Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vénusz és Mars lakói fórum

Vénusz és Mars lakói (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vénusz és Mars lakói

2010. márc. 28. 18:03

Nahát, :) pont erről csináltam egy izgalmas szavazást:


[link]


Nyilván általánosítani nem lehet, de azért mégis csak figyelemre méltó hogy milyen sokan választották a "Igen. Aki elég értelmes, az fel tudja fogni a helyzetet, és tud alkalmazkodni."

lehetőséget. Tulajdonképpen a határozott véleménnyel rendelkező szavazók fele. Ez nagyon benne van a közgondolkodásban.

Ez olyasmi mint a fehér elefánt. Csak akkor tudsz aranyat csinálni, ha közben nem gondolsz a fehér elefántra. Viszont nem gyakorolhatsz ellenörzést valaki gondolatai felett, még ha arany csinálásról van szó akkor sem. A barátság őszinteséget feltételez. Ha valakire az őszinteséget kényszeríted(vagy kényszernek érzi), ugyanakkor elvárod hogy úgy gondolkodjon a kapcsolatotokról ahogyan te, az olyan mintha megszabnád hogy mit gondolhat. Nagyon jó a cikk, ez is jól lejön belőle.

2010. márc. 28. 17:22

Nem hiszem,hogy a két nem közt a barátság sokáig működne.

Tapasztalat:)

8. katácskák (válaszként erre: 6. - Angyalcsillag)
2009. jan. 15. 03:53

Azért nem lehet általánosítani..

Kivánok Boldogabb tapasztalatokat is :)

2009. jan. 15. 02:32
Nekem úgy néz ki sikerült begyűjteni egy igaz fiú barátot. Az illetőhöz egyáltalán nem vonzódok, ő se hozzám. Társasági szempontból is egy egészen más világhoz tartozik. Mégis egy "jól működő" baráti kapcsolat alakult ki köztünk. Azt hiszem az őszinteség az ami miatt olyan jól meg tudjuk érteni egymást. Egy ideig úgy gondoltam, hogy csak haverok vagyunk, két ember, aki személyisége miatt túl nyíltan közelít a másikhoz. De aztán egyik nap csak úgy felhívott, hogy mi van már velem, tök régen látott. Nagyon jól esett, hogy jelentkezett...Nagyon megszerettem az illetőt, és remélem a barátságunk tényleg sokáig megmarad.
2008. nov. 8. 15:29
Nincs barátság férfi és nő között.... (fájdalmas és szomorú tapasztalat)
5. katácskák (válaszként erre: 4. - Katácskák)
2008. nov. 3. 19:05
arra értem, hogy a 2 Bolygó a harc-béke megszemélyesítése: A Férfiben-NQben.
2008. nov. 3. 18:59
és igaz..Emberi
2008. nov. 3. 18:38
Csatlakozom az előttem szólóhoz...
2008. nov. 3. 11:19
szép cikk....
1. Hoxa
2008. nov. 3. 11:03
Amikor a barátságról beszélünk szinte mindenki számára természetes, hogy két azonos nemű ember legőszintébb, legmélyebb kapcsolatára gondolunk.

Ugrás a teljes írásra: Vénusz és Mars lakói

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook