Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vérzés korai terhesség alatt, az orvosok szerint nincs baj. Nektek mi a véleményetek? fórum

Vérzés korai terhesség alatt, az orvosok szerint nincs baj. Nektek mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 23. 12:29
Szia a kisfiammal a szülésig volt pecsételő vérzésem engem azzal bíztatott a doki hogy vagy megmarad vagy sem.Mivel az első fiam születése után a hetedik 7-en már terhes voltam a picivel azt mondta az orvosom hogy a méhem még nem regenerálódott.Kisfiamat 2 héttel tulhordtam és 4300 grammal született egészségesen.Ilyenkor nem lehet mást tenni mint szedni a vitaminokat és tényleg sokat nagyon sokat pihenni és feküdni és nem stresszelni.Volt egy spontán vetélésem is az 5-ik héten de az nem gyenge pecsételő vérzéssel kezdődött hanem erős vérzéssel,durva görcsökkel.Ha csak enyhe a vérzés ne aggódjon.Sok sikert és egészséges babát.
2012. nov. 23. 12:00
Nekem is volt kis vérzésem a 8.hét körül, nem lett semmi gond.
4. Arer
2012. nov. 23. 11:31

Én is vérezgettem, sajnos vetélés lett a vége a 8.héten. Nekem azt mondta a dokim, hogy a természet megoldja az első 3 hónapban, ha beteg a magzat kilökődik. Ő szerinte nem volt mit tenni. Ikerterhességnek indult, egyik magzat kilökődött, másik felszivódott. Azóta született 2 gyönyörű egészséges fiam, 5 és 2 évesek.

Remélem minden rendben lesz hugodnál.

3. benvik (válaszként erre: 1. - C1be9e6e0c)
2012. nov. 23. 11:01
Én is vérezgettem mind a két terhesség alatt. Az egyik oviban, a másik szimulálással itthon van jelenleg:-))))
2012. nov. 23. 10:57

A kolléganőm vérzett,pontosabban megvolt neki a terhessége elején.Ha nem tesztelt volna pozitívat,észre sem vette volna hogy terhes.1 hónapja egészséges kisbabát szült.

Nem feltétlenül jelent problémát a vérzés.

Itt az én esetem.Semmi kórós tünetem nem volt,nem véreztem,minden terhességi tünetem megvolt,mégis elveszítettem a babám,és észre sem vettem.(megállt a szíve,elhalt,és nem indult be a vetélés)

2012. nov. 23. 10:42
A hugom most hat hetes terhes azt mondja rendszeresen vérzik de az orvosok azt mondják minden rendben van, a babával is minden jó, de nagyon aggódik mert régóta szeretett volna teherbe esni. Volt valakinek hasonló esetleg? Minden válasz érdekel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook