Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vesztetek már össze csúfosan anyósotokkal? Mi történt utána? fórum

Vesztetek már össze csúfosan anyósotokkal? Mi történt utána? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 23. 13:23

Szia, hát voltam hasonló helyzetben.

Nem biztos,hogy romlani fog a helyzet, de a lényeg a férjed melletted álljon mindig minden helyzetben persze ha nem vagy igazságtalan, de gondolom nem vagy.

Ez a legfontosabb. A másik légy k9vetkezetes ami egyszer nem az mindig nem legyen.

Tarts meg 5 lépés távolságot de légy kedves ne köthessenek bele semmibe.

Tisztázd a kislány a Tiéd/Tiétek, nekik meg az unokájuk ezért az van amit Te mondasz meg a férjed és ahhoz nekik alkalmazkodniuk kell.

Ne aggódj, minden csoda 3 napig tart, majd megnyugszanak ha látni szeretnék az unokájukat.

4. Heni68 (válaszként erre: 1. - Andromedaxx)
2010. aug. 23. 13:22
Nem szabad eddig húzni a dolgokat, az elején le kellett volna állítani ezt az egészet, és kölcsön kenyér alapon ők is legyenek viccelődés tárgyai, nekik hogy esne? Sok szerencsét!
2010. aug. 23. 13:21

Én is folyton veszekedtem vele.

Ha beszólt, vagy bántott, napokig nem mentem, majd igyekeztem úgy intézni, párom se tudjon...

Egy idő után elkezdte átgondolni a dolgot.

De ami igazán segített, az az, hogy párom kiállt mellettem.

Pedig én voltam az utolsó, mocskos szuka, aki elvette tőle a fiát...

2. Benita anyuka (válaszként erre: 1. - Andromedaxx)
2010. aug. 23. 13:20

Ügyes vagy!!!Szerintem jól tetted!!!Hogy meg mondtad a magadét!!!

Én sem hagytam volna magam!!!!De a férjed miért nem védett be???Vagy miért nem beszélt velük???Hiszen az ő szülei???

2010. aug. 23. 13:18
Tegnap nagyon csúnyán összevesztem nem csak anyósommal,de apósommal is!Eddig nyeltem,de ma egy "mindennapi"beszólástól úgy kiakadtam,hogy nem bírtam tovább!Ahogy elmentek,fölhívtam apósomat és elkezdtem mondani a magamét,anyósom átvette a telefont neki ugyanúgy!Minden eddig lenyelt sértés és fájdalom kijött belőlem!Anyósom nemsokkal később átjött személyesen "megbeszélni"kiborulásom okát.Dőlt minden mindenkiből!Nagyon hosszú lenne elmondani az egészet,a lényeg,hogy kislányom aki 17 hónapos mióta megszületett minden megváltozott.Állandó kritika,ugratás,állítólagos viccelődés tárgya vagyok,amin mindenki nevet rajtam kívül és én fogom fel rosszul stb.Persze minden az egyetlen unokával kapcsolatos az egyetlen fiuktól.Sértődés lett a vége természetesen,de én így már rég fordultam ki magamból,velük szemben még soha!A férjem hónapok óta csak őrlődik a szülei és köztem.Mi lesz a folytatás?Este belázasodtam idegalapon és lehet,hogy már terhes vagyok a kistesóval!Nagyon jólesne néhány biztató szó.Ez már csak rosszabb lesz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook