Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vastagbéltükrözés Debrecenben fórum

Vastagbéltükrözés Debrecenben (beszélgetős fórum)


6. papája (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 3. 09:48

Békéscsabán, Dr. Pepa Krisztián.

Átlagos beutalt beteg voltam. Az asszisztens nővér mindegyik alkalommal ugyanaz volt.

2023. jún. 2. 19:02
Papája te melyik dokinál voltál?
2023. jún. 2. 19:01
Nincs még időpontom, magánorvoshoz fogok menni. Nálam csakis az altatásban végzett tükrözés az opció, máshogy be sem vállalnám. Ami miatt nagyon félek az az, hogy be van gyulladva a végbelem, így neki kezdeni egy béltisztításnak nem a legjobb dolog...
3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 29. 16:18

Ne aggódj ! Én 3x voltam már. Egyiket sem altatásban végezték. Az első majd 1 óráig tartott, polipot is távolítottak el. Ez egyáltalán nem volt fájdalmas és problémás sem. A másik kettő ennél rövidebb ideig tartott, picit kellemetlen volt, de ekkor azonnal segítettek.

Monitoron végig nézheted a "műsort" ami nagyon érdekes, leköti a figyelmed. Erre koncentrálj és már vége is a "mozinak"

Az a lényeg, hogy sikerüljön nagyon jól kitisztítani a beleket. Akkor minden rendben lesz. Amúgy mindenkinek adnak Lidokain érzéstelenítőt és az valóban segít.

A doki figyeli a monitort, Ő állapítja meg a diagnózist. A vizsgálatot valójában az asszisztens végzi, az Ő ügyességén múlik a vizsgálat sikere és az, hogy mennyire fájdalom mentes.

2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 29. 15:49
Van időpontod? Ha nincs, örülj ha a nyárra kapsz, a doki megválasztását felejtsd el.:((
2023. máj. 29. 07:53
Vastagbéltūkrözėsre kellene mennem... Szeretnék tapasztalatokat gyűjteni azoktól, akik már voltak ilyen vizsgálaton, hogy Debrecenben, altatásban, hol, melyik dokinál érdemes csináltatni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook