Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vetelés a közelmúltban :( fórum

Vetelés a közelmúltban :( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
111. nikletty (válaszként erre: 109. - Szamy36)
2010. máj. 30. 13:01

Hát igen, van doki aki annyira nem tartja fontosnak a baba megtartásának segítését... pedig ha értenék, még ha akkor is el kell mennie a babának, igen is sokat számít a leendő szülőknek, hogy ők úgy érezzék mindent megtettek amit lehetett.

Ezért legközelebb megyünk amint lehet, most először 2 hét késést ajánlotta mindenki akkor akartunk először menni, de addigra már barnáztam, lehet előbb megyünk ... na már mindegy...

De legközelebb hamarabb érzem majd magunkat jó kezekben, az megnyugtató lesz.

110. nikletty (válaszként erre: 108. - Titánia83)
2010. máj. 30. 12:59

hát igen... hiába fizetjük a tb-t már egyszer ki.

Legközelebb mi is ahogy pozi a teszt megyünk a dokinkho... ránk nem passzol az, hogy várj 1-2hetet, és szívhang is lesz, mert lehet valakinek az már késő...


Jól vagyok köszi, én próbálom figyelni ha lesz jel a peteérésre, hogy kb tudhassam mikor jön menzi, tapasztaltam krémes folyást. De hát nem bizti, hogy van ilyenkor pé, de lehet

109. Szamy36
2010. máj. 30. 10:43

Sziasztok lányok!

Vissza olvastalak benneteket.

Érdekes amit írtok, de igaz. Pénz beszél! Sajnos ez így van. Elég szomorú, hogy egy vetélés kimenetele orvos függő. Minden dokinak a maximumot kellene nyújtani, a baba érdekében.

108. Titánia83 (válaszként erre: 106. - Titánia83)
2010. máj. 30. 10:03
Vagyis azt akartam írni, hogy szerintem egy vetélés után mindenkinek sokkal nagyobb figyelem kell. És ezt sajnos csak a pénzünkért kapjuk meg. :(
107. Titánia83 (válaszként erre: 105. - Nikletty)
2010. máj. 30. 09:49

Ma reggel volt egy kicsit ilyen megjön érzés.

Kiváncsi leszek, hogy megjön e. :)


Te hogy vagy?

106. Titánia83 (válaszként erre: 104. - Nikletty)
2010. máj. 30. 09:47
Hát, nekem ezekszerint már tuti több figyelem kell. :(
2010. máj. 30. 08:05

Titánia ha neked a 3 hét már eltelt lassan várhatod a kövi menzit!

Az tökjó!

104. nikletty (válaszként erre: 103. - Titánia83)
2010. máj. 30. 08:03

szia


igen, sajnos muszáj egy dokit fogadni, valahogy csak akkor foglalkoznak igazán lelkiismeretesen az emberrel. Ez van... Akinek nincs gondja, annak jó lehet a nem magán is, de ha kicsit több figyelem kell, akkor már nem elég.

103. Titánia83 (válaszként erre: 101. - Nikletty)
2010. máj. 29. 22:58

A tüneteknél a doki olyanra volt kíváncsi, hogy vérzés, folyás, görcs.

De szerencsére semmi ilyen nincs.


Én pl. azon is le voltam döbbenve, hogy a gyakori kérdések oldalán elég sok kérdés van arról, hogy mikor lehet szex ill. terhesség missed ab után. Na itt olyan válaszok vannak, hogy csak néztem. Volt, akinek már a köv. mensije nem is jött meg, mert újra babás lett. Meg aztán ott is jól megoszlanak a vélemények.


Orvosok. :( Nekem úgy volt, hogy 14-én pozitív teszt, 16-án kevés vérzés. Rohanunk dokihoz, be se írta a gépbe, hogy ott jártam, mondta az aszisztens nőcinek, hogy csak beszélgetünk. A vérzésre a köv. volt a válasz.

1. a terhesség korán elhalt, nincs mit tenni.

2. maradt a terhesség, de még úgyse látunk UH-n semmit. Van, aki vérezget a terhesség elején.

3. van, aki menstruál a terhesség alatt.


Szóval semmi nem volt, nagy flegmán ezt elmondta. Kérdezte, hogy mit várok tőle? így hazamentem, abban a tudatban, hogy a baba elment.


Aztán egy hét múlva megérzéstől vezérelve újra tesztek. Pozitívak. A 23-ai magándoki már UH-zott. Ő írt fel duphastont. De akkor már késő volt. :(


Mikor bementünk a fenti dokihoz a 27-ei vetélésnél, akkor még bunkóbb volt velem az orvos.

Mondta, hogy ne lihegjek, ne sírjak, mert begörcsölök. Meg ne csináljak jelenetet, mert naponta jönnek nők ezzel a problémával. :((( HÁt elég baj ez! Elég az én fájdalmam is, és még belegondoltam a szavaiba, óriási baj ez, hogy ennyien elvetélnek!!!


Azért a magándokihoz tuti el fogok menni egy kontrollra, még ha főorvos úr nem is rendel vissza engem.

102. nikletty (válaszként erre: 101. - Nikletty)
2010. máj. 29. 22:07
de ugye most már tuti hogy nem méhszájseb vérzett...
101. nikletty (válaszként erre: 98. - Titánia83)
2010. máj. 29. 22:06

milyen tünetre gondolsz?


Én bizakodom benne, hogy időben fog jönni első menzi, azzal nem fog menni az idő :D


Hát nem tudom, igen, eléggé izé, hogy nincsenek egy véleményen.

Pl mikor én elkezdtem barnázni, ugye berohantunk ügyeletre (saját dokim aznap épp nem dolgozott egyáltalán), az ügyeletes azt mondta a méhszájsebem van, és az miatt, de uh-t nem nézett, semmi, viszont ecsetelt... saját dokim:kis méhszájseb, hormonváltozás is okozhatja, meg fogigátlót szedtem, uh és utro, és nem szabad terhességkor ecsetelni. Istenem ha azonal hozzá juthattunk volna, lehet... Na ez már mindegy... De hogy legközelebb tuti hogy pozi teszt után doki az biztos...

Szóval érdekes...


Titánia, szerintem ne kérdezz több dokit, tégy ahogy te érzed, 3 hét neked már eltelt, az már majdnem 1hónap végül is. Van pl a szabály terhesség után is a 6hét erre, azt sem tartja be tök pontosan mindenki, lehet csak 4 hét, de lehet valaki meg ráhúz, mert úgy érzi... szerintem ők mondanak egy ajánlott időt, ami általában igaz a nőkre, de azért mindenki más.

100. Titánia83 (válaszként erre: 99. - Szamy36)
2010. máj. 29. 22:05

Ok, csak nem értem.

Egy főorvos műtött. Ő miért mond mást, mint a többi doki? :o

99. Szamy36 (válaszként erre: 98. - Titánia83)
2010. máj. 29. 21:52
nem akarok beleszólni, de az első mensit várd meg. Az a bizti.
2010. máj. 29. 21:07

Na ki vagyok akadva.

Írtam egy másik online dokinak.

Kérdeztem, hogy mit mikor lehet:

Sport, fürcsi, szex az első vérzés után.

Terhesség 2 hó után.


Lassan átlagolni fogok. Teljesen kiakasztó, hogy nincsenek egy véleményen.


És akkor a saját dokim miért enged mindent már most?


Ma tornázni akartam, de nem merek. Bár tényleg nincs semmi tünetem. :(

97. Szamy36 (válaszként erre: 95. - Nikletty)
2010. máj. 29. 18:50
Köszi! Én nem tudtam, hogy szabad inni.
96. Titánia83 (válaszként erre: 95. - Nikletty)
2010. máj. 29. 15:45

Dejó, hogy írod, igazad van a teákkal kapcsolatban. :) Én is olvastam, hogy kúraszerűen szabad alkalmazni.


És milyen szép dolgokat írtál. Ezek nagyon szép gondolatok. Szuper! :)

95. nikletty (válaszként erre: 94. - Szamy36)
2010. máj. 29. 15:02

sziasztok :)

szamy! Tökjó! Látod!Elmúlt!

És most következő: időben jelentkezik a következő menzink!

Most erre gondoljunk! Aztán szépen fokozatosan, arra gondolunk, csak arra,hogy szép a méhünk, minden baba álma, és hogy hamarosan egészséges babánk fogan!


Igen Szamy én úgy ittam/fogom inni!

Én úgy tervezem, hogy megjön a menzi, akkor újra elkezdem szedni, vitamint, folsavat, aztán én 3.hónapban gondoltam újra teázni, és mikor újra szabad próbálkozni, akkor az lesz a 2. teás hónapom. De én úgy tudom max 3 hónapot ajánlott, és ezzel is szünetet kell tartani.


Puszi nektek!

2010. máj. 29. 14:28

Mára a barnázás elmúlt. Remélem nem tér vissza.

Megvárom a mensit és jöhet a tea.

Akkor a 14. napig cickafark és utána palástfű????

2010. máj. 29. 13:02

Sziasztok!


A palástfű tea ivása segíti a progeszteron termelődését. Talán a legjobb, amit tehetünk magunkkal. A cickafark meg az ösztrogénre hat.


Engem is mindenki ezzel vigasztalt, hogy jobb, mintha beteg lenne. De ne erre gondoljunk, hanem arra, hogy a következő majd nagyon is egészséges lesz! :)


Amit most tehetünk, az a pozitív gondolkodás. Nem hagyhatjuk el magunkat.


Szép napot!

2010. máj. 29. 10:18

de tovább kell lépnünk és ELŐRE!!


PUszi

91. nikletty (válaszként erre: 89. - Szamy36)
2010. máj. 29. 10:18

hát nekem is valahogy ezt mondta a dokim

ha a hormon nincs a helyén akkor segít a gyógyi

de ha más a gond, a természet ugyanúgy végzi a dolgát...


Csak nekem ezt még olyan nehéz benyelnem, oké tényleg nem lenne jobb ha nem lenne egészséges... csak ha ezt tudnánk biztosra... akkor könnyebb lenne kicsit elfogadni.

2010. máj. 29. 08:54
Egyébként minden találgatás, soha nem derül ki.
89. Szamy36 (válaszként erre: 88. - Nikletty)
2010. máj. 29. 08:52

Kaptam. Valószínű a természet szelektálja a nem életképes babákat. A hüvelyi progeszteronról azt mondta a dokim, hogy az 1000x kellene és célirányosan akkor volna értelme. Szóval szerintem ha egy baba el akar menni, nincs az a csodaszer ami segítene a maradásában.

Szerintem az inszem alatti rengeteg hormon sem tett jót. Épp ezért most majd spontán próbálkozunk.

88. nikletty (válaszként erre: 87. - Szamy36)
2010. máj. 29. 07:52

drága Szamy

kérdezhetek egyet tőled?

ugye inszemen voltatok (naplódban láttam), akkor kaptál te is baba megtartó gyógyszer ugye? és mit mondott Neked a dokid az ilyen mért lehet? Mondott valami épkézláb dolgot?

Mert ahogy írtad, ok,az nem derült ki a szövettanodból.


Puszi

2010. máj. 28. 18:26
Köszi lányok.
86. Titánia83 (válaszként erre: 84. - Szamy36)
2010. máj. 28. 16:17

Nekem a doki 4-6 hetet mondott, annyin belül.


Az online doki meg 3-6 héten belüli időt mondott.

85. a01aa57d8a (válaszként erre: 84. - Szamy36)
2010. máj. 28. 15:51

szia

nekem a 34. napon jött meg, alőtte 1 évig 25 napos ciklusaim voltak

84. Szamy36 (válaszként erre: 82. - Nikletty)
2010. máj. 28. 15:19
Remélem elmúlik, mert már jó lenne, ha várhatnám az első mensit. Nem tudjátok ilyenkor hány nap múlva várható?
83. nikletty (válaszként erre: 81. - Szamy36)
2010. máj. 28. 14:40
nem
82. nikletty (válaszként erre: 77. - Szamy36)
2010. máj. 28. 14:40
nekem 7-10 napot mondott a doki, biztosan a héten neked is elmúlik már
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook