Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vélemény a vezeték nélküli vasalóról. fórum

Vélemény a vezeték nélküli vasalóról. (tudásbázis kérdés)

2009. aug. 26. 18:31
szörnyű..
2008. jún. 23. 13:21

Én imádom, és én is mindent tudok vele vasalni!

Gőzölős is (bár manapság ez alap), és egyáltalán nem gyenge a hőkieresztése. Sokáig tartja a meleget, és nem kell kerülgetni a vezetéket! Ha jó minőséget veszel, akkor biztos nem lesz vele gond! Én 5 éve használom az enyémet, és olyan, mint újkorába :)

2008. jún. 22. 15:09

Nem ismerem sajnos... Én pár hete vettem egy vasalót ( vezetékes ) és nagyon megvagyok elégedve vele.

- Sima csapvizet is lehet beletölteni, mert van benne egy olyan valami ami átalakítja a vizet úgy hogy jó legyen :)

- Öntisztító.

- Vasal mint állat. Meglepően könnyű vele vasalni és nem kerül több 10 ezerbe.


Ettől függetlenűl biztos jó a vezeték nélküli is, de azért hogy egy héten egyszer kivasaljak nekem nagyon megfelel ez is :)

16. 4c35511f0b (válaszként erre: 15. - Dragon73)
2008. jún. 22. 14:15
Én is ezt írtam,,,de nyílván mint mindennel kapcsolatban, itt is különbözőek a vélemények:)valaki nem szereti,,,
15. dragon73 (válaszként erre: 13. - Fe6fe7671f)
2008. jún. 22. 13:58
Hat nem osztom a velemenyed.En tökeletesen meg vagyok elegedve.Mindent tudok vasalni vele.
2008. jún. 22. 11:52

Sziasztok!

Köszönöm az eddigi véleményeteket. A menyemnek szántam volna szülinapi ajándéknak, de ezek után azt hiszem, mást kell kigondolni, mert több volt a ellene szóló vélemény.

Azért várom továbbra is tapasztalatotokat, ez másoknak is jó lesz biztosan.

2008. jún. 22. 08:10

Kiegészítem a hozzászólásomat:


Ez a típusú vasaló arra jó, hogy néhány darab selyemblúzt gyorsan átvasalj.


Arra már nem való, hogy ágyneműt, asztalterítőt, konyharuhát vasalj vele. Arra nincs idő olyan esetben, hogy várj amíg elér egy hőfokot. Lehet spriccelt ruhákat is vasalni vele, de nekem nem volt türelmem 10 másodpercenként visszatenni a "helyébe" a vasalót, hogy újra meleg legyen. Mert ahhoz, hogy egy szoknyát, egy nadrágot kivasalj, ahhoz magas hőmérséklet kell, ott gőzölögni kell a ruhának. Na ez az, amit nem bírt - a folyamatos melegen tartást. Nekem ne a "vasaló" szabja meg, hogy milyen tempóban vasalok! Egy ing kivasalása pld. a három perc helyett 10 percig is eltartott. :(


A gőzölős vasalómat viszont imádom, ilyenről álmodtam mindig. T*fal Sup*rgliss 10 típusú, teflon bevonat van a talpán. Sima csapvízzel működik. Egy az egyben nekieshetek (1 perc bemelegedés után!) a vasalásnak.


A háziasszonyokat a vezeték nélküli szavak csábítják. A zsinór zavaró lehet vasalás közben - ha rossz helyen van. Ezt is nagyon jól ki lehet védeni. Egy nemrégiben forgalomba hozott vasalódeszkán már egy fém tartóba kell a vasaló zsinórját felakasztani, és nincs többé zavaró tényező (csak a rengeteg vasalni való). :)

12. dragon73 (válaszként erre: 10. - Bnedora)
2008. jún. 22. 00:18
Hat szerintem igen.De hat ugyis van csere garancia
2008. jún. 21. 23:44
Nekem ilyen van és nagyon szeretem.
10. bnedora (válaszként erre: 9. - Dragon73)
2008. jún. 21. 23:40

Én most egy Phill... -t néztem meg (más nem volt), és az ára 22 eFt. Lehet, hogy ez jól működne?

Továbbra is várom a tapasztalatokat. Köszi

2008. jún. 21. 23:34
Nekem egy Moulinex optimale vezetek nelkuli vasalom van.Nagyon szeretem.Szerintem a markatol is fugg,hogy milyen a vasalo.
2008. jún. 21. 22:25
Nekem is van ilyen, eleinte jó volt, de aztán egyszer csak nem melegedett föl, de semennyire. Nem vált be, pedig szerettem míg jó volt, nem volt útban a zsinór, dehát, ott egye meg a fene.
2008. jún. 21. 22:24

nekem nem vált be!!!Töltőről levéve 1-2 ruhát tudtam kivasalni mert hamar kihült.Utánna amíg töltön volt addig meg vártam.

(most philips gőzölős van amibe nem csak desztilált vízet tehetek hanem csapi vízet is ez nagyon szupi kis masina szépen vasal).

2008. jún. 21. 21:59
Szerintem sem jó igazán. Tényleg alig van ereje. Vasalok vele egy kicsit, és már vissza is kell tennem a töltőjére, hogy melegítse fel újra. Másból sem állok, csak leveszem, visszateszem, leveszem, visszateszem... Nagyon hamar kihűl.
2008. jún. 21. 21:56
Nekem az van kb 3000-ért vettem és imádom és rendesen jol vasal:)
2008. jún. 21. 21:56
És nem lehet a helyére visszabiggyeszteni, mert kicsi a lyuk.
2008. jún. 21. 21:55
Csak dísznek jó. Nem melegít eléggé. A legerősebb fokozaton is csak a műszálasokat simogatja, de ha már vizest szeretnél vasalni, azt nem bírja.
2008. jún. 21. 21:54

Sziasztok!

Szeretném, ha véleményt, tapasztalatot mondanátok a vezeték nélküli vasalóról.

2008. jún. 21. 21:53
Vélemény a vezeték nélküli vasalóról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook