Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vérzés terhesség alatt, de van szívverés fórum

Vérzés terhesség alatt, de van szívverés (beszélgetős fórum)


27. Mariet
2015. máj. 26. 10:12

Én mindkét terhességemnél véreztem. Az elsőnél a 6. héten elég erősen, így később vettem észre, hogy terhes vagyok, egészséges fiam született.

A másodiknél a 23. héten véreztem egy terhességi polip miatt, de magától leesett. Szintén egészséges fiam született. Izgalom itt volt, de a végsőgig bíztam magunkban. Én is beszéltem folyamatosan a babámhoz.

Minden rendben lesz. Pihenj sokat, a MagneB6 tényleg jó.

2015. máj. 25. 18:37

A kedves szavakat koszonom.

Sokat olvastam a temarol a neten, de engem sajat tapasztalatok erdekeltek, ezert inditottam. Tudom hogy vannak negativ peldak, de ugyanugy jol vegzodo esetek is.

A nogyogyaszom mellettem all, o is orult velem egyutt amikor lattuk hogy a verzes ellenere ver a kicsi szive es 2 nap alatt 2mm-t nott a pocakomban, tehat a bajok ellenere o jol van.

Minden nap izgulok, hiszen egy kis eletrol van szo, az en reszem. Akarjuk, terveztuk, tesvert akarunk gyerkocunk utan. Pozitivan allok a dologhoz. A banto hangnem igazabol lepereg rolam, ismerem a fajtajat, forumoztam ahhoz mar sokat, persze mas neven. Szoval nem vagyom nagy dolgokra, csak hogy minden rendben legyen ezutan!

25. Cucicsillag (válaszként erre: 17. - Euqinom)
2015. máj. 24. 22:38

A pozitiv dolgokra figyelj :)

Ez legyen a "legertelmetlenebb "forum, amivel talalkozom...

24. Akisz (válaszként erre: 21. - Kisj)
2015. máj. 23. 23:08

Valószínűleg a fórum indító megerősítést, és megnyugtatást vár! Nem kioktatást. Ő is tisztában lehet a helyzetével. Egyszerűen csak jólesik neki, ha pozitív sorstársakkal fórumozhat...


Kedves Fórumindító!


Sokan vérezgetnek eleinte. Alegtöbb esetben nincsen komoly oka. Nyugodj meg, nem lesz semmi gond!

23. Mzsuka
2015. máj. 23. 21:25

Kedves fórumindító! Ne törődj az olyan hozzászólásokkal,aki olyant ír,hogy "Az első 3 hónap rizikós.Vagy megmarad, vagy nem.

Ha nem, akkor sem sírnám tele a netet csak pusztán azért, mert a természet az én embriómat életképtelennek találta." Ilyenkor örülök,hogy különbözőek vagyunk. Amíg tartott ez a barnázás,vérzés, soha életemben nem féltem annyira,rettegtünk a férjemmel együtt,hogy elveszíthetjük a kis drágánkat! Ezt nem lehet úgy felfogni,hogy vagy marad,vagy nem,legalábbis az anyák többsége szerintem egyetért velem.

Bízni kell benne,hogy minden rendben lesz és feküdni sokat!

Ami eszembe jutott,hogy a vérzéstől kezdve 4.hónapig ittam 2x2dl palástfű teát.

Ha elállt a vérzés,akkor is óvatosan terheld magad pár hétig és a hancúrozás "azon" részét is kerüld szerintem.

A szédülés meg a sok fekvéstől van,ilyenkor a vérnyomás általában alacsony. Szorítok nagyon,írj majd mi van veletek.

22. epervirág (válaszként erre: 21. - Kisj)
2015. máj. 23. 19:59
Ha eleged van ebből a sok ilyen jellegü fórumbol akkor miért olvasod?A másik az ami igaz hogy az első 3 hónap a legrizikossabb,de 3 hónap után nem lehet elvetélni?
21. kisj (válaszként erre: 19. - Tavasz007)
2015. máj. 23. 18:25

Te nem az az ember vagy, akiről megmintázható az értelem szobra.


1. akkor kürtölök világgá dolgokat, amikor úgy érzem, hogy már minden reális alap megvan hozzá, mert egyébként az én agymenéseihez a világnak semmi köze nincs

2.már voltam "terhes" és ebből a "teherből" egy nagykorú fiam van

3.Mélységesen elegem van ebből a sok fórumból, ami azt firtatja, hogy "vajon terhes vagyok-e"?


Basszuskulcs!!!

Mindenki várja ki a sorát, az idő el fogja dönteni.

Nem vagyok besavanyodva, mindössze mindenkit egy kis türelemre szeretnék inteni.


Ne türelmetlenkedjetek, ne csináljatok millió terhességi tesztet, mert értelmetlen és oktalanul okoz sok csalódást..

20. kisj (válaszként erre: 17. - Euqinom)
2015. máj. 23. 18:04
Lenézve nem vagy, csak legyen eszed.
19. tavasz007 (válaszként erre: 15. - Kisj)
2015. máj. 23. 17:57

akkor Te meg szerintem nem voltál terhes!

majd ha terhes leszel, esetleg meg örülsz is neki, akkor majd megtudod, h ez milyen érzés.


Amikor boldog vagy, világgá akarod kürtölni!


Te is be vagy savanyodva?

18. Tira84
2015. máj. 23. 17:32

Kedves fóruminditó!



A dolog kétesélyes!


Első terheségemnél 6 hetesen elkezdtem kicsit vérezni, de aznap voltam UH-n, vert a szíve. Kaptam Utrogestant. A vérzés megszünt, össz-vissz 3 napig pecsételtem. Ma már 18 hós a kisfiam.



Második terhességemnél később 8 hetesen kezdtem vérezni, vert a szíve pár napig, de a méretei alapján el volt maradva másfél-két héttel az embrió. Elvetéltem...:(

17. Euqinom (válaszként erre: 15. - Kisj)
2015. máj. 23. 17:07

Akkor en most le vagyok nezve, mert ki mertem irni egy forumot...

Ehhez nem tudok mit hozzaszolni!

2015. máj. 23. 17:03

Sztem ez (is) emberfuggo, ki, hgy dolgozza fel, ha barmilyen (nemcsak babaval kapcsolatos) problemaja van az eletben.

Nyilvan oka van, ha egy baba nem fogan meg, nem tapad meg, nem tudja az anya kihordani stb., de nem mindenki kezeli egyszeruen.


Szval, a nyugalom a legfontosabb, a tobbi a "termeszetre" van bizva, hja :)

15. kisj
2015. máj. 23. 15:29

Ha én manapság lennék kismama, akkor tuti, hogy a betöltött 3 hónapig senkit sem világosítanák fel a lehetséges!!! állapotomról.

Az első 3 hónap rizikós.Vagy megmarad, vagy nem.

Ha nem, akkor sem sírnám tele a netet csak pusztán azért, mert a természet az én embriómat életképtelennek találta.

14. kisj (válaszként erre: 12. - Euqinom)
2015. máj. 23. 15:22
Bármennyire is fáj, de nem szabad ragaszkodnod egy olyan babához,a mi a természet törvényei szerint kilökődik a szervezetedből.
13. kisj (válaszként erre: 1. - Euqinom)
2015. máj. 23. 15:18

Én a diagnosztizált terhességem kezdetén elkezdtem vérezni.

Doki, kórház,UH.

Szívverés nincs...halott magzat.

Maradjon itt, mert akkor már egyszerűbb az abortusz....

Maradtam, de soha nem izgattam magam, mert egyszerűen TUDTAM, hogy nincs semmi gond, és FIAM fog születni (ezt meg megálmodtam)

Hallgass a belső hangokra, hogy mit mondanak.



tudtam

2015. máj. 23. 15:00

Köszönöm a válaszokat. Ma már csak kevés vérzés volt, fekszem egész nap. Nagyon izgulok, szeretnénk ezt a babát.

Ha letelik az egy hét fekvés, utána mennyire lehetek aktív? Nálatok hogy volt?

2015. máj. 23. 11:49

Nekem azt mondta a doki akkor, hogy a verzes nagyon gyakori a terhessegek ekejen, es altalaban nincs gond belole.


A szedulessel szerintem nincs osszefuggesben, az inkabb alacsony vernyomastol, meg a fekvestol lehet.

2015. máj. 23. 11:47

Szerintem fekudhetsz a falnak dolve, az a lenyeg, hogy a hasad vizszintesben legyen.

Szoritok, hogy ne legyen gond!

2015. máj. 23. 08:01

Ha felkelek, elég gyorsan eljezdek szédülni, pedig csak a gyógyszert keltem fel bevenni. Ti is szédültetek?

Falnak dőlve lehet feküdni, vagy jobb teljesen vízszintesen feküdni?

8. Euqinom (válaszként erre: 3. - Mzsuka)
2015. máj. 23. 07:58
Bízom benne, hogy mielőbb elmúlik a vérzés. Egyenlőre még van és görcs is ha mozdulok. Én is bíztatom a kicsit, hogy maradjon velünk. Olyan erős, ver a kis szíve, láttam tegnap. Azért izgulok.
7. Euqinom (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2015. máj. 23. 07:55

Nem végeztem megerőltető dolgot, csak főztem. Ez a gyógyszer ugyan azt tudja mint az utro.

Köszönöm!

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Euqinom)
2015. máj. 23. 07:20

Nekem is így volt.

Egy hétig feküdtem, MgB6-ot szedtem. Nem volt gond a későbbiekben.

Próbálj megnyugodni, és FEKÜDJ!

2015. máj. 23. 01:13

Nekem is a 6. het korul volt kisebb verzesem, kb. 2 hetig , de nem sok, az ultrahangon azt mondtak veromleny van a beagyazodas miatt, es az verzett.

Angliaban elek itt nem adnak ra semmit ( ha meg akar maradni ugyis megmarad ) , magamtol szedtem azert magneziumot, meg a C- vitamin is jo ilyenkor ha verzes van.


Szerncsere azota minden rendben!


Ne izgulj minden rendben lesz!

2015. máj. 23. 00:01
Most lenne esedékes a menstruáció.Lehet azért...Vagy vérömleny ami kivérzik.Én az 5. héttől véreztem a 12.-ig.Hol kevesebb volt,hol több.Azt szedtem amit te. A lányom már 5 éves.:)
2015. máj. 22. 23:44
Szia! Nekem is kb a 8.hét körül volt barnázás és kevés vér. Magne B6-ot szedtem és feküdtem,mást nem mondtak.Aztán kb 5nap után elmúlt magától. Szorítok,minden rendben lesz. Mondd a picurnak,hogy kapaszkodjon erősen,emlékszem,én folyamatosan ezt mormoltam. Na meg nekem egy idős doki azt mondta,hogy ne simogassam a hasamat,mert az méhösszehúzódást okozhat.
2015. máj. 22. 22:51

Lehet megeroltetted magad vagy idegeskedtel? Azt a gyszt nem ismerem, nekem utrogestant kellett szednem es szinten agynyugalom, no szex.

NUgodj meg! :)

Folsavat is szedsz?

2015. máj. 22. 22:16

Ma vagyok 8+0. héten és nagyon megijedtem. Rengeteg vér jött tőlem, hívtam is a nőorvosom. Ágynyugalom és este menjek a rendelésre. Izgultam nagyon és görcs is volt. A baba szíve ver és minden rendben vele. Duphastont és mg b6-ot kell szednem és 1 hétig szigorú ágynyugalom!!! A kisgyermekem mellett csak segítséggel tudom megoldani, de a kicsiért mindent!

Mások tapasztalatai érdekelnének. Írjatok, megnyugodhatok? Csökkennie kell a vérzésnek, azt mondta az orvos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook