. jún. 11. 10:34

Tudom, csak rossz így neki indulni a gyerkőc témának.


Nem is azt akartam kiemelni, hogy ki fiatal, vagy idős. Ez a dolog sohase jó!


Szóval a lényegi mondanivalóm az lett volna, hogy NEM OLVASOK TÖBBET naplókat, csak gyerekesekét szép képekkel! :D

187. Szamy36 (válaszként erre: 186. - Titánia83)
2010. jún. 11. 10:10
Hidd el mindegy , hogy az ember fiatal-e vagy idősebb(pl. én) Ha valaki babát szeretne ugyan úgy fáj ha nem sikerül. Még akkor is ha van egy gyermek.
186. Titánia83 (válaszként erre: 184. - Nikletty)
2010. jún. 11. 08:31

Jaj, olyan dinnye vagyok. :(


Itt most megfogadom, hogy csak a babás részét fogom elolvasni a naplóknak... A fenébe, belefutottam egy naplóba, ahol pocakos ugyan a hölgy, de ilyenkor megnézem néha, hogy honnan indulnak... bár ne tettem volna. Egy vetélés ok, ezen már nincs mit beprogramozni, mert átéltem... de azt hittem, hogy utána siker, meg minden... na még egy... Ilyenkor sír a lelkem, hogy ilyen fiatal lányoknak miért kell ennyit küzdeniük egy babáért???


Én csak a témával nem vagyok kibékülve. Nem a magaméval, mert már rájöttem a tanításra. De hogy másoknak, és ilyen sok? :(


Afene... Nem olvasgatok. Voltam a barátnőmnél, azt mondta, ő a terhességről sem olvasott el egy sort sem a neten. Bár én is így csináltam volna...

185. Titánia83 (válaszként erre: 184. - Nikletty)
2010. jún. 11. 08:26

Nekem közben válaszolt az orvosom, aki elsőként UH-zott. Ő is két hetet mondott arra, hogy sport, fürdés, nemi élet.


Én is akarok fürödni, de nem tudom, hogy lesz e piros betűs nap. Kicsit görcsölgetek, de én már nem hiszek ennek... korábban is volt megjön érzésem, és nem jött. :(


A tegnap éjszaka kemény volt, nálunk is minden ablak nyitva volt... Bár én inkább azt mondom, hogy legyen meleg, mint vacogó hideg. :P

184. nikletty (válaszként erre: 183. - Szamy36)
2010. jún. 11. 08:06

Nekem is menzi a választó, onnan olyan mintha új számítás lesz...

Én már fürödtem rendesen, szerintem nyugodtan!


Hát, éjszaka is már elég meleg van. Próbálunk technikázni, hogy a lakás azért viszonylag hűvös maradjon (24-25 fok). A melóhelyen is elég leárnyékolnak a fák, így légkondi sem kell hála Istennek, szóval jó itt, viszont én sétálok meló meg haza, na akkor meleg!


Már dolgoztok, mit dolgoztok?


Puszi

183. Szamy36 (válaszként erre: 181. - Nikletty)
2010. jún. 10. 20:36

Sziasztok!

Igen ma 3 hete. Nagyon rossz a hangulatom. Pedig örülni kéne, hogy hamarosan mensi és utána egy új világ lesz. Nekem a mensi a választópont.

Azt hiszem a csalántea betette nálam a kaput, 24 órája megy a hasam :( de 15 percenként. Lehet sok bennem a méreg :)

Ma én beülök a kádba. Nem bírom tovább! Feszült vagyok. Na és ez a kuka meleg! Ti bírjátok?

182. Titánia83 (válaszként erre: 181. - Nikletty)
2010. jún. 10. 19:09

Nekem holnap lesz egy hónapja. :(


Ja, valahogy nekem is borongós volt a hangulatom. De remélem csak PMS... ideje lenne már túllenni az első mensin. :) Bár a doki 6 hetet mondott a műtéttől, vagyis hogy azon belül kell jönnie. Én arra tippelek, hogy az utóbbi időben mindig úgy jött meg, hogy mindig 16-án, vagyis pont a 31. napon. Akkor tán holnap kéne... Na de kitudja. Jön, amikor akar. Ha nem jön, hétvégén fürödni fogok. :D

2010. jún. 10. 18:52

sziasztok lányok

hogy vagytok?

Szamy... ma van három hete...

Valahogy tegnap-ma most szomorkás vagyon én, múlt héten annyira nem voltam... azért csak eszembe jut, hogy...

De nagyon remélem, hogy hamarosan boldogok lehetünk! Minden rendben lesz.

180. nikletty (válaszként erre: 179. - Szamy36)
2010. jún. 6. 11:44

ez tökjó Szamy, legalább tudod biztosra

most kicsit bánom, hogy pl nem mérek hőt, tudnám biztosra, de úgy gondoltam, hogy hagynom kell magam...

de lehet ha pár nap nézek hőt, lehet tudok belőle következtetni...

Hát majd lássuk, lényeg, hogy arra gondoljunk, menzi időben jön! Pozitívan!

179. Szamy36
2010. jún. 6. 11:31

Sziasztok!

Csinálom az ovulációs tesztet, tegnapig semmi, tegnap nagyon halvány ma erősebb. Szóval peteérésem még csak most lesz. A napokban. Mensi utána 14 nappal. Húzódik a dolog, de nem baj, csak minden rendben legyen.

Én szedem a vitatmint, Mensi után multi macát, és a teák jönnek.

2010. jún. 6. 08:45
Jah, amúgy én azt hiszem túl vagyok a pé-n (láttam tojcsis nyákot, kis puffadás), nah hát erre jó a hőmérőzés, akkor tutira tudja az ember, de azt már nem csinálom, szóval remélem időben megjön a menzi.
2010. jún. 6. 08:43

Sziasztok!

Nálunk is minden ok! Néha még szomorkodom, de már mindenképp jobb! És előre nézek legtöbbször!


Még teljes ülőfürdőt nem mertem venni, Párommal csak bénáskodunk :D, úgy döntöttünk, hogy első menzit meg kéne várni...


Én semmit nem szedek most, úgy döntöttem, várom a testem saját jelzését. Aztán majd kövi menzi után újra előveszem a vitamint(én Gravida, ha elfogy a maradék aztán csak folsav pozi tesztig), 3. pihi ciklusban elkezdem a cicka+palástot, úgy gondolom nekem erősítette pé-t. így tervezem.

Hát torna, az amúgy sem volt erősségem, csak ritkán szoktam, de ha lesz kedvem már csinálni fogom, én minden nap oda-vissza gyalog járok a munkahelyre, az napi 1 óra séta. Szerintem az kb elég napi mozgásnak, nekem.


De jelenleg, most is tartom, amire első Picurkánk megtanított, próbálok nem aggodalmaskodni, csak pozitívan, ill. hülyén hangzik de azóta is reggelizek! Míg nem voltam babás lusta voltam az miatt előbb kelni, de akkor babóért hogy jól kapjon energiát, csináltam. Mondjuk most sem kelek előbb, de mégis belefér a reggelbe, hogy eszek kicsit, hogy kiegyensúlyozottabb legyek, ez nekem is csak jobb, és leendő babikának jobb, ha mindjárt kiegyensúlyozottabb anyuba költözhet :D

2010. jún. 5. 21:31

Sziasztok!


Képzeljétek, írtam egy online nőgyógyász hölgyeménynek, aki szakértő az egyik oldalon. Ő azt mondta, hogy ő is 2 hetet szokott javasolni tornára, fürdőre, szexre, ha nincs panasz missed ab után.


Ti jelenleg szedtek valami csodaszert?


Én vagy 3 napot cickafark teáztam, mivel görcsölgettem. Nos, mivel babásodás előtt először görcsöltem peteéréskor, most másodjára. Jó kilátások. De legalább a fájdalom jelzi, hogy PÉ van. :)

175. Szamy36
2010. jún. 5. 21:06

Sziasztok Lányok!

Jól vagyok. Még semmi mozgás, semmi tea.

Teával mensiig várok. Torna talán hétfőtől.

174. Titánia83 (válaszként erre: 173. - Nikletty)
2010. jún. 5. 13:11

Halihó!


Azon agyaltam, hogy sokan mondták már, hogy nekik időben jött a mensi, tehát 24-28 napra kb. Nekem az utóbbi időben mindig 16-án jött meg, tehát 31 napra. Szóval 11-12. körül kell jönnie.


Én már tornázom. Kedden lesz meg a negyedik hét. Bár csak lájtosan, de félórát. Szerencsére semmi bajom nincs. :)


Veled mizu?


Szamy?


Kellemes hétvégét, és jó pihenést kívánok!

2010. jún. 5. 12:47

sziasztok

hogy vagytok???


Titi, te most hol tartasz? Drukkolok, hogy azért a menzi sokat ne várasson...

172. Titánia83 (válaszként erre: 171. - Nikletty)
2010. jún. 2. 15:39

Már nem félek. Tényleg értem voltak.

A műtét után kábulatból magamhoz térve azt mondtam, mikor tettek az ágyra, hogy itt mindenki olyan kedves, úgy szeretek itt mindenkit.


A műtősfiú mondta, hogy itt a nővér, vagy mittom én, és mondtam, hogy én a nővért is szeretem. Halványan rémlett, hogy ki volt. Utólag oda is mentem hozzá, ő meg mondta, hogy nő még nem vallott neki szerelmet, majd röhögött az egész nővérpult, és én is. Pedig azzal a nővérrel nem voltunk az elején jóban.


Aztán volt az uccsó vérvétel is, amit jól végig mosolyogtam. Annyir bátor voltam, és tudtam, hogy erősnek kell lennem, mert ez is értem van. És szuper lesz minden, mert annak kell lennie, és ha babás leszek, majd jaj de sokszor szúrnak, és akkor is hősnek kell lennem! Felnőttem! :D

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook