Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Várjak míg magától elmúlik az allergiám? fórum

Várjak míg magától elmúlik az allergiám? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 22. 08:46
magatol nem szokott elmulni.
13. f64f0d9a69 (válaszként erre: 1. - Meli0428)
2013. febr. 21. 20:38

Ha nem vegyszer, akkora tej, liszt, (cukor) fogyasztás is lehet oka.

Érdemes probiotikumot szedni.

[link]

"Amit mi magunk is megfigyelhetünk


Az ekcéma gyakran bizonyos élelmiszerekre jelentkező túlérzékenység következménye. Sajnos nehezen követhető nyomon, mely élelmiszer vagy élelmiszerek a gyanúsak. A naponta fogyasztott, még kis mennyiségű élelmiszer is okozhat ekcémát. Például a liszt, cukor, tej stb. Sajnos, ha ki is hagyjuk a bőrbetegséget okozó élelmiszert, pár hétbe is beletelhet, míg az ekcéma javuló tendenciát mutat. Ha újból magunkhoz vesszük ugyanazt az élelmiszert, előfordul, hogy a bőrkiütés azonnal jelentkezik."

2013. febr. 21. 20:36
Kenitek magatokra a sok szart,má' bocsánat...Az allergia is valamilyen hiánynak a tünete.A bőrön meg sokkal több mérget juttatunk be a szervezetünkbe,mint szájon át.A sok kozmetikai cikk,tusfürdő,stb mind mind kőolajszármazék.Tehát a hiányt kell pótolni a szervezetbe.Gondolj csak bele,hogy a skorbutra is keresték az ellenszert,holott csak C vitamin hiánya volt a szerencsétlen flótásnak...
2013. febr. 21. 20:29
hat ha sokat nezed a TV-t valoban allergiad van...ha nincs muszaki cikk konnyebb a megvilagosodas!egyxu megfazas v enyhe etelmergezes/szemetet ettel/stb...gondold tovabb mert szamtalan lehetoseg van...mint allegoria...illen betegseg nincs
2013. febr. 21. 20:15
ekcéma... pont ilyen van nekem is! de nekem már átterjedt az ujjaim közé is! fucicort krém nagyon jó rá! na meg a vegyszermentesség... én pl hajat mosni csak kesztyűben tudok, tusolni csak a gyógyszertári hidrofiles fürdetővel tudok, a ruhákat mosódióval mosom( utálom) , és nem használok semmilyen de tényleg semmilyen vegyszert kb 2 hónapja és úgy néz ki sokat javult! bízom benne hogy el is múlik... 1 hete csalánteát is iszok minden nap 1 csészével!
9. 17aadc1082 (válaszként erre: 7. - Cel)
2013. febr. 21. 11:45
Neki a gagyi kínai műköröm zselétől jött ki. elmúlik idővel egyébként, csak gyorsabb a bőrgyógyász.
8. 95db72bdb7 (válaszként erre: 7. - Cel)
2013. febr. 21. 10:43
Megkérdezhetem, hogy ez mitől van egyáltalán? Nekem is van ilyenem, főleg a hideg időszakokban, aztán nyáron elmúlik. Érdekes.
7. cel (válaszként erre: 2. - Meli0428)
2013. febr. 21. 10:39

Ez nem allergia, hanem dermatitis. Fordulj bőrgyógyászhoz, magától nem múlik el.

Jobbulást!

2013. febr. 21. 10:36
nekem a tisztítószerektől, rossz minőségű tusfürdőtől, szappantól ilyen. kesztyűben csinálom a házimunkákat, mindig kenem, de így is nehezen múlik.
2013. febr. 21. 08:25
ha leszedted a körmöt, akkor elmúlik idővel, viszont érdemes elmenni orvoshoz is, mert tud rá krémet adni.
4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Meli0428)
2013. febr. 21. 08:15
Ez nem csak allergia lehet, hanem akár bőfertőzés is.
2013. febr. 21. 08:07
tisztítószertől is lehet ilyen
2013. febr. 21. 08:06
feltöltöttem a képeket az adatlapomra
2013. febr. 21. 08:04

hétfőn már indítottam egy fórumot:

[link]


csatoltam képeket,hogy hová "feljődött" az allergiám:

[link]


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook