Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van valóságalapja vagy csak folyton más nőkkel bosszantana? fórum

Van valóságalapja vagy csak folyton más nőkkel bosszantana? (beszélgetős fórum)


1 2
45. temmp (válaszként erre: 35. - Cidanoi)
2022. szept. 30. 21:15
Vagy már annyira pofátlan, annyira öntelt és annyira tudja, hogy a FI-val ezt is meg lehet tenni, hogy ezt képes még a FI arcába is mondani.
44. Napsugár8 (válaszként erre: 43. - Cidanoi)
2022. szept. 30. 16:32

Én nem választok el senkit! Csak azt írtam, hogy gondolkodjon el, milyen életet képzelt-e el magának, mert az idő telik. A döntés az övé!


Te pedig miért azzal foglalkozol állandóan, hogy mások milyen válaszokat adnak? Foglalkozz a saját dolgoddal, és engedd, hogy mások is elmondhassák a saját véleményüket. Nem a te dolgod eldönteni, hogy melyik választ fogadja meg FI. Azt bízd rá! Világos?

43. Cidanoi (válaszként erre: 41. - Napsugár8)
2022. szept. 30. 08:13
Napsi mindig szeretem ahogy látod a világot 🙂 Nem olyan egyszerű ez, kívülről. Nyilván van érzelmi kötelék is, amit nem mindenki tud elengedni egy tollvonással. Az albérlet kiszolgáltatottá tesz, de nem csak őt hanem a másik felet is. A játszmához is két ember kell, de érdemes várni, hátha kiderül mi az ok, és felhagy vele, főleg ha nem lesz hozzá játszótárs. Nyugi, nem kell szétválasztani senkit, majd az idő, úgy is megoldja, persze sok a seb, ami akár halványodhat is, ha együtt keresik meg a kiutat. Pusszancs
42. Napsugár8 (válaszként erre: 41. - Napsugár8)
2022. szept. 30. 08:08

Akár hirdetést is adhatsz fel, vagy itt is egy külön fórumot, facén stb.

Pl. x korú hölgy albérlőtársat keres nagyobb albérlet közös kivételére" vagy: betársulnék nagyobb albérletbe rezsiköltségek arányos fizetésével.

Én biztosan megpróbálnám. Nem csak neked magasak az albérlettel kapcsolatos költségek, egész biztos, hogy mások is vannak ilyen helyzetben.

41. Napsugár8 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 30. 07:54

Odaköltöztél hozzá "albérlő-társnak", és azért nem lépsz, mert akárhova is költöznél, ott az összes rezsit egyedül kellene fizetned?


Ez esetben: addig is, míg találsz egy másik megfelelő albit, szakítsd meg vele a magánéleti közösséget. Fizeted továbbra is az albérleti díj + rezsi felét, és ennyi. Ezek után csak magadra főzöl, magadra mosol, a saját szobádat takarítod... ha te csak egy ingyen háztartási alkalmazott vagy nála, akkor gondoskodjon magáról. Majd rögtön leszáll a földre a magas lóról.

Találsz általad is megfizethető albérletet, csak keresd.

Ha nagyobb lakás, és másokkal közösben (ahogyan most is!!), de önálló életet élve, és megtartva emberi, női méltóságodat!

40. andi6020 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 30. 07:25
Hát, ha úgy tudtad megszeretni, hogy mindig így viselkedett, akkor főleg nem értem mi a baj.
39. Ágio8405 (válaszként erre: 31. - Főnix3)
2022. szept. 29. 22:52
Az tuti. Szörnyű hogy nők miket elviselnek és még el is hiszik hogy ők tehetnek róla 😞
2022. szept. 29. 22:51
Ez nagyon durva. Ez az ember nem szeret téged. Ne hagyd senkinek hogy így bánjon veled, jobbat érdemelsz. Én nagyon elgondolkoznék ezen a kapcsolaton. Nem hinném hogy ennek van így értelme. Ja és nem, nem te provokálsz ki bármit is. Nem az a lényeg van-e tényleg valakije (biztos hogy nincs, akkor nem mondaná és bocs de nem veled lenne mivel sajnos nem szeret) Ilyeneket akkor sem mondunk a másiknak ha te valami neki nem tetszőt teszel vagy mondasz.
37. Cidanoi (válaszként erre: 36. - Gyöngy:))
2022. szept. 29. 22:44
Hehe... Na azt megnézném, hogy menekül a Mr. potencia :P
2022. szept. 29. 22:14
Erre a pasira ráuszítanám egyszerre az Elvált nők klubjából Bette Midlert, Goldie Hawnt és Diane Keatont.😀
35. Cidanoi (válaszként erre: 17. - Napsugár8)
2022. szept. 29. 22:08
Ugyan... Ki szokott dicsekedni azzal, hogy szeretője van, és nem csak egy, hanem amennyit akar. Akinek van az lapít! Nulla Karcsi ez, egy nagyra nőtt csecsemő ;)
34. Cidanoi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 21:43
Ez megint egy játszma :) Hang ember sztorija, és álmai a nőkről, amivel hatni akar rád, valami miatt.
33. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 21:18

Ez viccnek is durva, nem gondolod?

Szerintem pofátlan és lehet hogy valóságalapja is van a poénkodásainak.

32. eunuch
2022. szept. 29. 21:06
Menekülj!
31. Főnix3 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 21:01
Akkor költözz el! Nőjön fel és legyen férfi! Biztos nem tűrném! Csak egyszer mondaná ezt nekem! Pakolhatna !
30. e620d9d97b (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 20:32
Már kérdezni akartam, hogy eltart, vagy miért veszi természetesnek, hogy vacsorát teszel elé? 🤔 Hálásnak kéne lennie.
29. Amaunet (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 20:14
Akkor tényleg csak lakótársat lát benned. Kevesebbet kell fizetnie. Ráadásul nőként takarítasz, főzöl, mosol és még az ágyban is kéznél vagy, ha épp nincs más.
28. 8d00a82c06 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 19:57

Egyetèrtek Bichivel.

Felesleges a fórum.

Mindent tovàbbra is hagyni fogsz.

Maradsz lábtörlő ahelyett,hogy nő lennèl...

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Temmp)
2022. szept. 29. 19:53
Albérletben lakunk. Ő előtte pár évig lakott már ott, majd összeköltöztünk, és felesben fizetünk mindent.
26. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 19:33

Azért van az a téma, ami közel sem vicces, hát ezek mondjuk azok.

Én egy ilyen férfitől fejvesztve menekülnék, az biztos. Szerintem saját magadat minősíted le azzal, hogy ezt tűröd. Bár ha eddig is tűrted, akkor gondolom semmi nem fog változni a jövőben...

25. temmp (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 18:59
Kinek a lakasaban laktok?
24. e620d9d97b (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 18:59
Kretén. Engedd el!
23. temmp (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 18:56

Na most kell elkuldeni a b..s pi..ba!!!!!

Ez az ember nem vesz teged semmibe.

2022. szept. 29. 18:56
Beszélek vele, elmondom neki ezt az egészet, ő pedig nevet, hogy össze-vissza beszélek…
21. Napsugár8 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 18:50

Fiatal vagy még! Tedd fel magadnak a kérdést: olyan életet álmodtál magadnak, hogy ilyen módon, ilyen körülmények között fogsz/fogtok megöregedni?

Én hosszú hónapokig forgattam magamban, mire elhatározásra jutottam, és a válás mellett döntöttem. Egy ilyen kapcsolatban az évek alatt csak kiégni és tönkre menni lehet.

Add meg magadnak (és őneki is) a lehetőséget, hogy egy új, boldog kapcsolatra találjatok valaki más mellett.

20. 8d00a82c06 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 29. 18:40
Mièrt nem hajìtod ki?
19. e620d9d97b (válaszként erre: 7. - E620d9d97b)
2022. szept. 29. 18:38
Ha nincs más... Vagyis szeretője.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2022. szept. 29. 18:38
Igen, én változtam meg, mivel időközben megszerettem őt. Amikor megismertem, még nem úgy tekintettem rá, mint egy férfire, hanem mint egy barátra…
17. Napsugár8 (válaszként erre: 16. - VendrinerPiroska)
2022. szept. 29. 18:26

Egyetértek! Szerintem is van valakije, és amikor ez már tényként kiderül, joggal mondhatja majd, hogy ő már régen megmondta.


Le kell vele ülni, és tisztázni a dolgokat. Vagy hagyja abba ezeket a sértő, bántó kijelentéseit, vagy pedig menjen a szeretőjéhez.

2022. szept. 29. 18:21
Ez nagyon durva. Ez egy nagyon egészségtelen kapcsolat. Ha valaki úgy érzi, hogy joga van rendszeresen sértegetni a partnerét, ugyanakkor a másik fél ezt még zokon sem veheti, akkor ott nagyon nagy baj van. Sajnos, nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy tényleg félrelép, és a saját silányságát szeretné palástolni azzal, hogy téged frocliz.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook