Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van valóságalapja vagy csak folyton más nőkkel bosszantana? fórum

Van valóságalapja vagy csak folyton más nőkkel bosszantana? (beszélgetős fórum)


1 2
15. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 18:13
Ha mindig ilyen volt, miért és min csodálkozol? Te változtál meg, nem ő.
14. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 18:11

Elég rossz vicc 😕


Ő nevetne ha lemennél a szintjére és az lenne a válaszod, hogy azért nincs egy ruhád se mert az összeset letépte rólad a szeretőd, a vacsorát amit főztél pedig mind megette (nyilván miután hosszan, szenvedélyesen, többször egymás után magáévá és boldoggá tett) 🤦‍♀️


Ne haragudj de ez nagyon gáz helyzet és csak te tudsz rajta változtatni.

2022. szept. 29. 17:58
A szeretet nem bánt.
12. Panna.33 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 17:50

Hat tudod én elküldeném a halál faxára, aztan ha háborog kiröhögném, hogy csak vicceltem, es mit hisztizik. ilyeneken...

Semmibe vesz, mert hagyod. Nyisd ki a szád.

11. liliom10 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 17:45

Minden jogodban áll ! Még a hiszti is, de ez nem az.

Te provokálod ki ? Egyszer még azt is megkapod, hogy amit mondtál, arra a pofont Te provokáltad ki !

Hogy tudsz együtt lenni ilyen pasival ???

10. Egomanyus2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 17:44
Próbáld ki, hogy Te is megvicceled,majd kérdezd meg, hogy jól sikerült, tetszett Neki?
9. michelle.r (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 17:42
Persze, hogy jelentéktelennek érzed magad, ha folyton ezt hallod. Egy idő után majd azzá is válsz. Érthetetlen, hogy miért hagyod, hogy így bánjon veled.
8. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 17:41

A " párod" nem szeret Téged ! Folyton megbánt, mert hagyod ! Más nők ? Szobatársak vagytok ?

Aki szeret, az nem beszél így !!! Miért nem mondod neki, hogy ez a stílus, ez az érzelmi zsarolás Neked megalázó, és vagy érezteti, hogy szeret, vagy szakítasz vele !?

Ahogy múlik az idő, ez egyre rosszabb lesz, ha nem állsz a sarkadra !

Én már ott hagytam volna.

7. e620d9d97b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 17:39
Először is nem tisztel. De ezzel te is tisztában vagy. Ha nincs más, majd lesz.
6. 8d00a82c06 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 17:37

🤣🤣🤣

Bocsi,de àllj a sarkadra ès mondd meg neki a magadèt.

Ha nem àllsz ki magadèrt màs nem fog!

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2022. szept. 29. 17:36
Azt mondta, hogy nem áll jogomban hisztizni, hogy ő ilyesmiket mondva megbánt mert én provokálom ki, és én veszek mindent komolyan…
4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 17:32
Oda àlltàl elè mindezt tudatni vele?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2022. szept. 29. 17:31
Mióta ismerjük egymást, azóta szeret viccelődni, szeret bosszantani, húzni… az elején aranyos is volt, de az utóbbi időben úgy érzem, hogy jelentéktelen vagyok. Én ezeket a dolgokat komolyan veszem, és nem tudom, hogy ő komolyan mondja, vagy csak bosszantani akar. Viszont nekem ezek a dolgok rosszul esnek…
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 17:28

Mièrt hagyod hogy belèd rúgjon?

Mièrt nem közlöd vele,hogy akkor indulhat is a szeretőjèhez?!

2022. szept. 29. 17:05

Az utóbbi időben a párom nagyon sokszor mondogatja, hogy majd ezzel meg azzal a nőjével megy a lagziba, ha nekem nincs mit felvenni. Ha nincs vacsora, megkapom, hogy nem baj, legközelebb szóljak, ha nem főzök, mert hazafele beugrik a szeretőjéhez, és vacsorázik ott. Ha veszekedünk és pár napot nem beszélünk, majd közeledek hozzá, akkor azt mondja, hogy csak szobatársak vagyunk, a szobatársak meg nem bújnak össze, miért hiszem én azt, hogy amiért együtt lakunk, együtt is vagyunk…

Néha tényleg elgondolkozom rajta, hogy lehet, hogy csak egy játék vagyok, vagy mivel bármit meg tud osztani velem, egy szemeteszsák vagyok, de valójában van neki rajtam kívül más esetleg vannak mások is.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook