Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vegetárius fesztivál fórum

Vegetárius fesztivál (beszélgetős fórum)


12. Venes
2007. szept. 3. 17:10

Szerencsére jelen lehettem, ha csak rövid időre is. Sajnos nem nézhettem és hallgathattam végig az előadásokat, vavygis azokat amiket szerettem volna, mert aki velem volt nem annyir értékelte ezt az egészet. De azért díjazom, hogy eljött velem.

Bár magam se vagyok valami nagyon vén, de ő még nagyon fiatal volt ehhez az egészhez.


Legközelebb anyukámat oigyekszek majd ,,bepalizni", mert nagyon ráférne egy kis életmód és szemléletmód váltás és hátha kicsit megértene engem is és kicsit kinyílna a szeme...

11. apokrif (válaszként erre: 10. - Emagdi)
2007. szept. 3. 08:27

Kedves emagdi!


Bocsánat, ha azt kérem tőled, hogy olvasd el az előző kettőt, hogy ne kelljen ismételni élményeim leírását.

De tényleg - én szeretem az ilyen fórumokat, találkozásokat, lehetőségeket, ezek jó alkalmak.

Most már tudod is, de jövőre igyekszem előbb felhívni szíves fegyelmeteket az eseményre.

Úgyhogy - JŐVŐRE VELED IS UGYAN OTT!


Addig is - már most tudatom, hogy a Pataky Művelődési Központban, szeptember 23-án (vasárnap) 10-17 óráig "Egy nap az EGÉSZSÉGÉRT az egész családnak" rendezvény lesz.

Neked, és mindenki szíves figyelmébe!!!!!!!!

10. emagdi
2007. szept. 3. 07:59
kár, hogy lemaradtam erről a fesztiválról:(( szívesen kimentem volna
9. apokrif (válaszként erre: 3. - Anita2007)
2007. szept. 3. 07:21

Bocsánat lemaradt:

A "sospeliták" köszöntésével búcsúzom: LEGYEN A BÉKE VELED!

8. apokrif (válaszként erre: 3. - Anita2007)
2007. szept. 3. 07:16

Kedves anita2007!


Ezúttal is légy üdvözölve!

Az nem baj, hogy nem vagy vega, de ha ott voltál - és mondjuk nem valami "becsület süllyesztőbe" - ez már jelent valamit. Nagyokat idézve: "Aki velünk van , az nincs ellenünk!" Egy fesztivál akkor jó ha színes, sokrétű, mindenki tud meríteni belőle. Hisz a vegetarizmus is többszíntű, van ovo-laktó, laktó és vegan, és akkor még nem említettem a makrobiotikusokat, mazdaznanosokat, a különböző jóga iskolákat, budhistákat, stb.. Bízom benne, hogy idővel nem fog zavarni a sokszínűség, hanem pont erényének fogod tartani. Hisz mi emberek is olyan sokrétűek, mások, érdekesek, színesek vagyunk, így kerek a világ. Mint tudjuk, történt már kísérlet a világban az emberek uniformizálására, én nem kívánnám senkinek és nem kívánnám vissza. Attól még mindenkire egyformám süt a NAP.

És ajánlanám szíves figyelmedbe Budha szavait: "Soha ne híggy el semmit, senkinek, még nekem sem! Ellenőrizd, győződj meg róla, és a hitet váltsa fel a tudás!" És ezzel nem akarlak további kétségbe taszítani, inkább azt szeretném javasolni, hogy érdeklődj, tájékozódj.

"A világegyetemben nincsenek nagy rejtélyek, csupán a mi ismereteinkben vannak nagy hézagok." /Dr. Edgar Mitchhell, az Apoll 14 pilótája/

Jővőre Veled is ugyan ott.

7. apokrif (válaszként erre: 5. - Audrey40)
2007. szept. 3. 06:44
Szerintem érdekes, színes, sokrétű, mint egy fesztivál. Sok is ismerős, barát, eszmetárs, sok egészséges, vidám ember. Jó látni, hogy milyen sokan vagyunk, de lehetnénk többen is. Több egészséges életmódot, gondolkodásmódot élő ember. Aki törődik az egészségével, környezetével, érdeklődő, nyitott. Tudjuk, hogy az ember 3D lény: test, lélek, szellem, és mind a három szintnek meg kell adni a megfelelő táplálékot.
6. apokrif (válaszként erre: 4. - Audrey40)
2007. szept. 3. 06:31

Kedves Audrey40!


Nincs minden veszve, az előadások rögzítve lettek, a www.egeszsegvar.hu portalon elérhetők lesznek. Utólag is megtudod hallgatni. A fesztiváli hangulatot, nyüzsit hozzá kell képzelned. Egy ilyen találkozó azért is jó, mert, ha "JÓ HELYEN JÁRUNK, TALÁLKOZUNK". Sok ismerőssel, baráttal lehet ilyenkor találkozni, beszélni.

Jövőre Veled is ugyan ott!!!!!!!!

2007. aug. 31. 17:33
Milyen volt?
4. Audrey40 (válaszként erre: 1. - Apokrif)
2007. aug. 31. 17:33
Kár, hogy csak ma olvastam...
3. anita2007 (válaszként erre: 1. - Apokrif)
2007. aug. 28. 09:14
Voltam én is, bár nem vagyok vega! Minden éven megyek,és nagyon jó! Bár a furcsa az, hogy a előadásokban elég sok az ellentmondás. Így aki nem ért a témához, az elég nehezen tud kiigazodni az igazságon.
2007. aug. 24. 05:23
Én nem vagyog vega, messze is lakom, így biztosan nem utazon fel Bp-re.
2007. aug. 24. 05:20

2007. 08. 25-26-án rendezik, az Almássy téri Szabadidő központban a XI. Vegi Fesztivált.


Minden érdeklődőnek ott a helye.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook