Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy lehet, hogy a körömgomba magától elmúlik? fórum

Hogy lehet, hogy a körömgomba magától elmúlik? (tudásbázis kérdés)


okt. 31. 23:43

Mindenki figyeljen!

Kb 8 éve próbáltam megszabadulni a lábamon 2 körmön levő gombátol. Amit csak lehetett kipróbáltam.. escstelők... lakkok..... házi készítésű csodaszerek..... Nagy humbuk az egész!!!!!! Nem múlt el!!!!! Bemérgettem... elmentem a háziorvosomhoz, megkértem vessen rá egy pillantást..... és mondtam, eszébe se jusson ecsetelős meg kenegetős szarokat felírni. Adjon valamit ami tényleg jó. Felírta a Mycosyst kapszulát. Teljes vérkép után. Elsősorban a májfunkciót nezték. Ebből a kapszulából, heti 1 szem kell! A dobozban 4 szem van. Kb 4 hónapja szedem, és szépen gyógyul a körmöm. Addig kell szednem amig teljesen le fog nőni. De működik!!!!!!! Szóval szarjatok le mindeféle gyógynövényes cuccot... meg kencefincét..... Irányár az orvos! És el fog múlni!

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Pteri)
2022. aug. 3. 20:51
Nekem nem tudom, hogyan, de ahogy nő, mindig levágom a beteg részt, már nem sok híja, hogy teljesen eltűnjön. De nem használok rá semmit, se külsőleg, se belsőleg.
12. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 1. 19:30
A strandon járva mindig mások körmeit figyelem, úgy látom sokan várják, hogy elmúljon magától.
2022. júl. 31. 10:19
Van még akinek elmúlt magától?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Bozsu55)
2022. júl. 30. 12:49
Csak tudni szerettem volna, másnak hogy van, el múlik-e a kezelés nélkül.
9. bozsu55 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 30. 12:17
Ha ennyire tudod...legyen úgy.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Bozsu55)
2022. júl. 30. 12:14
Igen, megvastagodott, törmelékes sárga, de ahogy lenő a köröm, és vágom, a gomba is eltűnik.Már alig látszik. Igen, már 2x jártam úgy, hogy elmúlt, évek múlva jött elő.
7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 30. 12:12
Ha vastag, törmelékes, akkor nem is kicsit gombás. Először csak sárgásabb a körömszél. Törmelékesnél nagyon csúnya.
6. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 30. 12:07

Ellentmondás amit írsz.


...magától elmúlt.

....megvastagodott, törmelékes.Ez bizony gomba, szerintem.

2022. júl. 30. 11:20
Arra lettem volna kíváncsi , másnak is elmúlik-e magától, mert hallottam vagyonokat költenek elmulasztására.
4. cc7a88f96d (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 30. 09:57
Nekem mivel nem volt,nem tudom,emiatt ajánlom az orvost,aki felír valamit.Azért csak jobb megoldás és pár nap alatt el is múlik.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Cc7a88f96d)
2022. júl. 30. 09:37
20 év alatt kb. 3x volt, de csak az egyik körmömön. Milyen gyógyszert adnak erre belsőleg?
2. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 30. 09:28

Mindig elmúlik magától..szóval mindig vissza is jön,ami azt jelenti nincs kikezelve,így lappang a szervezetben.

Szerintem ezt kezelni kell,bár döntse el mindenki sajàt maga

2022. júl. 30. 09:12
Sokan vagyonokat költenek a a körömgomba elmulasztására, nekem viszont, mindig elmúlik magától.Elsőnek mikor felbukkant, nem tudtam mi az, orvos adott rá szert, amivel kenni kellett, de addig halogattam a használatát, hogy magától elmúlt.Megvastagodott, törmelékes, tehát biztosan az.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook