Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vannak olyan furcsa bogaraid, rögeszméid, amit senki más nem ért meg? fórum

Vannak olyan furcsa bogaraid, rögeszméid, amit senki más nem ért meg? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
2010. szept. 22. 14:49
Én attól kaparom a falat, ha az ügyfél így fogalmaz: "X.Y.-t kerestem volna.", amikor először keresi. Múltkor vissza is kérdeztem: És már nem keresi? Ne tudjátok meg, mennyire zavarba jött az illető!
76. survivor3 (válaszként erre: 74. - Titánia83)
2010. szept. 22. 14:42

Hát igaza is van neki!


Az ágyneműhuzat gombja az ajkam alatt olyan, mint a slicc a fenekem felett :-)

75. Titánia83 (válaszként erre: 71. - B892d196e8)
2010. szept. 22. 14:35

Ja, a vizes hajcsomó nekem sem a kedvencem.

Na nekem meg attól van herótom, amikor valaki kér valamit saját magának, és azt mondja, hogy "Add oda!" Ilyenkor megkérdezem, hogy hova oda? Mire ő: "Hát ide!" :D

74. Titánia83 (válaszként erre: 73. - Kangaroo)
2010. szept. 22. 14:33

A párom rögeszméje is ez, hogy a gombok a paplanon csak a lábunknál lehetnek. :D


Egyszer hallottam egy történetet, ami arról szólt, hogy a pici fiúnak bohócok voltak a paplanján. És ha anya rosszul rakta rá a takarót, akkor mindig szólt, hogy "De anya, a bohócok fejjel lefelé vannak!" Azóta ha rosszul rakom fel a paplant, a párom mindig incselkedve megjegyzi, hogy azok a fránya bohócok. :D

2010. szept. 22. 12:34

Fejjel lefelé (felirattal lefelé) és háttal semmi nem lehet a lakásban!

Paplanhuzat gombjai a lábunknál kell hogy legyenek, párnáé a fejünknél vagy oldalt, hogy a nyakunkat ne nyomják.

Telefont bal kézzel teszem az ablakpárkányra este, és reggel balkézzel ütöm be a pinkódot. Pedig jobbkezes vagyok.

72. b892d196e8 (válaszként erre: 66. - Dina2)
2010. szept. 22. 12:32
Hát...még nem ,de kelleni fog,hogy szép egyenes legyen:)
2010. szept. 22. 12:31

Utálom,ha az asztalra sapkát,táskát,fésűt tesz valaki.

Herotom van,ha valaki úgy kér valamit,hogy adsz.....

Utálom a fürdőbe a hajat:(

70. Lyrian
2010. szept. 22. 12:29

eszembe jutott még!


Párom kizárólag a párna pöttyös oldalán hajlandó aludni. A másik fele háromszöges. :) Mivel csak egy ilyen huzatunk van, már kezd kócosodni kicsit, de neki csak és kizárólag az kell!


A papucsot mindenki utálja, tehát mindenki vastag zoknikban járkál itthon. Az enyim szép kötött, és van egy aranyos macifej rávarrva. Na jó, van kiskacsafejes is, meg kutyusos is. :)


Ha valamit írok, vagy csinálok egy képet, az első a párom, akinek megmutatom, vagy felolvasom.


A befizetett csekkek kis cetlijét egy arra "hitelesített" hatalmas mázasbödönbe szoktuk dobni, aki online teljesít, köteles egy kézzel írt cetlit behelyezni.


Mondom én, hogy nem vagyunk normálisak. :)

69. Dina2 (válaszként erre: 67. - Lyrian)
2010. szept. 22. 12:19
tetszik, tetszik, tetszik!!!
68. Szilvamama (válaszként erre: 63. - Lyrian)
2010. szept. 22. 12:15
Kár lenne :)
67. Lyrian
2010. szept. 22. 12:14

A fésűm az enyém! A szemceruzám az enyém!


A kiürült tusfürdős-hajmosós flakonoktól a hideg ráz. Ilyenkor beteszem a delikvens szobájába.


Néha oda nem illő dolgokat szoktam betenni a hűtőbe. Egyszer párom Old Spice tusfürdőjét. (Tehetek én róla, hogy úgy nézett ki, mint a kecsöpcsap?)


Ha nagyon hosszan és elgondolkodva néztem a bútorokat a szobában, a fiam már kérdezte: - Mikor kezdjük az átrámolást? :)


Tehát megállapíthatom, hogy az én családom a teljes őrültség állapotában leledzik. :D Csak tudnám, kitől látják! :D

66. Dina2 (válaszként erre: 64. - B892d196e8)
2010. szept. 22. 12:13
fésülöd az ágytakarót??? ez tetszik!
65. Lyrian (válaszként erre: 62. - Dina2)
2010. szept. 22. 12:09
az írókásra van másik. :) amit elteszünk, ugyanis mindenki dátumozza a hsz-eit rajta. :) aztán olvasgatni is szoktuk, közösen :)
64. b892d196e8 (válaszként erre: 21. - Survivor3)
2010. szept. 22. 12:09

Nah...jah...hihi

Nekem még gyakorolgatnom kell fésüvel:)

63. Lyrian
2010. szept. 22. 12:07
Bocsánat, én alapból vagyok nemnormális. :) Vagy lehet, hogy kezdek elromlani és normálosodni? :)
62. Dina2 (válaszként erre: 60. - Lyrian)
2010. szept. 22. 12:07

ez eszembe sem jutott eddig: a WC papír nálunk csak felülről tekeredhet, ha máshogy teszik bele, megfordítom.

pedig mi nem írunk rá... :)

61. Szilvamama (válaszként erre: 57. - Lyrian)
2010. szept. 22. 12:06
Sorold nyugodtan, még 3-at találtam a te listádban, tehát tuti, hogy normális vagyok!!!! :)
60. Lyrian (válaszként erre: 58. - Dina2)
2010. szept. 22. 12:03

te kérted. :)


Ha motorozni megyünk, összekoccantjuk a fejünket a bukóval: - Vigyázz magunkra!


Káva-Kövi-Kawának mindig jár a patt-patt (szeretetteljes, finom három ütögetés) és az "álmodj szépeket". :)


Anubisz szobra csak az ágyam felé nézhet. :)


A pentákulumomat soha nem veszem le.


Minden este mécsest gyújtok.


A wc-papír csak kifele tekeredhet, mellette van egy toll, bárki írhat a másikra mindenfélét, ami egy másik függeléken van. Az az üzenőpapír. :) Kiváló gondolatokat lehet olvasgatni ráérős ücsörgésedben. :) Írni is. :)


A konyhaszekrényen van téphető papír, ha valami elfogy, akkor ráírjuk. Ha valaki elfelejti, mehet le vásárolni. :)


Huhh... van még, de most hirtelen nem jut az eszembe... :)

2010. szept. 22. 12:02

Az utcan nem szeretem ha resre/repedesre kell lepnem, igy ha tehetem elkerulom es csak az ep talajra lepek.

Teregetes: mindig szetvalogatom a ruhanemuket pl: bugyi a bugyihoz, zokni zoknihoz, stb es a legkisebb kerul legalulra.

A takaron a cimke mindig a labhoz kell kerulni, nem tudom elviselni, ha a fajamnel van.

58. Dina2 (válaszként erre: 57. - Lyrian)
2010. szept. 22. 11:52
de de, sorold még kérlek!
57. Lyrian
2010. szept. 22. 11:49

Kizárólagosan van saját kávésbögrém, ami fél literes. Hozzányúlni tilos! (Van egy ugyanolyan pót, ha ez eltörne :D)


A tollaim, ceruzáim, festőcuccaim elcsenéséért kiakadok! :) No piszka!


Télen kizárólagosan bőrben járok. Bőrgatya, bőrdzseki, motoroscsizma. Még soha nem fáztam fel. :)


És rikítócsíkos vastag puha zokniban alszom. :)


Ha dolgozom, vagy olvasok, tekergetem a hajam. (Az összes gyerekem tekergeti :D)


A kölcsönkönyveket kizárólagosan külön helyre teszem a könyvespolcon, ahol témák szerint vannak a könyvek elrendezve. Így mindenki megtalál mindent.


Minden gyűrűmnek meg van a pontos helye a kezemen. Soha nem húzom másik ujjamra.


Azt hiszem, nem sorolom tovább... :D

56. Dina2
2010. szept. 22. 11:46

egyébként tudjátok, hogy ez a mániákusnak tűnő, szinte kényszeres rendbentartása-rakása a dolgoknak egyfajta kapaszkodó az embernek?

a párom, míg egyedül élt, hihetetlenül rend és tisztaságmániás volt. miután szerelmes lett (!!!) valahogy lelazult ezzel a témával.

rendben lett a lelkivilága és a külső rend már nem volt annyira életbevágóan fontos.

55. buschne (válaszként erre: 53. - Dina2)
2010. szept. 22. 11:42

Persze, hogy érdemes.

Nem fekhetünk be szedett-vedetten a hitvesi ágyba:-D

54. buschne (válaszként erre: 33. - C27c71e957)
2010. szept. 22. 11:41

Hát ja!

Minimum kérje el, nem?

53. Dina2 (válaszként erre: 51. - Szilvamama)
2010. szept. 22. 11:41

ugye érdemes...azért a 4,5 méterért és 3 másodpercért, míg a fürdőből az ágyba kerülök...

még a végén kiderül, hogy teljesen "normálisak" vagyunk...

2010. szept. 22. 11:40

Nem szeretem ha valaki végighúzza a fogain az evőeszközt!!!!!

Hétfőn és pénteken takarítok!!!!

Hirtelen más nem jut eszembe....

51. Szilvamama (válaszként erre: 49. - Dina2)
2010. szept. 22. 11:37
Normális :)
2010. szept. 22. 11:37
Nekem is megvannak a magam kis rituáléi :) Házimunka, munka, hétköznapok terén egyaránt.
49. Dina2
2010. szept. 22. 11:37
esti zuhany után, lefekvés előtt fésülködés?
48. buschne (válaszként erre: 46. - Szilvamama)
2010. szept. 22. 11:34

Én annak éreztem:)


De mondom, lehet változtatni, mert már szedtem le úgy szárítót, amit a gyerkőcök teregettek (huszonévesen én sem engedtem senkinek) és nem is igazgattam át és egygumóba volt rajta minden, de minden:)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook