Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Öngyilkossági gondolataim vannak fórum

Öngyilkossági gondolataim vannak (beszélgetős fórum)


1 2
2021. febr. 3. 21:50

Szia!

Én is szívesen beszélgetek veled. Ha gondolod, írj nyugodtan: holdrizs@gmail.com

38. Tünci3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 2. 08:42
Kedves Fórumnyitó! Ne add fel! Írj nekem,mesélek valamit és beszélgessünk kicsit,hidd el már az is segít ha kibeszéled magadból a gondjaidat! talán tudok segíteni! tunde.111111@gmail.com. Üdv: Tünde
37. soyle74 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 30. 07:59
Igaza van Semlegesnek, írd le a problémáidat részletesen, akár privátban is némelyikünknek, biztos kapsz majd jó tanácsokat vagy akár megoldást is rájuk. Sokan vagyunk, akiknek szintén voltak különféle problémáink, és nem szégyelltünk tanácsokat kérni másoktól. Szerencsére azért még elég sok jó ember van a világon, akikben van még emberség, és szívesen segítenek valamilyen módon másokon. Nem szabad feladnod, szinte mindig mindenben vannak kiskapuk, és megoldásokat is lehet találni sok esetben, ha kitartóan próbálkozunk többféle módon is.
2021. jan. 30. 05:04

Egyszer fent, egyszer lent. Az élet mindenki előbb-utóbb a padlóra küld. Kérdés. Fel tudunk állni? Nehéz, ezt senki nem állítja. De ez a nagybetűs élet. Elbukunk, vagy felállunk akármilyen nehéz. Mint írtam minden ember megtapasztalja ezt. Sokszor mondjuk, hogy nem lehet rosszabb, az élet rácáfol. Élet titka küzdeni mindhalálig.

Felkelni, és újra, és újra az élet arcába nevetni, hogy itt vagyok látod? Nem adom fel!!!! Nézzétek emberek, mostmár kijövök saját magammal. Nem érdekel, hogy egyedül vagyok, mert tudom sokan beleörülnek a saját gondolataikba, ha sokat vannak egyedül. Erős vagyok, sok mindenen keresztül mentem. Túl vagyok rajta, most már csak a jó jöhet. Ezt most már elmondhatom magamról, és rólad is. :)

35. Rothistvan (válaszként erre: 14. - Bichi)
2021. jan. 30. 04:32
Ez nem igaz, az is megteheti aki beszél róla. Olvass kicsit az öngyilkosságról eléggé érdekes. Senkiben nem merül fel, hogy bizonyos helyzetben az emberi méltóság egyetlen megőrzési módja?
34. Aryana (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 29. 18:47

"Olyan lettem, mint az apám..."


Tegyél meg mindent, annak érdekében, hogy ne legyél olyan, mint az apád. Legyél különb, mutasd meg, hogy jobb vagy!

Elhatározás kérdése.


Bármit meg tudsz változtatni. Tanulj, fogyj le, ne igyál!

33. 346490ec7b (válaszként erre: 30. - Scherlock)
2021. jan. 29. 14:03

lol, de nagy genyó vagy.



amúgy minek az öngyilok? az élet szép, tessék célokat kitűzni. angol tanulás, és lelépni az országból.


ismertem olyat aki hasonlóan érzett, mára világlátott ember, persze nem itt a posványban él. akaraterő.

32. globus
2021. jan. 29. 08:26

"szakorvosi rendelések közül a biztosított orvosi beutaló nélkül is jogosult igénybe venni

– bőrgyógyászati,

– fül-, orr-, gégészeti,

– nőgyógyászati,

– általános sebészeti és baleseti sebészeti,

– szemészeti,

– onkológiai,

– urológiai,

– pszichiátriai szakellátást."

2021. jan. 29. 08:21

Az offolás megy már megint.


Fórumindító!

Menj el a háziorvosodhoz. Mondd el neki amit érzel. Ő ad neked beutalót a helyi pszichiátriai szakrendelésre. Persze, ha évek óta ismer téged, lehet hogy javasol valamit ő maga is.

A pszichiáterhez gondolom pár hétre kapsz időpontot. Addig is ha esetleg érzel valami affinitást az állatokhoz, szerintem kezdd el keresni az örömforrást bennük, hátha beválik. Nem veszítesz vele.

Most a menhelyek sajnos máshogy működnek a vírus miatt, kevésbé lehet látogatni - úgy tudom, de majd más hozzászólók biztosan kijavítanak - de tegnap beszéltem erről egy menhellyel és korlátozott számban fogadnak önkénteseket pl. kutyát sétáltatni.

Ott esetleg emberi kapcsolatokat is tudsz kiépíteni jó esetben.

30. Scherlock (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 29. 08:13

Akkor hajrá!


Mikor teszed meg?


Csak hogy ne írkáljunk ide akkor már.

29. Lávli* (válaszként erre: 27. - A7bb8tt)
2021. jan. 29. 08:09
Á, nem hiszem.
28. Bless the child (válaszként erre: 27. - A7bb8tt)
2021. jan. 29. 07:57
Ne írkálj hamis információkat
27. a7bb8tt (válaszként erre: 26. - Lávli*)
2021. jan. 29. 07:53

Gondoltam, hogy ebbe lehet belekötni. Biztattam, hogy menjen el a háziorvoshoz és annál egy sokkal hasznosabb dologra is (mármint a fórumindítónak IS hasznos dologra). Hidd el, nagyon közelről tudom, hogy kit fektetnek be pszichiátriára.

Aki kijelenti, hogy "öngyilkossági gondolatai vannak" azt nem.

26. Lávli* (válaszként erre: 25. - A7bb8tt)
2021. jan. 29. 07:45

Az mennyire ön-veszélyes, aki öngyilkos akar lenni?

Ne beszéld le, inkább bíztasd, hogy induljon el.

2021. jan. 29. 07:41

Gondolom a pszichiátriás fórumot is te indítottad. Ha elmész a háziorvosodhoz, ad beutalót pszichiáterhez, állami rendelőbe, ott írnak ki neked antidepresszánst. Amit azt mondod, nem fogsz tudni kiváltani. Ezt ne hidd, olyan támogatással írják ott ki, szakrendelésen, hogy párszáz forintba kerül a gyógyszer. Viszont azt nem állítom, hogy megoldást jelent majd a problémára.

De osztályra befektetni nem nagyon fognak, szinte csak az őrjöngőket meg az ön- és közveszélyeseket szokták.

2021. jan. 29. 07:38

Az anyagi részéhez nem tudok hozzászólni, hogy mit tegyél, mert nem ismerem a pontos körülményeket, de ha bírod az ilyesmit lelkileg, és ennyire csalódtál az emberekben, mi lenne, ha elmennél egy menhelyre felajánlani a segítséged? Önkéntesként. Az állatok szeretete is elég lehet akár, hogy kihúzzon ebből!

Hidd el, nagyon sokan éreznek így sajnos.

23. a32f396a94 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 29. 06:26
Szerintem érdemes ezzel szakértőhöz fordulni, illetve személy szerint ajánlanék egy könyvet, Viktor E. Frankl: Mégis mondj igent az életre c. könyvét. Tarts ki és remélem megoldódik körülötted minden. :)
22. vigyefene (válaszként erre: 21. - 1d8f71960b)
2021. jan. 29. 02:31
Nem csak fordulhat, hanem gyakran fog fordulni.
21. 1d8f71960b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 29. 02:22

"Igy éltem s voltam én hiába,

megállapithatom magam.

Bolondot játszottak velem

s már halálom is hasztalan."

Nehéz tanácsot adni egy gép elől. Az ember sorsa mindig fordulhat az viszont biztos.

2021. jan. 29. 02:06

Hallgasd meg egyszer tegyleg a ega a himnuszunk.

Csak jobb lesz.

2021. jan. 29. 01:01

en le akartam vetni magam a soproni kilatobol, esurva egyedul voltam.de elkezdett dobogninanszivem, es az en apam nem azer gurizettt.

Az elet szep lesz. ne csinald

2021. jan. 29. 01:00

Inkább írd le itt nekünk, hogy mi a baj. Szépen sorban, egészség, betegség, munka, család, rokonok. Írd ki magadból. Általában mindig vannak jó és segítő ötletek.

Kitartást és fel a fejjel.

17. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 29. 00:54

Ha nagyon beszorultal, menj a pszichiatriara.

en egyedul uldogeltem magasam.


Az apamraga gondongoltam foleg.mi lesz vele, ha en ezt teszem?

16. Amaunet (válaszként erre: 14. - Bichi)
2021. jan. 29. 00:19

És te erre mérget vennél?

Ez a "köztudott" is... igen, lehet szól egyszer, szól kétszer, aztán megteszi.


"Ő nem lesz az, ettől nem kell izgulni"

Ismered? Tudod ki a fórumindító?

15. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 28. 23:52

Menj be egy kórház pszichiátriai osztályára, és kérd, hogy segítsenek!

Fognak segíteni, fizikálisan, pszichésen egyaránt. Csak tedd meg az első lépést!

14. Bichi (válaszként erre: 6. - Regin_a)
2021. jan. 28. 23:31

Voltam, de ez nem ide tartozik. Köztudott, hogy aki meg akarja tenni, az megteszi, az nem írogat fórumokon, nem sajnálja magát, hanem eljön a pillanat és megteszi. Nem gondolnak rá, hogy mit hagynak hátra, és mit nem ...

Ő nem lesz az, ettől nem kell izgulni, rossz passzban van és ennyi, majd kikecmereg belőle, és éli tovább a jobb, vagy az ugyanolyan semmilyen életét.

ugye nem gondolod komolyan hogy te, vagy itt bárki más olyat tud mondani, hogy attól jobban érezze magát? Ez egy baromság, pont olyan mint, mikor a gyászolónak azt mondják "részvétem"... adott pillanatban pont semmit nem jelent...

13. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 28. 22:59
Most honnan netezel? Mi volt a munkád, amit elvesztettél? Milyen egészségügyi problémád van?
12. brandy85 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 28. 22:46
Jesszusom. Nem kettyós aki pszichiátriai kezelt!!! Ez kitől jött neked,hogy így ócsárolod magad? Csak te tudsz a viselkedéseden változtatni,mármint ami az ivàst jelenti. Miért érzed ezt/ gondolod így?
11. libikóka (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 28. 22:42

Van jó oldala hogy ismertelenekkel beszélhetsz:))kinyílni is könnyebb:))

Bár a kinyílást ne a magad ócsárolásával kezd.

2021. jan. 28. 22:30
Igen ha már nincs senkim akk talán utolsó beszélgetés ismeretlenekkel ennyi
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook