Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vannak kényszeres cselekvéseid, kényszeres gondolataid? 2. fórum

Vannak kényszeres cselekvéseid, kényszeres gondolataid? 2. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vannak kényszeres cselekvéseid, kényszeres gondolataid? 2.

13. rizsa31 (válaszként erre: 12. - 0b18315731)
2011. szept. 2. 21:33
Így is elég önző vagyok:),mert a betegség is önzés vhol,de persze önpusztítás is,ez igaz.
12. 0b18315731 (válaszként erre: 11. - Rizsa31)
2011. szept. 2. 09:27

Drága falat!:-)Előfordul ez bárkivel,na és?

El bukni nem szégyen és le csüccsenni,csak fel kell állni tudni nem maradni a padlón és éveket el vesztegetni az életedből.Teljesen mindegy kiben kinek hiszel,magadban kell megtanulni hinni,hogy képes vagy rá,hogy érdemes vagy minden jóra,tudod a boldogság nem kiváltság.Éppen én is le csüccsentem egy vállalkozó a főnököm jól át cseszett,holott sokat köszönhetne nekem,de ezt ő el felejtette sajnos,nem baj,lesz más.

Sírhatnék,hisztizhetnék,de sajnálom arra az energiámat!:-)Én már megtanultam,hogy csak magamra számíthatok és mások véleménye a családomon kívül nem érdekel,ha utálnak,ha szeretnek el fér mindkét oldal.Én magamat szeretem és fontos vagyok magamnak!:-)Egy életed van,próbáld meg,hogy magadra gondolsz,magadhoz mérsz mindent.Előtte én se így csináltam,mióta önző lettem azóta könnyebben boldogulok!:-)

Szép napot neked és ha már csücsülsz akkor vedd számba a lehetőségeidet,mert vannak és tessék szépen el kezdeni felállni,ott van a megoldás biztos vagyok benne,csak meg kell találni,de erre csak is te vagy képes magadért!Puszi

2011. aug. 30. 10:50

Sziasztok új olvasók és régiek!

Köszi a biztatást.

Az az igazság Doris,hogy nem vagyok ám ilyen rendes sajna.Inkább az van,hogy "sikerült" elérnem azt a mélypontot,ahonnan már csak fölfelé vezet az út.

2011. aug. 27. 21:17
Szia!Én is olvasnék még rólad,kitartásod lenyűgöző,kívánom,hogy legyél jobban!A hozzá állásod is nagyon jó én sok sikert és jó egészséget kívánok neked!Minden sikerülni is fog,hiszen akarod,akard és menni fog!Puszim
2011. aug. 27. 21:10

Elképesztő a cikked, nagyon tetszik, örülök neki! Szívesen olvasnék bővebben is a történtekről!(Érdekes: az elmúlt napokban ugrott be - "véletlen", mi? - néhány gyerekkori kényszerem. Pl. egy bizonyos lépcsőfokra mindkét lábammal ráléptem; ha hátrafordultam, ellenkező irányban fordultam vissza; és hasonlók. Észre se vettem, hogy megszabadultam tőlük! :D)

Köszönet az írásodért! :)

2011. aug. 27. 15:03
akadnak
2011. aug. 27. 14:49
nincsenek
2011. aug. 27. 13:57
én is mindig megnézem 20 szor hogy be van e zárva az ajto vagy a csap folyik vagy betörnek ettől rettegek mindig de ugy szolktam hogy megnézem hogy be van e zárva az ajto vagy a csap el van e zárva vagy a gáz és hangosan mondom hog ynme nézem meg mégegyszer és bemegyek a szobába egy ideig rossz de lefoglalom valamivel magam
2011. aug. 27. 13:17
Van egy kettő.... (réges-régóta)
2011. aug. 27. 12:44

Természetesen nem minden kényszeres dologra megoldás, de ha valamiről tudom hogy gondom lesz belőle (pl. bezártam-e az ajtót, kihúztam-e, kikapcsoltam-e...), hangosan ki szoktam mondani magamnak miközben csinálom.

Én is többször fordultam már vissza ilyen dolgok miatt, még nem nevezném ezt kórosnak, én csak nagyon feledékeny vagyok és ez megoldás erre a problémára.

Persze, csak ha eszembe jut.....

2011. aug. 27. 11:29
Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre az írásra. Rádöbbentem egy-két dologra.....:O
2011. aug. 27. 11:12

Jó hogy megírtad ezt a cikket! Engem is megkörnyékez néha a kényszeresség és épp arra gondoltam a pozitív gondolkodással kapcsolatban, hogy nem mindig a szakmai sikernek a pénznek illetve a "gondolat erejével elmulasztottam a bibimet" c történetnek kellene állnia.

Elképzelni sem tudjuk embereknek milyen problémáik vannak, mik keserítik meg az életüket. Pl kényszerbetegség, kényszeres gondolatok amiről te is írtál.

És elképzelni sem tudjuk mi mindenre tudnánk használni a gondolta erejét, hogy jobban legyünk.

Jó lenne ha minél változatosabb témák és megoldások merülnének fel.

Köszi mégegyszer.

2011. aug. 27. 10:47
Ott hagytam el múltkor, hogy átmentem a háziorvoshoz. Miközben vizsgált, beugrott, hogy nekem olyanom van, mint a Monknak. Na, akkor gyorsan megírta a beutalót az Ideggondozóba. Hazarohantam, rávetettem magam a netre, mert múltkor, mikor a paranoiát olvastam, föltűnt az a szó, hogy kényszerbetegség. Rákerestem, és ott volt minden! Életem átka, és legszebb pillanataim megkeserítője, szóról szóra! 17 éves korom óta üldöz engem, és most tudom meg 31 évesen, hogy ez egy nyavalya, ami rajtam kívül még milliókat érint.

Ugrás a teljes írásra: Vannak kényszeres cselekvéseid, kényszeres gondolataid? 2.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook