Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vásárolt már valaki aukciós oldalakról kis kiszerelésű "eredeti" parfümöt? Mi a tapasztalat? fórum

Vásárolt már valaki aukciós oldalakról kis kiszerelésű "eredeti" parfümöt? Mi a tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 18. 21:44
www.illatszer.mindenkilapja.hu
2008. júl. 5. 11:59
Az aukciós oldalon mindig van bukta lehetőség, mivel másik embertől vesszük meg a dolgokat vagy licitálunk a holmikért. Egyfelől bizalom kérdése ilyen oldalakról vásárolni, másfelől pedig meg kell nézni, h az illető pozitív v negatív visszajelzéseket kap-e a vásárlóitól. Én az eBay-t használom, mivel külföldi magyar vagyok, itt fel szokták tüntetni, h a termék eredeti v utánzat, nem szokás átverni egymást, sőt, ha valamely termék hibás, akkor kifejezetten a hibáról is készítene fotót, h el tudja dönteni a vásárló, h érdemes-e megvennie v sem.
2008. júl. 5. 11:49
Igen, én vettem egy kicsike kiszerelésű parfümöt a barátnőmnek és nem volt vele probléma!
4. 92ba3c78f9 (válaszként erre: 3. - Unax)
2008. jún. 25. 08:25

Köszi a választ. Ezekkel a dolgokkal én is tisztában vagyok, hisz már többször vásároltam.


Konkrétan a parfümök érdekelnének.

3. unax
2008. jún. 24. 23:55
Parfümöt konkrétan még nem vásároltam, de egyé dolgokat igen. Amire nagyon oda kell figyelni, az az eladó értékelése. Minden tranzakció után az eladó és a vevő ír egy rövid véleményt a másikról. Ezeket kell végigböngészni, és ha úgy érzed, megbízható, akkor vásárolhatsz, de ha látod, hogy többen panaszkodnak valami miatt rá, akkor inkább hagyd... De mindenesetre érdemes megpróbálni, vannak még tisztességes emberek is... Igaz, kevesen, de vannak.
2008. jún. 20. 07:50

Nem, de nem is akarok. Itt még nagyobb a lehetősége, hogy az "eredeti" mégis hamis.:((


Különben sem szeretem a szagos pacsulikat.:))

2008. jún. 20. 07:41
Vásárolt már valaki aukciós oldalakról kis kiszerelésű "eredeti" parfümöt? Mi a tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook