Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Végre átalussza az éjszakát. Változhat-e ez, ha elutazunk itthonról? fórum

Végre átalussza az éjszakát. Változhat-e ez, ha elutazunk itthonról? (tudásbázis kérdés)


4. M0ncsa (válaszként erre: 1. - Sz84)
2015. jún. 23. 21:18

Igen, elromolhat, sot, valoszinu, hogy el is romlik.

Egyebkent az mar egesz jo, ha meg egy eves sincs, es elkezdte ataludni az ejszakakat. Az enyem 2,5 evesen kezdett stabilan aludni ejjel. Ha rokonlatogatoba mentunk, az elso par ejszaka megint ment a cirkusz. Szerencsere hamar visszaallt itthon.


Kitartas! Szereny velemenyem szerint a gyerekezes leggyilkosabb resze ez az ejszakazas - en mar 3 eve nyomom :(

3. Sz84 (válaszként erre: 2. - Szandi9006)
2015. jún. 21. 18:40

Szia!


És mennyi időre romlott el megint az alvása? És mennyi időre utaztatok el? Csak pár napra, vagy többre? A nagyszülőknél is szokott aludni a picúr (mármint csak napközben), ez eddig nem zavart be. De ez most teljesen más lesz... Ráadásul egy szobában fogunk aludni a nyaralás alatt (külön szobája van, ahol nem zavarja apukája horkolása:-)) Szóval nem tudom mit hoz majd ki belőle ez a helyzet....

2015. jún. 21. 17:13

Nálunk utazás miatt romlott előtte átaludta az éjszakákat utána viszont elkezdett felébredni.

Egy éves volt akkor.

1. Sz84
2015. jún. 21. 09:56

Sziasztok!


Kisfiam lassan egy éves és VÉGRE átalussza az éjszakát. Nehezen jutottunk el idáig.... Egészen eddig éjszakánként 4-5x keltem hozzá, holott már vagy 6 hónapos korától nem eszik éjszaka. Szóval mostanában egyre többször alussza át az éjszakát (kb egy héten 5x, és ha kelnem kell, akkor is max csak egyszer). Viszont 3 hét múlva elutazunk Horvátországba egy hétre. Halottam, hogy volt akinél az utazás, környezetváltozás újra elrontotta az alvást. Van valakinek ebben tapasztalata? Utaztatok ilyen kicsi babával? Hogy viselte? Valóban elromlott az alvása? Mindenféle tapasztalatra kíváncsi vagyok :-)


Köszi a válaszokat.


Szabina

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook