Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vésőkalapácsot vennék ajándékba, de milyet? fórum

Vésőkalapácsot vennék ajándékba, de milyet? (tudásbázis kérdés)


17. Guruljka (válaszként erre: 16. - Knetundi)
2019. dec. 5. 00:54
Azzal meg korlátozott a munkalehetőség, de az már igaz, én is jobban szeretem a vezetékes gépeket.
2019. dec. 4. 19:35
Köszönöm Guruljka :) Nem akksis lesz hanem vezetékes ;)
15. Guruljka (válaszként erre: 14. - Szjanesz)
2019. dec. 3. 20:06

Nem nézegetni akarja, és tudja, milyen a jó cucc.


Ahogy nézegettem, fontos a jó akksi is.

2019. dec. 3. 06:44
Ha nem munkához kell hanem csak otthonra hogy ilyen is legyen, arra a Maktec is tökéletes lesz.
13. supin
2019. dec. 3. 04:57
Csakis Makitát!
2019. dec. 3. 03:49
Köszönöm az összes idáig hozzászólónak a segítséget!Sikerbox-nak különösen!Megfogadom :)
11. Guruljka (válaszként erre: 8. - Knetundi)
2019. dec. 2. 20:38

Azt is nézd, hogy legyen itthon szervize és legyen hozzá kapható rendszeresen szerszám.

A teljesítményt wattban adják meg (W).

10. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Knetundi)
2019. dec. 2. 19:33
Nekem is a Makita a legjobb. Legalább 800 wattos akkor már jó. Viszont nem kell maximális ütésszám, mert az meg magát a kalapácsot koptatja. Kérdezd meg kimondott Makita szakboltban. Hiszen lehet erősebbet is, de munkánál fárasztóbb a gépet is tartani és elég ereje van, hogy a kézből is kicsavarodjon. Különben meg legalább 3 vésőt kell venni tartalékba, mert hiszen jó agép, de egy vasbeton bontásnál maga a véső igencak kopik és köszörülés után már nem olyan kemény az él, mint újonnan edzve.
9. Bless the child (válaszként erre: 8. - Knetundi)
2019. dec. 2. 19:15
Amaunettel értek egyet. Bízd a férjedre a választást. A mi gépeink szép kékek, kb ennyit tudok róluk😅
2019. dec. 2. 19:12
Nem tudom, hogy hány wattos legyen,ami már jó?! Nem tudom hogy hány ütészámú legyen?! Elég-e csak ezeket az adatokat figyelni,ha nem akkor még mire kell figyelni?Minden gépnél fel vanak tüntetve ezek az adatok, de aki nem ért hozzá,annak hiába tüntetik fel :D
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Knetundi)
2019. dec. 2. 19:11
Ha ennyire nem tudod és a férjeddel nem tudod kiválasztani, akkor egy ajándékutalvány az áruházba és majd ő kiválasztja magának milyet szeretne.
2019. dec. 2. 19:11
Makita.
2019. dec. 2. 19:08
Nem ebből élünk, saját célra kellene neki. Makita gépeket vettem neki idáig mindig. Fúrót,flexet stb..Most is Makitákat és Makteceket nézegettem, de hatalmas a választék és az ár-beli különbözet.Olyat szeretnék, ami elég erős lesz neki saját célra,nem ipari gép kell.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Knetundi)
2019. dec. 2. 18:28
Makita, de amelyik erősen igénybe van véve, annak az ára bizony 100.000 Ft feletti összeg, közel 200.000, vagy még több is. De, ha ebből éltek megéri beruházni.
3. Bless the child (válaszként erre: 1. - Knetundi)
2019. dec. 2. 18:18
Férjemnek Dewalt és Makita cuccai vannak. Mással nem dolgozik.
2019. dec. 2. 18:17

Szia!

A férjem szerint a Stanley márka jó.

2019. dec. 2. 18:12
Sziasztok! Vésőkalapácsot vennék a férjemnek ajándékba--ez a szíve vágya-- :) Mivel én nem értek hozzá, kellene egy kis segítség! Milyen paraméterekre figyeljek? Ha tartósat szeretnék, melyik gyártó termékét vegyem meg? Családi ház környéki munkálatokra kellene,régi vasbetonból készült tárolók szétbontására,stb. hogy ne kézi kalapáccsal kelljen.Ne melegedjen fel túl gyorsan és bírja a strapát!Hozzáértők segítsetek légyszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook